Kā iemaksāt naudu - Pelniet naudu 24 stundu laikā
More information
Iemaksa ar kredītkarti vai debetkarti Iemaksa ar bankas pārskaitījumu Skrill Neteller Ukash
 

Iemaksa ar kredītkarti vai debetkarti Iemaksa ar kredītkarti vai debetkarti  Ieteicamā iemaksas metode

Kredītkartes vai debetkartes izmantošana ir viegls veids, kā papildināt kontu, un darījums tiek apstrādāts nekavējoties

Lai veiktu iemaksu ar karti, Jūsu kartei ir jāatbalsta interneta darījumi. Dažām kartēm sākotnēji ir atslēgta interneta maksājumu iespēja, tāpēc ir vēlams vispirms noskaidrot, vai Jūsu karte šīs darbības atbalsta. Ja esat mēģinājuši veikt iemaksas un tas Jums neizdevās, sazinieties ar banku. Dažas bankas aktivizēs šo izvēli pēc Jūsu pieprasījuma, citas atļauj to izdarīt pašam savā internetbankas kontā.

Ja nevēlaties izmantot savu kredītkarti internetā vai nevēlaties norādīt savas kredītkartes datus internetā, ir iespējams izmantot kādu no zemāk uzskaitītajām iespējām.

Iemaksa ar bankas pārskaitījumu Iemaksa ar bankas pārskaitījumu  Ieteicamā iemaksas metode

Visas brokeru mājas lapas piedāvā iespēju maksāt ar bankas pārskaitījumu. Ir divas iespējas - vai nu brokera konts ir reģistrēts Jūsu valstī vai ārvalstīs. Bankas pārskaitījuma iespējas brokeru mājas lapās tiek uzskaitītas šādā veidā: "Bankas pārskaitījums" un "Ātrais bankas pārskaitījums". Ja Jūs redzat iespēju "Ātrais bankas pārskaitījums", tad tas nozīmē, ka brokerim ir konts arī Jūsu valstī un pārskaitījums ar šo metodi būs ātrāks un lētāks. Ja pastāv tāda iespēja, izvēlēties to.

Ja brokerim ir tikai ārvalstu konts, jāizmanto starptautiskais bankas pārskaitījums, kam parasti piemēro papildu maksu un tas aizņem vairākas dienas. Šādā gadījumā ir labāk veikt iemaksu ar kredītkarti. Taču, ja patiešām vēlaties maksāt ar bankas pārskaitījumu, tad to varat izdarīt savā internetbankā vai tuvākajā bankas filiālē.

Skrill Iemaksa ar Skrill

Skrill Moneybookers ir virtuālais interneta konts, ļoti līdzīgs PayPal. To varat izmantot, lai piekļūtu savai naudai no jebkuras vietas pasaulē. To ir ļoti vienkārši lietot - naudu Skrill kontā varat iemaksāt ar bankas pārskaitījumu. Kad Jūsu Skrill kontā ir pieejama nauda, tad ar šo naudu Jūs viegli varat veikt iemaksas, maksāt internetā vai nosūtīt naudu privātpersonai. Jums nav vajadzīga kredītkarte, lai lietotu Skrill, un Jūsu darījumi vienmēr tiks apstrādāti uzreiz.

Apskatiet šo pamācību, kas paskaidro ,kā izveidot Skrill kontu un veikt iemaksu

Neteller Iemaksa ar Neteller

Neteller ir virtuālais interneta konts, kas ļauj veikt maksājumus ātri un droši. Tas darbojas tāpat kā PayPal un Skrill (Lai veiktu iemaksu, varat izmantotSkrill vai Neteller, PayPal diemžēl netiek atbalstīts). Neteller ir dibināts 1999 un saņēmis licenci banku darījumiem. Izveidot kontu Neteller var bez maksas, šim pakalpojumam nav nekādu komisijas maksu.

Apskatiet šo pamācību, kas paskaidro ,kā izveidot Neteller kontu un veikt iemaksu

Ukash Iemaksa ar Ukash

Ukash ir priekšapmaksas kuponu sistēma. Ja Jums labāk patīk norēķināties skaidrā naudā nekā ar kredītkarti, tad variet veikt iemaksas ar Ukash. Tas ir ļoti vienkārši. Šīs priekšapmaksas kartes var nopirkt veikalos, benzīna uzpildes stacijās un kioskos lielākajā daļā valstu.

Apskatiet Ukash mājas lapu, lai noskaidrotu sev tuvāko tirdzniecības vietu. Nokļūstot tirdzniecības vietā, Jūs varēsiet nopirkt standartvērtību kuponus, maksājot skaidrā naudā (200€ vai 500€, zemākas vērtības kuponi nevar tikt izmantoti bināro izvēļu tirdzniecībā). Uz kupona ir iespiests 19 ciparu PIN kods. Saglabājiet kodu, tas būs vajadzīgs, lai veiktu iemaksu. Reģistrējieties brokeru mājas lapā un izmantojiet Ukash kā iemaksas veidu, ievadot PIN kodu attiecīgajā ailē. Nauda tiks uzreiz ieskaitīta Jūsu kontā. Šī ir bezmaksas darbība un tai ir starpvalstu banku licence visās Eiropas valstīs.

 
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  24Option

Rodeler Ltd
Uzticams brokeris ar patīkamu interfeisu un vienkāršu lietošanu. Viņi piedāvā palīdzību Jūsu valodā pa telefonu vai e-pastu.
Mans ātrais padoms: Variet lietot viņu izglītošanās centra sadaļu mājaslapā. Tur var skatīties bezmaksas video, lasīt bezmaksas grāmatas un, protams, sazināties ar palīdzības dienestu.
Minimālā iemaksa: $250
 

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
IQoption piedāvā ļoti zemas minimālā depozīta prasības un savu tirdzniecības platformu
Mans ātrais padoms: Šis brokeris ir ideāls tirgotājiem, kas vēlas sākt ar mazu noguldījumu.
Minimālā iemaksa: $10
 
 
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.