Pelniet naudu 24 stundu laikā 2017 - Visbiežāk uzdotie jautājumi
More information

Vai šī metode ir droša un legāla?

Jā, šī metode ir legāla un to var pielietot visi. Šo metodi var droši pielietot licencētās un pārbaudītās mājaslapās (Šeit ir šo mājaslapu saraksts). Šīs mājaslapas es lietoju jau ļoti sen un ar problēmām es neesmu saskāries

Kā es varu veikt pirmreizējo iemaksu?

Ir vairāki veidi kā to var izdarīt un visus no tiem es esmu izskaidrojis šajā lapā. Visērtākais veids ir lietot kredītkarti vai kādu no interneta virtuālajiem makiem (Skrill vai Neteller). Ja jūsu kredītkarte nestrādā, tad veikt iemaksas ir iespējams arī ar pārskaitījumu no savas internetbankas.

Cik daudz man vajadzētu iemaksāt?

Lai pilnvērtīgi izmantotu manu metodi, es ieteiktu iemaksāt vismaz 200€. Ja iemaksa ir pārāk maza, tad metode var būt nedaudz riskanta un nestrādāt. Veicot pirmo iemaksu, Jūs saņemat arī pirmreizējo bonusu. Piemēram, ja veiksiet 400€ iemaksu, visbiežāk Jūs saņemsiet arī 400€ lielu bonusu un varēsiet sākt izmantot 800€.

Kā notiek naudas izņemšana? Cik bieži man vajadzētu izņemt naudu?

Es pārsvarā iesaku naudu izņemt vienreiz mēnesī. Viena naudas izņemšana mēnesī ir par brīvu, par naudas izņemšanu biežāk nekā reizi mēnesī parasti ir nedaudz jāpiemaksā. Kad vēlaties naudu izņemt, vienkārši piespiediet WITHDRAW pogu Jūsu kontā, kas Jūs novirzīs uz lapu, kurā jāievada Jūsu bankas konta dati. Pēc šo darbību veikšanas nauda Jūsu kontā parasti atnāk 24-48 stundu laikā.

Kur man vajadzētu pielietot šo metodi?

Es vēlreiz gribu uzsvērt, ka šī metode strādā tikai uzticamās un pārbaudītās mājaslapās, piemēram šeit. Savu metodi šajā lapā es pielietoju bez nekādām problēmām un naudas izmaksa tiek veikta laicīgi.

Vai šo metodi es varu pielietot vairākās lapās? Cik bieži man to vajadzētu darīt?

Jā, es ieteiktu to pielietot vairākās lapās, Jūs vara piereģistrēties divās mājaslapās, iemaksājot katrā no tām pietiekami daudz naudas. Es ieteiktu pavadīt maksimums 30 minūtes dienā katrā no lapām. Ja jūs šajās mājaslapās pavadītu vairāk nekā 8 stundas dienā, tas kļūtu aizdomīgi (visdrīzāk arī garlaicīgi)

Vai es varu tevi sasniegt caur Skype vai Facebook?

Šo mājaslapu es radīju, lai dalītos savās zināšanās ar citiem. Es ļoti gribētu paskaidrot to ikkatram, taču tas aizņemtu pārāk daudz stundu, kuras man diemžēl nav brīvas.
Mani sakontaktēt var caur e-pastu un es visdrīzāk atbildēšu pāris dienu laikā.

Mana metode ir nopublicēta par brīvu un to var izmantot ikviens. To var izlasīt, pārliecināties, ka tā ir saprasta, un sākt pielietot. Es Jums parādu un piedāvāju iespēju, bet es nevaru Jūs piespiest to lietot vai darīt visu Jūsu vietā.

Ja vēl joprojām neesat pārliecināts, tad varbūt šī metode nav priekš Jums. Šī metode ir piemērota gudriem cilvēkiem, kuri zin ko grib, dažiem cilvēkiem pilna darba diena no 9 līdz 17 varētu būt piemērotāka.

Es izlasīju aprakstu, bet vēl joprojām ir dažas neskaidrības. Vai ir pieejama kāda vienkāršota soli pa solim versija?

Es saprotu, ka viss metodes apraksts kopā var būt nedaudz mulsinošs priekš iesācējiem, tāpēc es izveidoju vienkāršotu īso versiju metodei. To var atrast nospiežot šeit. Taču es tik un tā iesaku izlasīt pilnīgi visu tekstu un citu cilvēku sniegtos komentārus mājaslapas apakšā.

Vai man ir jālejupielādē kādas programmas?

Dažas no mājaslapām piedāvā klientiem papildus programmatūru lejupielādei. Taču tā nav nepieciešama obligāti un vienmēr ir iespējas veikt darbības pašā mājaslapā izmantojot tikai interneta pārlūku. Lejupielādējamās programmas ir domātas tikai, lai nedaudz atvieglotu darbību veikšanu.

Es mēģināju piekļūt mājaslapām, taču tās nelādē vai ir bloķētas. Ko lai es daru?

Ir iespējams, ka dažas no mājaslapām ir aizliegtas dažās valstīs. Vispirms mēģiniet piereģistrēties visās no tām. Ja patiešām neviena no tām nestrādā, tad Jūsu valsts IP adreses ir bloķētas. Tādā gadījumā var mēģināt lejupielādēt VPN papildprogrammu. Šī papildprogramma var nomainīt Jūsu IP adresi uz citas valsts IP adresi. Labākā no bezmaksas šādām programmām ir TunnelBear.

 
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Markets.com

Safecap Investments Ltd
Uzticams un plaši pazīstams brokeris ar daudziem palīgrīkiem.
Mans ātrais padoms: Pēc reģistrēšanās obligāti pārbaudiet "Trading signals" sadaļu mājaslapā, kur var atrast bezmaksas padomus.
Minimālā iemaksa: $100
 

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
IQoption piedāvā ļoti zemas minimālā depozīta prasības un savu tirdzniecības platformu
Mans ātrais padoms: Šis brokeris ir ideāls tirgotājiem, kas vēlas sākt ar mazu noguldījumu.
Minimālā iemaksa: $10
 
 
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.