Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000. - Blogs
More information
Kaspars Ozols
14.04. 2017 04:50  | 

Kā pelnīt naudu spēlējot spēles

Ja Jūs esat geimeris, Jūsu sapnis droši vien ir pelnīt naudu, kamēr Jūs spēlējat datorspēles. Bieži Jūs nevariet atļauties spēlēt tik daudz cik vēlaties, jo ir nepieciešams strādāt, lai nopelnītu naudu iztikai. Bet ja es Jums teiktu, ka Jūs variet nopelnīt naudu spēlējot spēles? Tas būtu perfekts risinājums, vai ne? Patiesībā tas ir pavisam reāli izdarāms.

Šeit mēs nerunāsim par iespēju kļūt par profesionālu geimeri, kas dodas uz pasaules čempionātiem un vinnē lielas naudas balvas tajos. Kļūšana par pasaules čempionu ir visai sarežģīts mērķis un tas diemžēl nav pārāk ticams. Tomēr ir citi veidi kā nopelnīt papildus naudu spēlējot spēles no savām mājām.

Piemēram, dažas spēles piedāvā Jums piedalīties iekšējās izsolēs un Jūs var nopelnīt tādējādi (piemēram, RPG spēlēs variet pārdot savus retos priekšmetus -zobenus, bruņas, utml.). Vēl viens labs veids kā nopelnīt naudu spēlējot spēles, ir sarakstīt e-grāmatu, kas kalpotu kā iziešanas pamācība konkrētajai spēlei. Lai to varētu darīt, Jums būs jābūt izcilam šajā spēlē, jo Jums vajadzēs sniegt pamācību kā spēli iziet soli pa solim, plus Jums būs jādod padomi kā to spēlēt. Vēl viena pelnīšanas iespēja ir video ieraksts ar to kā Jūs spēlējiet spēli, publicējiet video YouTube un tad mēģinot to monetizēt ( Youtube lietotājs Pewdiepie ir miljonārs darot tieši šo). E-grāmatu un video gadījumā, jāpiemin, ka jo pilnīgāki un aizraujošāki tie ir, jo lielāka iespēja nopelnīt.

Vēl Jūs variet apdomāt iespēju kļūt par spēļu testētāju. Pastāv vairākas lielas video spēļu kompānijas, kas algo spēļu testētājus ar mērķi izmēģināt spēlēt spēles kamēr tās tiek vēl izstrādātas un ziņot par kļūdām tajās.

pelni naudu internetā, pelni spēlējot spēles
Kaspars Ozols
14.04. 2017 04:50  | 

Kā pelnīt naudu ar blogošanu

Izveidot blogu, lai dalītos ar uzskatiem par lietām, kas Jūs aizrauj, šodien ir kļuvis visai moderni. Vislabākie blogeri sanāk no tiem cilvēkiem, kuriem patīk dalīties ar savām zināšanām vai viedokļiem un kuriem patīk rakstīt. Daži blogošanu uzskata par hobiju, bet patiesībā tas varbūt arī lielisks veids kā nopelnīt naudu.

Būtiski ir izveidot blogu, kas regulāri tiek papildināts ar aizraujošu saturu. Ja tā darīsiet, tad drīz Jūs redzēsiet lasītāju un sekotāju pieaugumu, tie ar interesi lasīs Jūsu jaunākos bloga ierakstus. Ja pēc kāda laika Jūsu blogā ir iesaistījušies noteikts daudzums cilvēkus un Jūs jutīsiet, ka ir sasniegts kontrolpunkts popularitātē, tad varēsiet mēģināt monetizēt Jūsu blogu.

Pastāv vairāk veidi kā pelnīt ar blogošanu. Vienkāršākais ir nopelnīt ar reklāmu starpniecību. Tiklīdz Jūsu bloga sekotāju skaits un reputācija pieaugs, atradīsies reklāmdevēji, kuri bus gatavi maksāt, lai Jūsu blogā tiktu publicētas reklāmas priekš Jūsu sekotāju apskates. Jūs variet noslēgt tiešus darījumus ar tādiem reklāmdevējiem vai izvēlēties reklāmu tīklus, piemēram, Google AdSense, kas darbosies kā vidutājs.

Vēl viens veids kā gūt papildus ienākumus ir izmantot saistītās reklāmas. Cits lielisks veids ir sākt pārdot produkts vai pakalpojumus, piemēram, e-grāmatas, kursus un atribūtiku. Jūs variet arī apdomāt kāda pasākuma rīkošanu, lai gan tas varētu būt atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas. Ka jau Jūs redzat, ir vairāki lieliski veidi kā pelnīt naudu ar blogošanu un tie ir gan interesanti, gan vienkārši, ļaujot Jums pelnīt ar lietām, kas Jūs aizrauj.

pelni naudu internetā,pelni naudu ar blogošanu, bloga monetizēšana
Kaspars Ozols
14.04. 2017 04:50  | 

Kā nopelnīt naudu ar anketu pildīšanu

Jūs noteikti esiet domājis par iespējām nopelnīt naudu internetā. Viens no populārākajiem veidiem ir anketu aizpildīšana. Ir vairākas mājaslapas, kas palīdz Jums nopelnīt naudu ar apmaksātām anketām, un labākais tajā visā ir tas, ka tas neprasa daudz laika un Jums nav nepieciešamas nekādas īpašas zināšanas. Tas pat var būt aizraujošs veids kā nopelnīt papildus naudu un tas neprasa lielu laika patēriņu. Patiesībā, tas pat neprasa nekādu piepūli un tas nav sarežģīti - lielākajā daļā gadījumu Jūs vienkārši sniedziet savu viedokli vai atsauksmes.

pastāv vairākas pētījumu kompānijas, kas piedāvā balvas vai naudas maksājumus cilvēkiem, kuri aizpilda viņu anketas. Ir arī dažādas mājaslapas, kas darbojas kādas vadošās kompānijas vārdā, kurai nepieciešami viedokļi no publikas.

Tomēr, Jums jāpārliecinās, ka mājaslapa vai serviss kurā aizpildiet anketas ir uzticams, lai Jūs neiztērētu savu laiku un beigās nesaņemtu neko pretī. Ir tikai dažas mājaslapas internetā, kurām Jūs variet uzticēties. Ieteicams būtu palasīt internetā atsauksmes par šīm mājaslapām pirms reģistrācijas. Lielākā daļa mājaslapu piedāvās ierobežotu skaitu anketu katru mēnesi. Šīs anketas galvenokārt balstās un Jūsu demogrāfiskajiem rādītājiem, jo dažos gadījumos Jūs variet neatbilst anketas aizpildīšanai savas valsts vai vecuma dēļ.

Jūs nevariet sagaidīt, ka pelnīsiet iztiku ar anketām internetā, bet Jūs variet cerēt, ka nopelnīsiet kādu papildus naudu. Ņemot vērā, kas tas neprasa piepūli vai daudz laika, tas ir to vērts.

pelni naudu internetā, apmaksātas ankets, ekstra nauda
Kaspars Ozols
14.04. 2017 04:50  | 

Kā nopelnīt naudu ar YouTube kanālu

YouTube ir perfekta platforma priekš tiem, kuriem patīk veidot video. Youtube nav paredzēta tikai priekš video dalīšanās un pozitīvu vai negatīvu komentāru atstāšanas . Patiesībā YouTube video serviss var arī palīdzēt Jums nopelnīt naudu!

Viss, kas Jums jādara ir jāizveido kanāls un jāiespējo tā monetizācija. Savienojiet Jūsu kanālu ar AdSense kontu, lai to monetizētu ar reklāmām, un Jūsu konts būs gatavs pelnīt naudu! Viss, kas Jums turpmāk ir jādara ir jāturpina veidot lieliskus video. Cilvēki tos skatīties un tā kā Jūsu video parādīsies reklāmas Jūs pelnīsiet naudu, kad skatītāji skatīsies šīs reklāmas. Jāpiezīmē, ka monetizācija, diemžēl, ir pieejami tikai konkrētās valstīs, tādēļ pārliecinieties, ka Jūsu valsts ir atbalstīta. Laba ideja ir arī iepazīties ar noteikumiem un vadlīnijām, kas uz to attiecas.

Kad Jūs jūtat, ka esiet savācis sev pietiekoši lielu auditoriju, Jūs variet virzīties tālāk. Piemēram, Jūs variet sāk veidot atribūtiku tādējādi nostiprinot savu brendu. Jūs variet arī apsvērt kolektīvo finansēšanu, lai radītu vairāk ienākumus no Jūsu faniem un sekotājiem.

Atslēga uz panākumiem Youtube ir pārliecināties, ka Jūs pārāk nekoncentrējaties uz naudu, bet drīzāk veidojat patiesi lielisku kanālu, kur Jūsu auditorijas prioritātes tiek nostādītas pirmajā vietā. Citādāk, Jūs nemaz nebūsiet veiksmīgs. Fokusējieties uz labas kvalitātes video, lai piesaistītu un aizrautu sekotājus. Tad un tikai tad Jūs varēsiet sagaidīt peļņu no sava YouTube kanāla.

pelni naudu internetā, pelni naudu ar youtube, youtube kanāls, adsense
Kaspars Ozols
30.03. 2017 16:30  | 

Pēdējos gados visnotaļ daudz cilvēku iekrīt viltus bagātību izliktajos slazdos. Nu jau tādās sociālo tīklu platformās kā Facebook, Twitter un Instagram mēs varam atrast indivīdus, kuri sola zelta kalnus teju katram, kurš pieteiksies uz maksas lekcijām, nodarbībām vai konsultācijām. Un beigu beigās tajā, ko šie cilvēki tev māca, viņiem nav ne mazākās saprašanas. “Pelni dienā līdz pat 1000 euro” un vēl līdzīgi saukļi nu jau mazāk, bet tomēr, pievilina un apkrāpj cilvēkus.

Ierakstot Google meklētājā “Kā pelnīt naudu internetā?”, rezultātu augšgalos atradīsies dīvaina paskata mājaslapas. Bildes un paši cilvēki nešķiet īsti un par tiem, par ko uzdodas. Mistiski bankas izraksti, dārga uzdzīve un lapas apakšā “Ja arī tu vēlies nopelnīt, piesakies konsultācijām ieskaitot naudu bankas kontā.” Lēnāk pār tiltu! Ja šie cilvēki tik veselīgi pelnītu, tad kāda velna pēc prasītu naudu no citiem par šāda veida konsultācijām? Nešķiet loģiski, vai ne? Lai nu kā, šis raksts ir domāts, lai bez liekiem solījumiem un priekškariem, vienkāršā un saprotamā valodā izskaidrotu, kas tad īsti ir binārās opcijas, vai tiktiešām ar to palīdzību ir iespējams gūt vieglu peļņu, un kur to darīt, ja vēlies izmēģināt arī savu veiksmi.

