Pelniet naudu 24 stundu laikā
More information
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
A modern broker with a small minimum required deposit
Mans ātrais padoms: The broker allows nonstop trading including the weekend with trades from as little as $1
Minimālā iemaksa: $10
 

  Binary.com

Binary Ltd.
Vecâkais un pazîstamâkais binâro opciju brokeris; bezmaksas konta izveidođana prasa mazâk nekâ minűti.
Mans ātrais padoms: Viňi piedâvâ ďoti zemu nepiecieđamo noguldîjumu, taču nopietnas peďňas gűđanai jums bűtu jânogulda vismaz $200.
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ? Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

  Karina (213.226.141.*) rakstīja

Sweiks varam tikties dzive lai vari palidzet ka man ari pelnit tadu naudu esmu vientula mamima ....tapec tas ir steidzami ludzu

Sweiks ludzu palidzi man tas ir steidzami esmu no Skrundas varam tikties?

  Vilnis (91.131.145.*) rakstīja

Gribu paajautāt ,kā veicas ar tirgošanos?

Sveiki Karina,Gribu pajautāt vai Jūs iekļuvāt tajā darbā,tirgošanās ar binārajām opcijām,un ja izdevās,ka veicās? Ja izdevās varbūt varat arī man palīdzēt? Es no Saldus,

  Diâna (81.198.143.*) rakstīja

Iesâcéjam .

Labvakar ! Vēletos papildus ienakumus, kredītu nomaksãšanai. Izlasiju, viss saprotami, (reğitrejusies nēsmu ),baidos, ka varu ko nepareizi sakli škinat. Kā arī interesē, kā nodokļi tiek maksati ? Lûdzu paskaidrojiet! Ar cienu Diāna.

  Jurgis (83.99.166.*) rakstīja

sveiki

Ludzu atsurtiet info kadi ir noteikumi un kas jadara lai pelnitu Paldies !

  Gatis (87.110.155.*) rakstīja

Nodokļi    IQoption.com

Labdien! Jau kādu laiciņu tirgojos, demo kontā IQoption.com tirdzniecības platformā un esmu nolēmis tirgoties reālajā kontā. Joprojām neesmu nekur atradis rakstu kā notiek nodokļu samaksa. Vai tiesa, ka sūtot naudu uz virtuālo maku un pēc tam izņemot jebkurā Lv bankomātā, nodokļi nav jāmaksā? Kā tas notiek, un kas ir vajadzīgs, ja sūtu naudu uz savu bankas kontu, lai maksātu nodokļus? Jau iepriekš Paldies!

  Kaspars Ozols (210.55.43.*) rakstīja

Re: Nodokļi - Gatis

Sveiki, tas, ko jūs aprakstiet, ir teorētiski iespējams. Jūs variet lietot Skrill vai Neteller un lietot priekšapmaksas kartes naudas izņemšanai. Ja Jums nepieciešama papildus informācija, tad ieteiktu vērsties pie kāda vietējā nodokļu eksperta ar šo jautājumu.

  Iluta (85.254.72.*) rakstīja

Lūdzu palidzibu

Sveicināta gribētu jums pajautāt kā lai varētu nopelnīt naudiņu 1000 Euro man 5 bērni un ziemā nāk klāt jāpērk malka un bērniem drēbes būtu kāds labs cilvēks kas ļoti palīdzētu būtu ļoti pateiciga

  Kaspars Ozols (140.200.76.*) rakstīja

Re: Lūdzu palidzibu - Iluta

Jūs variet lietot manu stratēģiju lai pelnītu vairāk. Tā ir ļoti vienkārši saprotama un to var lietot visi. Izlasiet instrukcijas, izveidojiet tirgošanās kontu un sāciet tirgoties!

  ieva (195.20.127.*) rakstīja

Esmu iesācēja, palīdziet lūdzu

Sveiki. Izlasīju Jūsu rakstu, mani tas uzrunāja un gribētu mēģināt. Mans jautājums būtu tāds, tieši kurā adresē būtu vislabāk reģistrēies man kā iesācējai? Vai tā ir tiesa, ja es iemaksāju sākuma 250 eiro, es viņus jebkurā brīdī varu izņemt ārā? Kādi būtu Jūsu ieteikumi man. Paldies, Ieva+

  Kaspars Ozols (155.32.220.*) rakstīja

Re: Esmu iesācēja, palīdziet lūdzu - ieva

Es ieteiktu izvēlēties vienu no regulētajiem brokeriem (iezīmēti zaļā krāsā). Pēc reģistrēšanās būtu vēlams veikt depozītu - šo depozītu, protams, varēs izņemt jebkurā laikā, taču lai tirgotos ir nepieciešams kapitāls. Bez kapitāla tirgoties nav iespējams.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.