Bināro opciju formula

Visupirms ir jāsaprot, kā strādā binārās opcijas. Tiem, kuri kādreiz ir spēlējuši sporta totalizatoru, būs vieglāk saprast par ko šeit lietas grozās. Tātad, izvēloties laika sprīdi - desmit sekundes, divdesmit sekundes, viena minūte, desmit minūtes vai jebkuru citu laika sprīdi, kurā jums ir jāizdomā, vai konkrētā biržas akcija kritīs vai kāps. Jā, tieši tik vienkārši. Jāteic no pieredzes - tie, kuri vēlas šaut uz dullo un izmēģināt savu veiksmi, visbiežāk izvēlas īsakos intervālus. Protams, advancētāki cilvēki izvēlas ilgākus laika posmus, lai spētu izrēķināt un pēc iespējas precīzāk pareģot, kā mainīsies konkrētā akcija.

Bināro opciju stratēģijas

Ir daudz dažādu veidu, pēc kuriem noteikt, vai akcija augs vai kritīs. Tā kā šis raksts ir domāts tiem, kuri ar binārajām opcijām ir uz “Jūs”, stratēģijas un dažādas tehnikas, ko izmantot, mēs neapspriedīsim. Lai visā informācijas daudzumā neapmaldītos, ieteiksim tikai dažus veidus, kuri jums spētu palīdzēt iesākumam, lai veiksmīgi darbotos bināro opciju biznesā.

Pirms likmes veikšanas, ieteicams dienu, pacietīgākie izturēs pat divas dienas, vērot konkrētu akciju. Tas palīdzēs labāk izprast tās augšanas vai lejupslīdēšanas tendences. Vēljovairāk - ja ir iespējams, uzsūciet informāciju par konkrēto uzņēmumu vai aktīvu pēc iespējas vairāk. No pieredzes varu stāstīt, ka bieži vien akciju kritumiem vai kāpumiem ir pavisam loģisks izskaidrojums. Varbūt tiek strādāts pie jauna patenta un tāpēc uzņēmums pēdējos divus mēnešus ir samazinājis ražošanas apjomus, tāpēc arī tā akcijas krīt. Varbūt kāds zāļu ražotājs ir nupat parakstījis jaunu līgumu un jau turpmākajās nedēļās sāks zāļu piegādāšanu jauniem veikalu tīkliem. Šie ir tikai daži no praksē sastaptajiem piemēriem.

Papildus, ieteicams atrast dažādus biržu forumus, kuros tiek publicēta jaunākā informācija par akciju tirgiem. Šādu mājaslapu ir daudz. Dažas no tām prasa maksu, apmaiņā pret informāciju, bet vairums ir pilnībā bez maksas. Arī es, darbojoties ar binārajām opcijām, izmantoju šīs adreses. Tajās itin bieži tiek publicēta vērtīga informācija par to, kas sagaidāms šajos akciju tirgos.

Esiet pacietīgs

Arī es, tikko kā sāku nodarboties un interesēties par binārajām opcijām, biju optimisma pilns. “Kas gan tur varētu būt grūts?”, es smīnot sev noteicu. Taču mana kļūda, ar ko saskarās arī daudzi citi, bija tā, ka es neizdarīju pārdomātus lēmumus. Pirmajā dienā, uz sava konta uzskaitīju 100.00 Euro. No viena tupa minējuma līdz otram un jau dienas beigās biju palicis ar 25.00 Euro. Man to sanāca iemācīties sāpīgākajā veidā - nevajag nekur skriet. Likšana uz dullo un cerēšana, ka iznākums ir pozitīvs, ir tīrā laimes spēle. Un, ja ar binārajām opcijām vēlaties gūt lielu peļņu - aizmirstiet par veiksmi. Analīze un pacietība. Analīze un pacietība. Un protams, kripatiņa veiksmes.

Secinājumi

Binārās opcijas ir lielisks veids, kā pelnīt daudz naudas. Taču lai to darītu, ir nepieciešams ieguldīt daudz darba, kā arī pacietības. Jo tikai retais šajā dzīvē tiek pie bagātību kalniem nepakustinot ne pirkstiņa. Lasiet, meklējiet un gaidiet. Dažreiz ir interesanti izmēģināt veiksmi, taču, lai gūtu lielo peļņu - darbojaties ar prātu un intuīciju.

binārās opcijas, binary options, nauda, daudz naudas, peļņa, veiksme,
Kaspars Ozols
30.03. 2017 16:30  | 

Binārās opcijas ir interesanta lieta. Vēljovairāk - tu nekad 100% nevari būt pārliecināts par beigu iznākumu. Pāris gadus atpakaļ tas būtu pavisam reāli, ka vairumam cilvēku vārdu salikums “binārās opcijas” pilnībā neko neizteiktu, taču mūsdienās, šo vārdu salikumu mēdzam dzirdēt krietni vien biežāk. Brokeri saprot, ka lietotāji vēlas izmēģināt veiksmi binārājās opcijas, taču ar pirmo piegājienu nevēlas zaudēt visus savus līdzekļus. Tāpēc, lai nebūtu jāsatraucas par to, kā norit viss process, lietotājiem ir iespēja izmēģināt mācību kontu un tirgoties ar mākslīgu naudu.

Lai šis mācību konts būtu pēc iespējas pietuvināts reālajiem kontiem, visi notikumi un darbības ir balstītas uz dzīviem, reāliem biržu datiem. Šādi demo konti ir lieliska iespēja kā trenēties, taču itin bieži, par cik nauda ar kuru tirgojaties, nav reāla, cilvēki izdara nepamatotus un muļķīgus lēmumus, un zaudējuma gadījumā arī nav nodarīta tik liela sāpe - jo nauda galu galā nav īsta. Ne visas platformas piedāvā izveidot šos mācību kontus, un tāpēc šajā rakstā vēlējāmies padalīties ar pāris uzticamām un labi zināmām bināro opciju platformām, kurās bez maksas jūs varat trenēties un izmēģināt savu veiksmi. Pirms turpinam - ieteicams palasīt nedaudz sīkāk informāciju par katru no šīm platformām, tādējādi noskaidrojot, vai konkrētā platforma ir piemērota un veselīga reāliem naudas darījumiem.

IQ Option

Šis ir salīdzinoši jauns brokeris - tas darbojas kopš 2013.gada. Un jāteic, ka pēc ekspertu viedokļa, IQ option ir viena no labākajām bināro opciju platformām visā pasaulē. Izmantojot šo platofrmu, ir iespējams saņemt virtuālus $1000 dolārus, ar kuriem tad mācīties un izmēģināt savu iesācēja veiksmi. Kas ir patīkami - salīdzinot ar citiem brokeriem, IQ option saviem lietotājiem neprasa ieskaitīt astronomiskas summas savos kontos. Tieši otrādi - lietotāji var sākt brīvi darboties ar binārajām opcijām sākot no $10.

24Option

Arī šī ir uzskatāma par vienu no veiksmīgākajām un labākajām bināro opciju platformām visā pasaulē. Šī platforma aktīvi darbojas jau kopš 2009.gada un ir iemantojusi daudzu brokeru sirdis, ja tā var teikt. Tiem, kuriem maciņa saturs ir krietni plānāks vai bankas konta cipars nestiepjas tik garš, varētu nepatikt šī platforma. Kāpēc? Jo uzņēmums saviem lietotājiem ir uzstādījis minimālo iemaksu jeb depozītu €250 apmērā un tikai tad jūs varēsiet izmantot savu mācību kontu. Bieži vien, šīs augstāks iemaksas uzņēmumi uzstāda tamdēļ, lai izvairītos no liekulīgiem lietotājiem un piesaistītu nopietnus spēlētājus.

Opteck

Jāteic, ka Opteck nav no tām populārākajām bināro opciju platformām, taču pēdējos gados dzirdamas arvien vairāk labas atsauksmes par konkrēto platformu. Opteck klienti var brīvi un bez maksas izmantot demo jeb mācību kontu un brīvi veikt darījumus ar mākslīgiem $10,000. Pēdējos gados popularitāti guvušais Opteck strauji aug un iespraucas starp vadošajiem Eiropas brokeriem. Ja ir sajusta veiksmes garša un vēlme tirgoties, tad, lai sāktu izmantot šo platofrmu un gūtu pelņu, jums uz sava Opteck konta būs jāieskaita €250.

Secinājumi

Šīs ir tikai dažas no platformām, kuras iesakām izmantot bināro opciju darījumiem. Vēljovairāk, šīs adreses ir parocīgas tieši Baltijas lietotājiem. Protams, jūs varat maksāt naudu par dažādām konsultācijām, lai veiksmīgi gūtu peļņu, taču vislabāk un noderīgāk būs, ja mācīsieties pašmācības ceļā. Tad arī sapratīsiet, cik reāli vai tieši otrādi - neiespējami ir gūt lielu peļņu ar binārajām opcijām. Jums pašiem būs vieglāk noteikt un saprast, pie kā pieklibojat, kam vairāk vajag pievērst uzmanību un kādas stratēģijas ir vērts izmantot, lai tiktu pie kārotās naudas.

Pašam darbojoties šajā biznesā ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi. Ko es esmu iemācījies tirgojoties ar binārajām opcijām pēdējos piecos gados? Pacietība un loģiskā domāšana. Iesākumā arī es biju viens no tiem, kas bezrūpīgi izmantoja demo kontus un liku naudu uz neapdomātiem lēmumiem. Taču, kad jau trešais demo konts bija nolaists pa burbuli es sapratu, ka tā tas nevar turpināties. Pēc pāris mēnešu mācīšanās un šo demo kontu izmantošanas, biju pietiekami prasmīgs, lai savā kontā ieskaitītu €500 un sāktu gūt lielo peļņu. Un nē - tā nenāca uzreiz un bija nepieciešams ilgs un smags darbs, taču tagad varu teikt, ka tas viss ir atmaksājies vairākkārt. Veiksmes arī jums!

binārās opcijas, binary options, nauda, daudz naudas, peļņa, veiksme,
Kaspars Ozols
08.03. 2017 18:00  | 

Ievads

Ja vēlies izmēģināt spēkus binārajās opcijās, tad bez pareizas un pārdomātas stratēģijas tev neiztikt. Protams, ja vēlies izmēģināt intuīciju un veiksmi, vari mēģināt minēt un prognozēt akciju kustību, taču, lai patiesi nopelnītu un gūtu no tā labumu, ir nedaudz jāpasvīst. Un ar svīšanu šeit ir domāts ieguldītais laiks un darbs. Pirms ieskaitiet savu naudu uz jūsu binārā akciju konta, ieteicams pameklēt un iepazīties ar dažādām, taču vienkāršām stratēģijām, kuras būtu jāzina katram, kurš vēlas nodarboties ar binārajām opcijām. Iepazīstoties un izpētot šīs stratēģijas, tev palīdzēs ātrāk reaģēt un daudz precīzāk noteikt akciju kāpumu vai kritumu. Tā kā internetā atrodams daudz info par stratēģijām un taktikām, kādas ir iespējams pielietot, šajā rakstā apkoposim un minēsim dažas no efektīvākajām un visvieglāk saprotamajām bināro opciju stratēģijām.

Nožogošanas stratēģija

Nožogošanas jeb hedging stratēģijas mērķis ir pēc iespējas vairāk samazināt zaudējuma risku un palielināt uzvaras iespējamību. Skan nedaudz neloģiski un pašsaprotami, es zinu, bet godīgi sakot - šī taktika man ir daudzkārt palīdzējusi. Princips un formula ir pavisam vienkāršs - tiek izdarītas divas likmes. Viena no likmēm uz to, ka akcija kāps, bet otra likme uz to, ka akcija kritīs. Pie šāda nosacījuma, protams, ka viena no jūsu izvēlētajām likmēm būs veiksmīga un uzvarēs. Šāda taktika neliek daudz un ilgi lauzīt galvu. Vēljovairāk, tā ir efektīva un pateicīga, jo tiem, kuri ir ilgāku laiku bināro opciju biznesā zinās, ka kursam un akcijām ir tendence lēkāt un strauji mainīties, tādēļ arī ir šķietami vieglāk noķert akciju un kursu virsotnes un zemākos kritumus.

Tendenču stratēģija

Uzreiz ir vērts pieminēt to, ka iesākumā tieši šo taktiku es izmantoju saviem bināro opciju darījumiem. Kāpēc? Jo šī stratēģija tiktiešām ir parocīga iesācējiem. Sāksim ar to, ka ir divu veidu tendences - augšupejoša un lejupejoša. Visupirms, parunāsim par augšupejošu tendenci. To var atpazīt pēc to virsotnēm. Izspēlēsm reālu situāciju - mēs atveram vienu akciju tirgu. Atverot kursu, mēs redzam, kā tas pēdējās pāris stundās ir lēkājis. Un šeit gan sākas acu spicēšana - ja visā grafikā jūs pamanāt jaunu virsotni, kura stiepjas un ir vēl augstāka par iepriekšējo, tad ziniet, ka jūs esat atraduši augšupejošu tendenci. Vienā teikumā tas skanētu tā - ja jaunā virsotne, kur kurss ir apstājies, ir augstāka par iepriekšējo, tad arī turpmāk gaidāms tās kāpums.

Ar lejupejošu tendenci, saprotams, būs tā pati opera, tikai otrādāk vērsta. Ja esat noķēruši virsotni, un tā ir zemāka par visām iepriekšējām, tad ziniet, ka tendence konkrētam kursam būs lejupejoša. Jā, varbūt pirmajā mirklī šķiet pavisam viegli atrast šādus paradoksus un izmantot, lai gūtu peļņu, taču ticiet man - reālās situācijas ir visnotaļ grūti ievērot šos mazos, taču svarīgos, knifiņus.

Varbūtības stratēģija

Uzreiz jāteic, ka šo stratēģiju es neesmu izmantojis viena iemesla dēļ - jūsu budžetam ir jābut lielam, lai varētu veiksmīgi izmantot šo taktiku. Zinu cilvēkus, kuri izmanto tikai šo stratēģiju un jāteic - citam tas atmaksājas, bet citam nē. Šī taktika ir lieliska tirgošanai īsos laika posmos, kad kursa svārstības notiek nepārtraukti un ir teju neprognozējamas. Pie šāda scenārija, mēs izvēlamies vienu variantu (kāpums vai kritums) un liekam uz to naudu. Ja mūsu likme neuzvar, tad nākamajā raundā liekam likmi uz to pašu iznākumu, taču šoreiz - dubultojam. Šīs taktikas mērķis ir ar katru zaudēto likmi atgūt zaudēto naudu, liekot uz vienu un to pašu iznākumu, taču katru reizi dubultojot summu.

Nobeigumā

Šīs bija tikai dažas no stratēģijām, kuras iespējams izmantot, lai gūtu peļņu bināro opciju tirgos. Es pats šajā visā esmu iekšā jau ceturto gadu. Tā kā tas nav mans patstāvīgais ienākumu avots, es nepavadu katru dienu pie datora, liekot likmes un skatoties akciju tirgus, nebūt ne. Taču vakaros un brīvdienās, kad nekas nav ieplānots, šis man ir lielisks veids kā ne tikai palielināt savus ienākumus, bet pavadīt brīvo laiku. Ejot gadiem ir nākusi arī pieredze. Ja pirms pāris gadiem es bez iemesla liku naudu uz iznākumiem, kurus pats nespēju pamatot, tad tagad es izvēlos 10 līdz 15 minūšu ilgus intervālus, lai pēc iespējas veiksmīgāk un precīzāk noteiktu gala iznājumu. Un to es novēlu arī jums!

binārās opcijas, daudz naudas, peļņa, pelnīšana, darbs,
Kaspars Ozols
04.03. 2017 15:24  | 

Ievads

Ja pirms diviem gadiem kāds izdzirdēja vārdu salikumu “binārās opcijas” un tas neko neizteica, tad šodien, 2017.gadā, teju katrs indivīds ar interesi biznesā un peļņas gūšanā ir saskāries ar šo terminu. Taču uzgaidiet - šis raksts nebūt nebūs par to, cik rožaina un viegla ir peļņas gūšana, izmantojot binārās opcijas. Šajā rakstā no pieredzes pastāstīsim, cik reāli ir nopelnīt ar binārajām opcijām Latvijā un vai tiešām tas jums nesīs ilgi cerēto peļņu.

Ja binārās opcijas būtu tik vieglas un peļņu nesošas, kā vairums indivīdu internetā klaigā un ziņo, tad visticamāk katrs no mums sēdētu mājās, neko nedarītu, laiku pa laikam uzliktu likmi uz binārājām opcijām un viss. Jā, ja mēs dzīvotu pasakā.

Kas tad īsti ir binārās opcijas?

Protams, mēs varētu stundām ilgi un ārkārtīgi plaši aprakstīt skaitļus, akciju tirgus un visu stāstu aiz binārajām opcijām, taču tas tikai jūsu galvas padarītu vēl apjukušākas. Binārās opcijas ir iemantojušas slavu un atpazīstamību savas vienkāršības dēļ. Vēljovairāk - tu pats vari izvēlēties laika brīdi, kurā tev ir jāizdara sava izvēle un pēc kura tu zināsi, vai esi guvis peļņu vai nē. Skan jau skaisti, vai ne? Taču ir naivi domāt, ka nepieliekot spēku un zināšanas, tu gūsi vieglu un ātru peļņu. Pats vārds “binary” sevī slēpj procesu, kurā ir iespējami tikai divi gala zinākumi - peļņa vai zaudējums. Salīdzinot ar akciju tirgiem un forex tirdzniecību, binārās opcijas nav tik sarežģītas un laikietilpīgas.

Shēma

Daudz un gari ir runāts, bet kā tad īsti notiek pats process? Shēma ir pavisam vienkārša - izvēlies akciju tirgu, kuru it kā vēlies pirkt vai pārdot. Tad, izvēlies laika periodu, kurš tev tiks dots, lai izdarītu izvēli. Un pati izvēle sastāv no diviem iespējamajiem variantiem - vai akciju vērtība kāps vai kritīs. Un viss. Elementāri, Vatson! Arī man, uzsākot binārās opcijas šķita, ka pelnīšu daudz naudas un dzīve būs rožaina. Taču, lai patiešām nopelnītu ar binārajām opcijām, ar intuīciju un veiksmi būs par maz.

Lai statistika runā

Ekspērti lēš, ka aptuveni 6. no 10 darījumiem jābūt veiksmīgiem, lai ilgtermiņā jūs sagaidītu peļņa. Vēljovairāk, ja 6. no 10 darījumiem ir jābūt veiksmīgiem, tad tas dod mums uzvaras koeficientu 1.5, kas ir diezgan augsts. Šādu koeficientu saglabāt ilgtermiņā būs diezgan grūti un tirgojoties uz dullo to panākt ir teju vai nereāli. Lai radītu kaut kādu saprašanu, cik reāls/nereāls ir šis 1.5 koeficients ilgtermiņā - iedomājaties spēļu automātus. Gudrākie un attapīgākie zinās, ka spēļu zālēs ir iespējams vinnēt, taču garantētā peļņa, protams, tiek spēļu zāļu īpašniekiem. Kas ir tikai saprotami - kurš gan pie saprāta esošs cilvēks ļautu uz sava rēķina uzpelnīties? Nu protams, ka neviens.

Bināro opciju stratēģijas

Tā kā binārās opcijas izmanto aktīvus, kuri atrodas jebkurā akciju tirgū, tad uz šīm opcijām attiecas visi tie paši noteikumi kas ir uz valūtām un akcijām. Taču, kā jau minējām, binārās opcijas ir vienkāršotas un jums nav jālauza galvu par kredītpleciem, intensīvi jāseko akciju kritumiem un kāpumiem.

Pirmais, kam būtu jāpievērš uzmanība, ir opcijas termiņš. Trīsdesmit un sešdesmit sekunžu ilgie darījumi būs vairāk piemēroti laimes un intuīcijas meklētājiem. Cilvēki, kuri ar šo visu jau ir uz “tu”, saviem stratēģiskajiem darījumiem un analīzēm izvēlēsies līdz pat 30 minūšu ilgu opcijas termiņu. Ar šādu doto laiku beidzas pirkstos graušana, Youtube video vērošana un Instagram bilžu laikošana. Tā kā peļņas % šādos ilgākos opcijas termiņos ir daudz augstāks, tad nepieciešams skatīties konkrētā aktīva vēsturi, informāciju par kompāniju vai uzņēmumu, aktīva statistika mēnešu, gada griezumā utt. Saprotams, ka, jo lielāks ir opcijas termiņš, jo reālāk un pamatotāk jūs varat izdarīt savu prognozi par kursa vai vērtības svārstībām.

Profesionāļa ieteikumi

Visiem zināms, ka lielākā daļa akciju tirgu un bināro opciju brokeru piedāvā iespaidīgus iemaksas bonusus. Ja mājaslapā atrodam, ka iespējams saņemt līdz pat 100% bonusu, kas skan gluži kā pasakā, vairums arī šo iespēju izmantos. Tā kā esmu šo mācījies nepatīkamā veidā, tad varu jums pačukstēt - tas ir koks ar diviem galiem. Kad tikko biju sācis interesēties par binārajām opcijām, ilgi meklēju uzticamas un pārbaudītas interenta adreses, kurās veikt šos darījumus. Adrese, par kuru visvairāk cilvēku jūsmoja, arī ņēmu un piereģistrējos, un izveidoju savu pirmo kontu. Saprotams, uzskaitīju uz sava konta naudu un klāt arī pienāca treknais bonuss. Viss jau skaisti, taču, kad ilgāk veicu darījumus un vēlējos izņemt uzkrāto naudu, mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Šo bonusu piešķiršana ir nekas cits kā efektīvs veids kā piedabūt tevi un mani ilgāk sēdēt viena brokera adresē. Tā kā arī es esmu no tiem cilvēkiem, kas garus palagus jeb noteikumus nelasa, vēlāk pēc to iepazīšanas un izlasīšanas uzzināju, ka:

 • - ja vēlies izņemt bonusa naudu, tad tavam kopējam apgrozījumam ir jābūt 25.reizes lielākam par bonusā piešķirto, respektīvi, 25*$200=$5000 (ja saņemat $200 bonusu);
 • - minimālā summa, ko varat izņemt vai pārskaitīt uz kontu ir $200

Tāpēc arī tagad, ja vēlos izmēģināt spēkus jaunā adresē, pie jauna brokera, es bonusus un citas “labās akcijas” cenšos neaiztikt un iesaku jums darīt tieši to pašu. Un saprotu arī cilvēkus kas stāv aiz šī visa - cilvēki tiktiešām nelasa un neredz vajadzību lasīt noteikumus, veicot reģistrācijas dažādās adresēs. Un, ja uz spēles ir likta nauda, saprotams, ka noteikumi tiek sastādīti tā, lai tie spēlētu par labu īpašniekam.

Pēdējais verdikts

Ja man jautā, vai ar binārajām opcijām ir iespējams nopelnīt naudu, tad mana atbilde būtu trekns jā. Tiem, kuri vēlas izmēģināt veiksmi un šķiet, ka intuīcija vai uz dullo likšana tiem palīdzēs - mana atbilde ir nē. Kā papildus peļņas avots, binārās opcijas ir laba lieta. Un kas man visvairāk patīk - tas neprasa daudz laika. Dienas laikā, un pat ne vienmēr, es cenšos iziet cauri divām līdz trīs opcijām. Vai tas būtu no rīta pie brokastu galda vai vakarā pie TV ekrāna. Tūkstošus es nebūt nepelnu, taču, ja savus 300 līdz 500 dolārus klāt pie savas mēnešalgas es varu nopelnīt - tad kāpēc gan neizmantot šādu iespēju. Un apdomīgajiem, es ieteiktu to pašu.

binārās opcijas Latvijā, nauda, pelnīt, daudz naudas, binārās opcijas,
Kaspars Ozols
13.01. 2017 00:00  | 

Reizi pa reizei mēs uzmeklējam treiderus ar pozitīvu tirgošanās vēsturi un sazināmies ar viņiem intervijas nolūkos. Šis konkrētais treideris bija gatavs dalīties ar kādu ļoti interesantu stāstu. 

Pastāstiet mums nedaudz par sevi: no kurienes jūs esat un kā nopelnāt savu iztiku?

Mani sauc Barbaross Arāls. Esmu dzimis Turcijā, bet patlaban dzīvoju Čehijā. Vēl nesen strādāju par programmatūras inženieri, un šajā lauciņā biju pavadījis vairāk nekā 20 gadu.

Kā sākāt tirgoties ar binārajām opcijām?

Par binārajām opcijām biju lasījis gadiem ilgi, taču investēt vilcinājos. Tad beidzot izlēmu pamēģināt, taču tā kā tirgojos bez nekādas sistēmas un bez stratēģijas, pazaudēju visu savu naudu.

Par laimi, drīz vien sapratu, ka man, ja vēlos kaut ko nopelnīt, jāsāk tirgoties ar nopietnāku attieksmi. Tā kā esmu programmatūras inženieris, nolēmu analizēt tirgu paša spēkiem, kā arī saskaņā ar savu stratēģiju un metodi izstrādāju savu indikatoru. Kopš tā laika es vairs neesmu strādājis nevienā uzņēmumā vai kādam citam.

Vai esat lietojis citas platformas? Vai varat salīdzināt tās ar IQ option?

Protams, es izmēģināju daudzas platformas. Man patīk, ka IQ option ir iespēja ieguldīt tik vien kā $1. Tas ir ļoti būtiski iesācējiem vai arī tiem, kuru rīcībā ir maz naudas. Tāpat citas platformas neļauj lietotājam pašam ievadīt summu – tajās parasti ir pieejama tikai nolaižamā izvēlne, un tu nevari precīzi izvēlēties vēlamo summu. Man ļoti patīk, ka šajā ziņā IQ option piedāvā elastību.

Vēl viena lieta, kuru es noteikti spēju novērtēt, ir iespēja tirgošanās ekrānu sadalīt līdz pat 9 mazākos lodziņos. Kāds ir jūsu tirgošanās panākumu noslēpums?

Manu panākumu noslēpums patiesībā ir ļoti vienkāršs. Mēs visi esam cilvēki, un katrā no mums slēpjas mežonīgs zirgs. Mums ir jāiemācās to savaldīt – proti, mums jāsaprot, kad nepieciešams APSTĀTIES, ievilkt elpu, izvēdināt galvu un turēties pie savas stratēģijas.

 

Vai ir kas tāds, ko jūs labprāt ieteiktu tiem, kas tikko sākuši iepazīt binārās opcijas?

Iesācējiem varu pateikt, ka bināro opciju tirgošanās nav datorspēle. Jā, jūs patiesi varat nopelnīt, taču tāpat iespējams arī zaudēt visas savas investīcijas. Tādēļ vispirms jums jāiemācās tirgoties un pārvaldīt savus riskus. Vēlu jums visiem veiksmi! Iedvesmojām jūs? Izmēģiniet bezmaksas demo šeit!

iq option, vip klients, binārajām opcijām, noslēpums
Kaspars Ozols
13.01. 2017 00:00  | 

Tā kā mēs esam uz klientu orientēts brokeris, mēs zinām, cik svarīgi ir ļaut jums izvēlēties. Tieši tādēļ mūsu konti ir iedalīti trīs veidos – tā, lai ļautu jums pārvaldīt savas tirdzniecības preferences. Tie ir:

 • Apmācības konts
 • Īstais konts
 • VIP konts
 • Apmācības konts

Ir pilnībā bezmaksas demo versija, kas ļauj jums baudīt visas īstā konta priekšrocības, turklāt jums sākumā ir pieejami $1000, kurus var arī atjaunot. Nav nepieciešams ievadīt kredītkartes informāciju, turklāt šādu kontu iespējams deaktivizēt jebkurā brīdī, vai arī vienkārši veikt iemaksu un sākt veikt īstas izmaksas.

Īstais konts

piedāvā jums pilnīgu tirgošanās pieredzi, ļaujot tirgojoties ar vairāk nekā 70 dažādiem aktīviem, sniedzot neviltoti aizraujošus darījumus un īstas izmaksas, kas ļauj jums vien dažu minūšu laikā saņemt naudu savā bankas kartē vai e-makā (izmaksas apstrādes laiks ir atkarīgs no izmantotās metodes. Lielākā daļa pieprasījumu tiek apstrādi 24 stundu laikā, taču reizēm var būt nepieciešamas 3 darba dienas vai ilgāk)

Īstie konti piedalās mūsu iknedēļas turnīros, un tiem pieejams arī tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

Tiklīdz jūs atverat īsto kontu, jūs vēl aizvien varat piekļūt savam apmācības atlikumam – jūs varat brīvi pārslēgties starp tiem un turpināt apmācību.

IQ Option VIP

bauda vairākas priekšrocības, kādas nav pieejamas citiem treideriem:

Augstāka ienesīguma likme

Salīdzinot ar pārējiem klientiem, VIP treideri iegūst vidēji 3%* priekšrocību. Paaugstinātā ienesīguma likme var noderēt, lai palīdzētu viņiem padarīt savus mērķus sasniedzamākus.

*Summa, kas tiek ieskaitīta kontā sekmīga darījuma gadījumā.

Personīgie menedžeri

VIP kontu menedžeri ir sevišķi kompetenti visos ar IQ option saistītajos jautājumos. Tie ir ļaudis ar praktisku pieeju, uz kuriem vienmēr var paļauties un kuri palīdzēs jums atrisināt jebkuru problēmu, kā arī sniegs padomus saistībā ar jūsu kontu un progresu.

Bezmaksas dalība turnīros

Bezmaksas dalība jebkurā turnīrā ir VIP klienta privilēģija, kuru mēs piešķiram ar vislielāko pagodinājumu. Par IQ option VIP klientu jūs varat kļūt, veicot depozītu $3000 apmērā.

Šeit jūs varat spert pirmos soļus ar bezmaksas demo.

veidu konti, iqoption, iq option, vip klientu, demo, bezmaksas
Kaspars Ozols
13.01. 2017 00:00  | 

Termins CCI (no angļu val. – “Commodity Channel Index” jeb preču kanāla indekss) pirmoreiz specializētajā literatūrā parādījās 1970. gadu beigās. CCI indikatoru izveidoja Donalds Lamberts ar nolūku analizēt preču tirgus, taču vēsturiski tirgus ir pierādījis, ka ja CCI “darbojas,” tas var tikt piemērots visiem finanšu sektoriem. Valūtu, vērtspapīru un atvasinājumu tirgi ir nepraktiski un pārlieku emocionāli.

To labi var novērot nekad nebeidzamajā ciklā, kurā krīzes mijas ar ekonomiskas atveseļošanās periodiem. Tirgus reakcija uz šiem notikumiem ir pārspīlēta. Kāpumi un kritumi ir tik ekstrēmi, ka tas reizēm noved pie atsevišķu korporāciju un – retos gadījumos – pat valdību sabrukuma. Tiesa gan, pasaules ekonomika beigu beigās vienmēr atgriežas viduvējā stāvoklī.

Kas ir CCI?

Donalds Lamberts ieteica izmantot CCI, lai aprēķinātu stabilos svārstību intervālus preču tirgos, kā arī lai izskatītu dažādas neparastas novirzes no šīm normām kā iespējamu signālu par to, ka ir vērts doties pretējā virzienā, pieņemot, ka sistēma atgūsies no galējām vērtībām un tieksies atpakaļ viduspunkta virzienā.

Vairumā gadījumu Lambertam ir taisnība. Ja indikators ir iestatīts uz “ātri” (CCI tiek attēlots zem kotāciju grafikā), mēs varam apskatīt, kur CCI līnija pamet “standartkanālu” un redzēt, ka četros gadījumos indikatoram ir taisnība (1), bet piektajā gadījumā (2) cena “pacēlās”.

\"Kas
Četros gadījumos indikators mūs nepieviļ (1), taču piektajā gadījumā (2) cena “pacēlās”.

Kas vainas piektajā gadījumā? Problēma slēpjas indikatora veidā. Tas ir oscilators – “līdzens” indikators, kurš vairs nenostrādā brīdī, kad parādās kāda tendence. Kamēr cenas svārstības notiek vienmērīgā amplitūdā, CCI izmaiņas fiksē perfekti. Taču tiklīdz aktīva cena uzņem impulsu kādā noteiktā virzienā, novērojami kļūdaini signāli.

CCI formula

Palūkosimies, kas slēpjas lācītim vēderā, lai saprastu, kā pareizi lietot šo indikatora algoritmu. Ja, redzot matemātiskas formulas, jūs krītat panikā, vienkārši izlaidiet šo sadaļu un lasiet tālāk nākamo. Taču ir itin noderīgi saprast, kā šis rīks darbojas – tā, lai jūs to varētu izmantot ar maksimālu atdevi. Tirgus darījumu plūsma veido “sveci” ar četriem cenas punktiem: atvēršanas (1) un aizvēršanas (2) cenu, kā arī divas galējības –maksimumu (4) un minimumu (3).

\"Sveces\"

Donalds Lamberts izmantoja šo galējību vidējo cenu, pieskaitot tai aizvēršanas cenu, un nodēvēja to par tipisko cenu (tp, no angļu val. – typical price):

\"CCI

Veicot šo aprēķinu katrai “svecei” izvēlētajā periodā, mēs varam iegūt vidējās vērtības, izmantojot vienkāršo kustīgo vidējo (no angļu val. – simple moving average) SMA(tp):

\"SMA\"

Lai noteiktu stabilo cenas kanālu, aprēķina vidējo no visām tipisko cenu noviržu amplitūdām no to kustīgās vidējās novirzes (no angļu val. – MAD jeb mean average deviation). Novirzes tiek ņemtas modulo (absolūtās vērtībās).

\"MAD\" Tiklīdz kanāla problēma ir atrisināta, atliek vien salīdzināt pašreizējās novirzes pozīciju ar tipisko cenu:

\"CCI

attiecībā pret noteikto MAD. Taču kas kalpo kā kritērijs “normālas” novirzes līmenim?

Donalds Lamberts kā reizinātāju lietoja 2/3, balstoties uz normālsadalījuma varbūtības blīvumu. Mēs visi atceramies “trīs standartnoviržu likumu.” Pastāv 99,73% iespējamība, ka trīs noviržu robežās pastāv nejaušas vērtības, un iziešana ārpus 2 no tām izraisīs korekciju. Tā ir vispārēja pieeja, kuru izmanto daudzos šāda veida indikatoros:

\"CCI

2/3 = 1/0,015, un tiek iegūta galējā CCI formula:

\"Galējā

Līmeņi, kuri nosaka kanālu, tiek ņemti kā 100 (+100 ir augšējais limits un -100 – zemākais limits). Tāpat kā jebkuram oscilatoram, arī CCI raksturīgi pārpirkti vai pārpārdoti līmeņi. Līdzenā tirgū cena reti pamet kanālu.

Kā lietot CCI indikatoru – tirgošanās stratēģijas

Ir divas pamata stratēģijas CCI oscilatora izmantošanai: šķērsojot +100 un -100 līmeņus.

Pērciet aktīvu, kad CCI līnija šķērso +100:

\"Kā

Pārdodiet aktīvu brīdī, kad CCI līnija šķērso -100:

\"PĀRDOT

Tirgojoties līdzenos kanālos, atveriet darījumu brīdī, kad līnija šķērso 100 un maina virzienu zemāk vai augstāk par šo līmeni. Attēlā zemāk apskatāms, kā izskatās CCI pārdošanas signāls:

\"CCI

Metode, kā pirkt līdzenā kanālā, izskatās šādi: sagaidiet, kad līnija šķērso -100 līmeni, sagatavojieties darījumam, un, kad tā maina virzienu un šķērso to pašu līmeni augšupejošā virzienā, ir laiks ieiet (pirkt instrumentu).

\"CCI

CCI stratēģija

CCI izmantošanai ir šādas stratēģijas: bezzaudējuma (break-even), tendences (trend) un prettendences (counter-trend). Bezzaudējuma stratēģijas, pateicoties labi izstrādātajai “soļu” pieejai tirgus veidotājiem, kuri “būvē” pozīciju, savu aktualitāti nav zaudējušas.

Kā tas darbojas? Zem katra aktīva slēpjas tirdzniecības uzņēmumi, kuri specializējas konkrētajā instrumentā un nepārtraukti ar to tirgojas abās tirgus pusēs. Pateicoties šiem tirgus veidotājiem, ikviens klients var pirkt un pārdot valūtas 24 stundas diennaktī, vienmēr un nekļūdīgi saņemot “tirgus cenu”. Vadošās finanšu institūcijas izmanto šo tirgus veidotāju pakalpojumus.

Lielai kapitāla summai tirgū jāienāk pakāpeniski, lai nepalielinātu vai nesamazinātu pašu ieejas cenu. Tādēļ “līdzeni” tirgus stāvokļi patiesībā var atspoguļot “veidošanas” pozīciju. Kad tirgu pāršalc jaunumi, visi treideri steidz tirgoties “tajā pusē”, kamēr tirgus veidotājs pa daļām “atdod” savu iepriekš iegūto pozīciju un, iespējams, šīs kustības kulminācijas punktā pat izveido jaunu pozīciju.

\"CCI

Tirgus tiek pasniegts kā līdzenu segmentu sērija no pozīciju virknes, kam seko kotāciju pieaugums “jaunā līmenī”.

Tirgošanās līdzi tendencei

Cita metode uzstāj uz tirgošanos līdzi tendencei, pieņemot, ka pat neveiksmīga ieeja, kas nes zaudējumu, “izrausies” pēc tam, kad tendence izlīdzināsies.

Tikmēr prettendences stratēģiju visbiežāk lieto skalperi, dienas treideri, kuri veic lielu skaitu darījumu (turbo opciju darījumus). Nesekojot tendencei un šādi izvairoties no tās “vajāšanas”, skalperi, izmantojot prettendences stratēģiju, “noķer” korekciju.

Lai izveidotu stratēģiju, mums vajadzīgi vairāki primārie un sekundārie indikatori. Galvenie indikatori darbojas kā signāla “donori”. Tos izmanto, lai uzsāktu aktīva tirdzniecību (pirkt vai pārdot). Kā jau minējām, visiem indikatoriem ir raksturīgs noteikts skaits kļūdainu signālu. Ja to ir daudz, tas ir tādēļ, ka tirdzniecībai līdzenā režīmā piemērots oscilators tiek lietots segmentā ar kustību kādā noteiktā virzienā.

\"Tirgošanās

Lai izfiltrētu šos signālus, noderētu lietot tendences indikatoru, taču šāda veida indikators “melo” arī sāniskas kustības laikā. Tādēļ mums nepieciešami filtri, kuri nosaka, vai tirgū novērojama tendence kādā no virzieniem, vai arī tirgus ir “līdzens”.

CCI ir ideāli piemērots tirgošanas sistēmas izveidei, jo, kā jau redzējām, indikatora algoritms dod signālus gan tendences gadījumā, gan arī līdzena tirgus situācijā. Izstrādājot tirgošanas stratēģiju, mūsu mērķis ir izvēlēties tādus filtrus, kuri nosaka tirgus stāvokli: līdzens tirgus vai tendence. Ideālā gadījumā šie papildu filtri palīdzēs mums savā stratēģijā iekļaut prettendenču darījumu elementus.

Kad esam definējuši mūsu stratēģijas konceptu un uzstādījuši mērķi ar CCI kā signāla donoru, mēs varam sākt piemeklēt tam filtrus.

Izmēģiniet CCI tirdzniecības platformā IQ option

cci, formula, iqoption, forex, donalds lamberts, intervalus
Kaspars Ozols
12.01. 2017 00:00  | 

Turbo opcijas ir bināro opciju veids, kuras raksturo īss, ierobežots termiņš. Binārās opcijas, kuras tiek tirgotas no 1 līdz 5 minūšu ilgos laika posmos, var tikt uzskatītas par turbo opcijām. Treiderus, kuri dod priekšroku darījumiem ar turbo opcijām, dēvē par skalperiem (no angļu val. – scalpers).

Skalperi ir treideri, kuri veic ātrus, acumirklīgus darījumus ar nelieliem mērķa ienākumiem. Šie darījumi, dēvēti arī par strokes jeb “vēzieniem”, ir precīzi, ātri un sekli (attiecībā uz gūstamo peļņu) – gluži kā skalpeļa grieziens (lai gan atsevišķā literatūrā skalperu darbplūsmu mēdz pielīdzināt “noskalpēšanai”).

Precīzas definīcijas par to, kas ir skalperis, var atšķirties. Taču viens ir skaidrs – skalperi ir tirgus elite. Tomēr vienā ziņā visi tirgus pazinēji ir līdzīgās domās: skalpēšana ir populārs tirgošanās veids, un tas ir piemērots treideriem, kuru rīcībā ir neliels darba kapitāls.

Jūs varat uzskatīt sevi par skalperi gadījumā, ja strādājat ar opcijām, kam ir īss darījuma derīguma laiks (ne mazāk par vienu minūti).

Pirms mēs sākam aprakstīt vispopulārākās stratēģijas darījumiem ar turbo opcijām, noteikti jāmin šādas tirdzniecības specifiskums. Ne bez iemesla skalperi iezīmē īpašu tirgus segmentu. Šai grupai tirgū nākas cīnīties ar visai skarbu dabisko izlasi, jo kā runā, “lēns treideris ir miris treideris”.

Tieši tādēļ, pirms uzsākat darījumus ar turbo opcijām, lūdzam jūs izlasīt prasības un padomus treideriem, kuri nolēmuši ienirt zibenīgi ātru darījumu un galvu reibinošu tirgošanās seansu pasaulē. Ieguvumi, tirgojoties ar turbo opcijām

Pirmkārt, nav atšķirības starp tiem, kuri tirgojas ar turbo opcijām un punktu treideri (angļu val. – pips-traders – vēl viens skalperu nosaukums, jo viņu plānotā peļņa parasti pielīdzināma dažiem punktiem jeb pips). Jums pat ir vairākas priekšrocības. Palūkosimies tuvāk.

Jūs, iespējams, būsiet pārsteigti uzzinot, ka specializētās tīmekļa vietnēs, kurās skalperi publicē savus rezultātus, var apskatīt ne tikai parametru, kas izsaka vidējo peļņu no darījuma, bet arī redzēt vidējo pozīcijā pavadīto laiku. Paturiet prātā skalpera zelta likumu: darījumu nedrīkst “izsēdēt”, un pēc noteikta laika perioda tas ir jāaizver – neskatoties uz pašreizējo rezultātu. Lūk, tā nu arī ir pirmā priekšrocība – automātisks ierobežojums attiecībā uz jūsu darījuma ilgumu.

Otrā priekšrocība ir fakts, ka skalperi tērē mazāk nekā 70% par komisijām brokeriem un akcijām. Protams, pastāv dažādas neierobežotas likmes un nosacījumi, taču tie visi ir piesaistīti apgrozījumam (ne otrādi), tādēļ tirgotājam-iesācējam būtu prātīgi apgūt tos vispirms.

Jūs zināt savu peļņu procentos vēl pirms darījums ir beidzies, un jums nebūs jāmaksā vairāk. Trešā priekšrocība ir terminālis. Darbojoties kā skalperim, jums ir pieejams ērts terminālis, kas nozīmē, ka jūs pavadāt mazāk laika izpildei un varat pievērst vairāk uzmanības darījumu slēgšanai. Parastā treidinga terminālī, lai varētu pārvaldīt savus orderus, jums jāuzstāda piekļuves iestatījumi.

Lai to apietu, parasti skalperi iegādājas dārgu, specializētu programmatūru. Taču ar IQ option pārvaldīt šos ātros darījumus ir ļoti vienkārši: jums tikai atliek norādīt laika periodu un izvēlēties virzienu. Tas arī viss.

Kad ir vislabākais laiks darījumiem ar turbo opcijām

Mēs nonācām pie secinājuma, ka, lai sekmīgi pārvaldītu šos ātros darījumus, mums nepieciešama vienkārša darījumu izpilde. Šādi tirgojoties, jums ir uzmanīgi jāseko savai stratēģijai. Šī iemesla dēļ daudzi skalperi uzstāda pusautomātisku un automātisku tirdzniecību, šādā veidā maksimizējot paši savu uzticamo efektivitāti. Jūs varat izveidot savu robotu darījumiem ar turbo opcijām, izvēloties kādu no piedāvātajām stratēģijām vai iestatot savu.

Ja jūs tirgojaties saviem spēkiem un bez robotu palīdzības, jums stingri jāpieturas pie savas stratēģijas, jāizvairās no traucēkļiem un allaž jāsaglabā modrība, nepārtraukti rūpīgi sekojot savam kontam.

Konta atlikums novērsīs jūsu uzmanību, turklāt tas var nostrādāt arī kā demotivators. Ja jūs piedzīvojat vairākus nerentablus darījumus pēc kārtas – (kaut kur piefiksējiet, ja piedzīvojat trīs nerentablus darījumus pēc kārtas) – nekavējoties pārtrauciet visu iesākto. Jūs tikko piedzīvojāt pamatīgu sakāvi – tirgus jūs ir nokautējis.

IQ Robots palaišana plānota jau vistuvākajā laikā. Sekojiet svaigākajām ziņām mūsu blogā!

Šādā stāvoklī jums nav jātirgojas. Strādājiet tirgū tikai tad, kad jūs esat savā labākajā stāvoklī. Mēs sagaidām, ka brīdī, kad darījums ir apstiprināts, cena nedaudz mainīsies. Un, ja cena vēl joprojām paliek nemainīga, visas mūsu prognozes, protams, ir bijušas veltīgas. Ja cena ir nemainīga, šādām prognozēm nav jēgas, jo reāli tirgū nav tādu pārdevēju vai pircēju, kuri spētu būtiski izmainīt cenas ar milzīga apjoma pirkumiem (lai gan atsevišķu veidu aktīvu gadījumos šis ir perfekts brīdis, lai ar tiem tirgotos).

Ekonomikas kalendārs

Ekonomikas kalendāra uzraudzība ikdienā, lai sekotu gaidāmiem un pašreizējiem notikumiem. Tirgojoties ar opcijām, mums ir ievērojamas konkurences priekšrocības attiecībā pret “parastajiem” skalperiem, kuri tirgojas, balstoties uz jaunumiem. Skalperi tā rīkoties nevar: neliels ienākums no katra darījuma neļauj treiderim sagatavoties lieliem notikumiem; laikā, kad tiek izziņoti jaunumi, vienmēr novērojams nestabilitātes lēciens, turklāt novirze no vidējām cenām var būt ļoti ievērojama. Kā ierasts, kustība notiek divpusēji un pārtrauc aizturi. Tieši tādēļ skalperi netirgojas, balstoties uz jaunumiem.

Veicot darījumus ar turbo opcijām, kalendārs ir nepieciešams, jo tas sniedz prognozes par gaidāmiem notikumiem. Piemēram, tirgus var būt neaktīvs brīvdienu dēļ, vai arī kāds gaidāms notikums var izrādīties tik nozīmīgs, ka vēl pirms šī notikuma tirgos būs vērojama tirdzniecība ar zemu aktivitātes līmeni (konsolidēšanās).

Intensīvām kustībām nevajadzētu izsist jūs no līdzsvara – ir vitāli svarīgi nodrošināt savu informētību par šo kustību iemesliem. 90% treideru, kuri veic darījumus ar turbo opcijām, šos noteikumus neievēro. Rezultātā vēlāk viņi piedzīvo pārsteiguma momentu, brīnoties kādēļ viņu depozīts dažu dienu laikā ir izgaisis – gluži kā “ziedojums” tirgum.

Riska pārvaldība darījumos ar turbo opcijām

Ir vēl kāds svarīgs mājiens, kuru neviens parasti nepiemin. Jo īsāks jūsu tirdzniecības periods, jo augstāks risks un zemāks ienesīgums. Skalperi gūst peļņu no augsta apgrozījuma. Ja 6 no 10 darījumiem nes peļņu, tas uzskatāms par ļoti labu rezultātu. Un, ja jums ir tik maz pelnošu darījumu, vietas kļūdām vienkārši nav.

Naudas pārvaldība. “Es tikko iemācījos šo stratēģiju un zaudēju visu savu naudu.” Šādas sūdzības var lasīt ne vienā vien tiešsaistes tirgošanās forumā. Jums ir jāizlemj – jūs ieejat tirgū, lai nopelnītu, vai arī lai iztērētu naudu? Ja vēlaties pelnīt, tad jums jāapbruņojas ar pacietību un izpratni. Karā uzvaras gūst ne tikai militāristi ar spīdošām stratēģijām – lai uzvarētu, nepieciešams arī atbalsts ar uzticamiem resursiem. Taupiet savus resursus. Ticiet mums – ja, pateicoties skalpera stratēģijai, jums izdosies slēgt sekmīgus darījumus, jūs ātri vien palielināsiet sava konta atlikumu. Neuzdrošinieties domāt: “Ja es palielināšu ieguldījumus, nopelnīšu vairāk.” Atcerieties: alkatība noved pie nabadzības. Tirgojieties ar minimālām summām un pārliecinieties, ka jums attiecībā pret savu depozītu ir desmitkārtīga rezerve. Pieļaujiet ne vairāk kā 3 – un noteikti ne vairāk kā 5 – zaudējumus vienā seansā. Pielietojiet “stop-treidinga” jēdzienu, ja dienā un nedēļā tiek sasniegts noteikts zaudējumu skaits. Pirms veiciet darījumus īstajā tirgū, allaž izmantojiet stratēģiju testētājus.

Apmācība. Lai psiholoģiski sagatavotos šādam tirgošanās veidam, mēs stingri iesakām apmācību soli pa solim. Ņemiet vēsturiskos datus un, neskatoties uz prognozēm, lēnām ritiniet cauri grafikam manuāli – ar soli, kas vienāds ar vienu grafika “sveci”; pieņemiet pārdomātus lēmumus, pierakstiet savus zaudējumus, uzmanīgi pārbaudiet grafiku un prātā koncentrējieties uz peļņu – kaut tikai tāpēc, lai zinātu, ka tāda eksistē. Mērķis – gatavība dažādām situācijām tirdzniecības laikā – ir vitāli svarīgs. Turpinājums sekos nākamajā daļā – “Stratēģijas darījumiem ar turbo opcijām”

Brīdinājums: jūsu līdzekļi var būt apdraudēti.

turbo opciju,iqoption, skalperi, procentos, tirgosanas
Kaspars Ozols
26.10. 2016 00:00  | 

Interneta vietnē https://www.binaryoptionrobot.com ir radīta automatizēta sistēma, kas tās lietotājam palīdz orientēties bināro opciju prognožu veikšanā. Šāds te robots ir, iespējams, labākais risinājums bināro opciju darījumu riska samazināšanai. Pie tam https://www.binaryoptionrobot.com pastāvīgi veido analītiskus pārskatus par visiem pieejamajiem bināro opciju brokeriem, kā arī stratēģijas automatizācijas programmām, atlasot starp tiem uzticamākos. Iepazīstoties ar šajā vietnē apkopoto informāciju, noteikti atradīsiet sev piemērotāko brokeri, stratēģiju un automatizācijas programmu. Taču varat izmantot arī pašas vietnes piedāvāto automatizācijas sistēmu. Tās galvenās trīs priekšrocības ir:

-Vienmēr jūs pats būsiet noteicējs pār darbībām, kuras programma veic. Tā neko nedarīs, nesaskaņojot šo darbību iepriekš ar Jums. Tā tikai iesaka labāko variantu.

-Programmas ieteiktās darbības bināro opciju tirgū patiesi nodrošinās jums augstāko iespējamo veiksmes varbūtību.

-Visi tirdzniecības darījumi notiek caur likumīgiem, licencētiem brokeriem.

Ja bināro opciju tirgus „džungļos” esat pagaidām iesācējs, tad šī programmatūra jums būs īpaši svētīga un noderīga – jūs lieki nezaudēsiet laiku, kāds ir nepieciešams, lai detaļās apgūtu aktīvu tirgus smalkākās nianses, kas pasargātu jūs no neveiksmēm. Un, pasargājot sevi no šīm iesākuma perioda neveiksmēm nezaudēsiet arī pašu naudu. Turklāt, mūsdienu pasaules pulsa sevišķi straujajos ritmos būsiet tikai ieguvējs, ja tirgū ielēksiet uzreiz un strauji, nevis mācīsieties tik ilgi, kamēr citi jums sen jau būs priekšā un labākās iespējas būs „paslīdējušas gar degunu”.

Bināro opciju industrija kļuva populāra 2008. gada beigās – tieši tad, kad sākās globālā finanšu krīze un bija strauji jāmeklē oriģināli risinājumi naudas nopelnīšanai. Principā viss, kas binārajās opcijās bija inovatīvs (jauns un iepriekš nebijis), bija iepriekš neredzēts investēšanas tips jau pastāvošajā finansu industrijā. Tiesa, tikai pašos pēdējos gados binārās opcijas ir sasniegušas tādu industrijas pakāpi, ka šīs nozares finansu tirgus spēlētāji sāk izkarot globāla mēroga ietekmi. Šobrīd šo instrumentu daudzas pasaules līmeņa korporācijas atzīst par ekselentu iespēju palielināt savu peļņu maksimālos apmēros. Un tieši tādēļ arvien lielāks pieprasījums rodas arī pēc automatizētām tirgus stratēģijas izpētes optimizācijas iekārtām, no kurām https://www.binaryoptionrobot.com ir atzīta par sevišķi profesionālu un uzticamu. Tirgojoties bināro opciju industrijā, reizē pielietojot arī automatizētās tirgus izpētes programmas, ir iespējams vienkārši prognozēt, cik lielas summas var izdoties nopelnīt, turklāt vienlaicīgi zinot arī precīzi, kad. Tieši šis aspekts, iespējams, arī ir kalpojis par šīs nesenās peļņas stratēģijas panākumu atslēgu. Tā teikt, parocīgi, vienkārši un prognozējami. Un, kas ir ne mazāk būtiski, brokeri bināro opciju tehniku piedāvā pielietot visdažādākajos tirdzniecības sektoros: valūtu svārstībās, resursu un plaša patēriņa preču vērtības svārstībās, akciju tirgū un tirdzniecības nozaru indeksu fluktuācijā.

Apskatīsim nedaudz pašu bināro opciju būtību, lai labāk izprastu arī, kā darbojas automatizētās stratēģiju izstrādes iekārtas. Binārās opcijas ir finansu opciju tips, kurā ir fiksēts gan izmaksu apmērs, gan darījuma laika periods. Bināro opciju tirdzniecība ir balstīta uz konkrētā aktīva (kādas valūtas, resursa, akciju vai indeksa) vērtības svārstībām - līdzīgi kā jebkurā finansu tirgus darījumā. Taču binārās opcijas izceļas citu darījumu vidū ar to, ka tajās ir iespējami tikai divi iznākumi, no kuriem tirgus dalībniekam ir jāizvēlas viens (liekot savu likmi uz tā pareizību). Ja prognozētais iznākums ir tāds, ka konkrētā aktīva vērtība pēc noteiktā laika perioda būs pacēlusies, to sauc par saukšanas opciju (call option), bet, ja tiek prognozēta vērtības krišanās, to sauc par likšanas opciju (put option).

Ja prognoze ir izrādījusies pareiza, tad atkarībā no prognozētā notikuma intensitātes investors nopelna noteiktu naudas summu, ko aprēķina procentos no ieliktās likmes. Piemēram, ja prognozēts tiek aktīva vērtības kāpums, tad jo augstāk aktīva vērtība būs uzkāpusi, jo lielāka peļņa ir investoram. Savukārt, ja prognoze ir bijusi nepareiza, vienkārši tiek pazaudēta ieguldītā summa, nerēķinot no tās nekādus procentus. Tāpēc nekādā veidā nav iespējams pazaudēt vairāk, nekā tika ieguldīts un tādējādi iekļūt kādos negaidītos parādos. Šajā aspektā daudzējādi slēpjas bināro opciju skaistums un vienkāršība, kam pateicoties šajā nozarē viegli var izsisties arī iesācēji, kuriem finanšu tirgus pasaule vēl ir jāapgūst. Binārās opcijas šim procesam ir parocīgs treniņš. Īpaši tādēļ, ka vairums uzticamo brokeru labprāt palīdzēs ar konsultācijām.

binārās opcijas, bināro opciju roboti
Kaspars Ozols
25.10. 2016 00:00  | 

Daži cilvēki varbūt ne reizi nav dzirdējuši par automatizētajiem Forex tirdzniecības robotiem. Daudziem tā šķitīs pavisam sveša lieta, bet tie tirgotājiem ir ārkārtīgi labi un noderīgi, lai iegūtu vislielāko peļņu ar vismazākajām pūlēm.

Daudzi, kas nodarbojas ar Forex tirdzniecību, sapņo, ka varētu sēdēt, rokas salikuši, kamēr kāda automatizēta sistēma vai ierīce viņu vietā tirgotos. Roboti ir izveidoti tam, lai jūsu sapnis piepildītos un jūsu dzīve kļūtu vieglāka. Šie roboti pēc būtības ir automatizēta programmatūra, kas ir programmēta, lai jums radītu milzīgu peļņu, un no jūsu puses nav jāiegulda nemaz vai tikai nedaudz darba. Ja jums ir vēl kāds darbs darāms, šī ir lieliska iespēja, kā likt robotam strādāt jūsu vietā, kamēr jūs nodarbojaties ar citām lietām.

Kāpēc cilvēki dod priekšroku Forex robotiem? Atbilde ir gaužām vienkārša: tas ir vieglākais veids, kā pelnīt kaudzēm naudas bez liela sava darba ieguldījuma. Tu vari atpūsties un ļaut datorprogrammai radīt šo brīnumu. Robota lietotājiem ir vajadzīgs tikvien kā ideāls laika grafiks un labs valūtas pāris, ar ko tirgoties un sasniegt galveno mērķi – peļņas maksimālu palielināšanu. Robota veidotāji informē pircējus par noteikumiem un prasībām, kā arī par to, kas lietotājam jāzina, lai no Forex robota gūtu maksimālo atdevi.

Daudzi Forex tirdzniecības roboti spēj vienlaicīgi noskenēt neskaitāmas diagrammas, piefiksēt skaitļu kustību un veikt precīzus, sīkus aprēķinus neiedomājamā ātrumā, turklāt daudz ātrāk, nekā to spēj cilvēki. Forex robotu programmēšana tiek veikta, izmantojot formulas un matemātiskus risinājumus, kas varētu dot vislabākos rezultātus pārdošanas tirgū. Programmā ietvertie parametri robotam palīdz saprast, kad veikt tirdzniecības darījumus un kad no tiem atturēties.

Pat nepastāvīgos laikos, kad tirdzniecība cieš no apkārt valdošā haosa, Forex robotu efektivitāte ne nieka nesamazinās. Tie turpina sekot labākajām tendencēm un lietpratīgi palielina lietotāju pārdošanas apjomus, tai pat laikā samazinot nopietnu zaudējumu iespējas.

Forex tirdzniecības robotiem ir vairākas priekšrocības. Tie nenogurstoši strādā, neejot pusdienu pārtraukumā un neguļot, darbojoties 24 stundas diennaktī bez pārtraukuma. Tādējādi jūsu tirdzniecība nekad nepalaiž garām izcilu iespēju, ko mēs – cilvēki, kam trūkst laika, varam palaist garām. Tie dod jums iespēju strādāt pie citām lietām un paveikt citus uzdevumus tā vietā, lai skatītos datora ekrānā visu dienu. Jūs šo laiku varat izmantot kā brīvo laiku. Šiem robotiem nepiemīt nekādas emocijas, tiem nekad nebūs nekādu patmīlības, alkatības vai aizspriedumu radītu problēmu. Alkatības dēļ daudzi cilvēki pieļauj briesmīgas kļūdas, tirgojoties uz labu laimi, tādējādi zaudējot naudu, ko nevar viegli atgūt. Šie roboti vairumu tirdzniecības darījumu nokārto ātrāk nekā cilvēki. Patiesībā cilvēks nav spējīgs strādāt tik efektīvi.

binary,options,brokers,deposit,trading
Kaspars Ozols
25.10. 2016 00:00  | 

Mūsdienās pat tādi depozīti, kas ir mazāki par 100€, var palīdzēt tev iegūt simtiem un tūkstošiem dolāru, veiksmīgi pielietojot bināro opciju tirdzniecības metodi. Vienīgais, kas nepieciešams, ir intuitīvs prāts un mazliet veiksmes, lai tas izdotos. Jūs varat izvēlēties kādu no zemu depozītu bināro opciju brokeriem, un tiem visiem ir dažādas idejas, ko tie piedāvā.

Konkurence binārajā tirgū ir spēcīga, un tā pastiprinās ar katru dienu. Tas ir piespiedis daudzus bināro opciju brokerus piedāvāt zemākas depozītu likmes nekā konkurentiem, lai spētu izcelties starp citiem, reputāciju ieguvušiem un pavisam jauniem brokeriem.

Katrs bināro opciju brokeris piedāvā minimālo depozītu. Tā diapazons var būt no 10€ līdz 100€. Standarta likme zemu minimālo depozītu tirgū, ko piedāvā daudzi autoritatīvi bināro opciju brokeri, ir 250€, kas tiek uzskatīts par zemu summu saskaņā ar akciju tirgus tradīcijām. Bet klientiem par labu ir izmainīts zemāko likmju diapazons. Prēmijas un pakalpojumi, ko jūs gūstat no bināro opciju brokeriem, ir atkarīgi no jūsu depozīta. Parasti depozītiem, kas ir zemāki par 100€, ir daži papildus pakalpojumi un prēmijas.

Viens no vadošajiem zīmoliem starp bināro opciju brokeriem, kam ir 10€ minimālais depozīts, ir IQoption. Tam ir unikāla sistēma un viena no labākām tirdzniecības organizācijām. Pašreiz tas ir zemākā minimālā depozīta brokeris. Viņi piedāvā izmēģinājuma kontu pilnīgi par velti, vidēji 85% izmaksas, turklāt pakļaujas CySec regulējumam. Bez šī ir vēl viens brokeris HighLow, kas piedāvā zemus minimālos depozītus iesācējiem. Jūs varat atvērt savu pirmo bināro opciju tirdzniecības kontu ar nieka 10€ vai 50€. Jāpiezīmē gan, ka minimālais 10€ depozīts ir pieejams vienīgi Austrālijas banku elektroniskajiem pārskaitījumiem, bet 50€ minimālais depozīts ir pieejams klientiem visā pasaulē. Arī viņi piedāvā bezmaksas izmēģinājuma kontu un pakļaujas ASIC regulējumam. Par HighLow svarīgi ir zināt, ka viņi tirdzniecībai piedāvā minimālo summu 2€, kas ir visai neparasti.

TradeThunder arī ir pazīstams bināro opciju brokeris, kas piedāvā 20€ minimālo depozīta summu. Viņi akceptē visus tirgotājus, ieskaitot no ASV. TradeThunder pieņem depozītus arī no PayPal. Ja jūs dzīvojat ASV un vēlaties veikt noguldījumu, izmantojot PayPal, šī jums būs perfekta izvēle.

365Trading ir populāra bināro opciju brokeru aģentūra, kas pakļaujas CySec regulējumam un piedāvā īstu demonstrācijas kontu bez maksas. Platformu var izmēģināt, neveicot nekādus depozītus. Viņi ir uzticama kompānija, kas piedāvā minimālo depozītu 100€ apmērā.

binary,options,brokers,deposit,trading
Kaspars Ozols
25.10. 2016 00:00  | 

Forex ir revolucionizējis tirdzniecību visiem, kam tā nepieciešama. Interaktīvie pakalpojumi, ko var ātri saņemt, tirgu noliek mums rokas stiepiena attālumā, bet tas sniedz jums iespēju apvienot biznesu un tirdzniecību jebkurā laikā un jebkurā vietā, kur atrodaties, vienalga, vai izklaidējat klientu vai skaitāt punktus golfa laukumā, vai spēlējat basketbolu savā brīvdienā. Forex viegli noliek tirgu pie jūsu namdurvīm un piedāvā pilnīgu apmierinātību visos aspektos.

 • Priekšrocības
 • Tirgojoties ar akcijām, jūs varat sevi apgādāt ar Forex aplikācijām un veiksmīgi paveikt vairākus uzdevumus. Neplānotos darījumos un tirgus ierobežojumos lieliski var izmantot un panākt lielāku elastīgumu.

  Tā ir arī pietiekami labi izmantojama, lai iesaistītos karstās debatēs un iekļautos ātri plūstošā informācijas straumē internetā, meklējot jaunākās ziņas un skaitļus, un paziņojumus no ievērojamām personām, saņemot tās no aplikācijas jūsu ierīcē.

  Jūs varat atalgot sevi, atvieglojot un padarot ērtāku informācijas analīzi, kā arī pārveidojot un izvēršot informāciju, izvēloties kādu no daudzajiem diagrammu veidošanas un zīmējumu rīkiem, kas ir pieejami Forex aplikācijā tieši jūsu Android vai Apple ierīcē.

  Šī mobilās tirdzniecības aplikācija ir veiksmīgi pabeigusi daudzu dažādo tirdzniecības un biznesa mainīgo faktoru apvienošanu vienā platformā, ik minūti sniedzot lietotājam plašu svaigu datu un skaitļu klāstu. Piekrītot tam, ka laiks ir pati lielākā vērtība, runājot par tirgu un strādājot ar lielu skaitu tirdzniecības darījumiem, Forex ir pielicis visas pūles, lai savāktu visus noderīgos elementus un ziņas vienā vietā – dzīvi atvieglojošā aplikācijā, kas patiesi ir mainījusi tirgus pasauli, padarot to labāku un labāku.

  Vairāk nekā desmit gadus Forex ir bijusi vieta valūtu maiņai un tirdzniecībai tiešsaistē. Tagad tas kļuvis par daudzu indivīdu un grupu cienījamu pārstāvi; Forex strādā ar apmēram 45 valūtām, sniedzot ļoti vērtīgas tirdzniecības iespējas saviem klientiem un dodot ieskatu par tirgus kāpumiem un kritumiem. Tagad šis dārgums ir izaudzis, lai sniegtu saviem klientiem patīkamo sajūtu no aplikācijas programmatūras vieglās lietošanas un priekšrocībām, lai kur jūs atrastos – mājās, savās iPad, IPhone vai Android ierīcēs un blackberry iekārtās, lai neviens nepaliktu iepakaļ šajā strauji augošajā tirgū, kas pilns ar plaukstošām iespējām un nozīmības uzplaiksnījumiem.

 • Trūkumi
 • Tiek uzskatīts, ka aplikācija pārsniedz uz sevi liktās cerības ar tās dažādajām tirdzniecības iespējām, zemo cenu, vieglo lietošanu un augsto likviditāti pie tik liela skaita tirgus dalībnieku. Forex ir arī citas aplikācijas, un, ja viena nespēj sniegt apmierinošu informāciju par kādu specifisku lietu, to spēj kāda cita aplikācija. Vairums amatieru, ko vada interese ātri saraust naudu, neapzinās, ka svarīgas ir iepriekš apgūtās zināšanas, pirms iet rakt zeltu. Forex piedāvā palīdzību, bet tā nav vienīgā vajadzība, lai veiksmīgi tirgotos bez jebkādas apmācības vai izpratnes par biznesu un finanšu darījumiem.

forex,mobile,application,options,trading
Kaspars Ozols
25.10. 2016 00:00  | 

Bināro opciju tirgū ir daudz darbojošos personu, tāpēc varbūt būsiet ievērojuši arī IQoption vārdu. IQoption ir viena no brokeru vietnēm, ko iesaka gan pieredzējušiem, gan arī jauniem tirgotājiem. Vislabākais brokerim IQoption ir tas, ka nepieredzējuši brokeri var mācīties un gūt labumu no bezmaksas neierobežota izmēģinājuma konta, kurā nav jānorāda nekādi maksājumu dati vai jādod jebkāds depozīts, lai to lietotu. Tiem, kas nevēlas spēlēt lielo spēli, IQoption ir lieliska izvēle, jo minimālā depozīta likme ir tikai 10$.

Sākotnēji tas bija tikai IQoption, bet tagad viņi ir izveidojuši atšķirīgu platformu arī robotiem. Tas ir kaut kas unikāls, ko visi bija pacietīgi gaidījuši. IQoption Robots ir izsmalcināta, spilgta vietne, kas nes lielus panākumus tirdzniecības platformām. Šī unikālā atšķirība un ideja IQoption piesaista daudz jaunu tirgotāju. IQoption Robots ir viena no platformām, kas ļauj jums sistematizēt bināro opciju tirdzniecību.

IQOption Robots raksturojums

IQOption Robots darbojas citādi, jo tā ir atvērta platforma, kur jūs varat izveidot savu robotu un tad, kad tas ir kļuvis veiksmīgs, to var piedāvāt citiem tirgotājiem. Drīkst testēt arī savus robotus, lai pārbaudītu, cik pelnoša ir jūsu stratēģija. Tas pats attiecas arī uz jums; jūs varat izmantot pelnošos un veiksmīgos robotus, ko ir izveidojuši citi. Ir pieejama arī statistika par veiksmīgākajiem robotiem.

Iemesls, kāpēc šie roboti kļūst arvien pieejamāki citiem, ir tas, ka tos par velti drīkst izmantot IQoptions lietotāji. Nav abonēšanas maksas, un katrs biedrs tos var lietot un pārbaudīt bez maksas.

Viens no svarīgākajiem šīs unikālās sistēmas raksturlielumiem ir tas, ka tai ir automātiskās atpakaļejošās pārbaudes iespēja, kas ir svarīga ikvienam opciju lietotājam. Tā ir laba ziņa tiem, kas vēlas pārbaudīt savu iepriekš pielietoto stratēģiju, jo to var izdarīt IQoptions Robots platformā.

Vēl viens interesants fakts par IQoptions Robots, ir tas, ka jūs visu kontrolējat. Jūs varat izmainīt un uzstādīt jūsu robota iestatījumus jebkurā laikā, kad to vēlaties. Tāpat arī tirdzniecībā nodotā nauda un tirdzniecības nosacījumi ir jūsu kontrolē. Atšķirībā no citiem robotiem ar IQoptions Robots var strādāt pilnībā bez problēmām un uztraukumiem.

Labākais ir tas, ka ikviens var lietot IQoptions Robots, nav nepieciešams zināt vai mācīties programmēšanu. Šie roboti ir iesācējiem draudzīgi, un jebkurš var izveidot savu robotu, veicot iestatījumus dažādos rādītājos.

Pirms sākt darbu ar IQoptions Robots, jums jāiegaumē, ka vēsturisko rezultātu dati negarantē jums rezultātus nākotnē. Jums jābūt ļoti uzmanīgiem ar tirdzniecības robotu izstrādātājiem. Īpaši ieteicams ir apgūt, izprast un attīstīt jūsu personisko stratēģiju un nepaļauties vienīgi uz automatizēto programmatūru tirgošanās nolūkos.

Mēs zinām, ka daudzi bināro opciju tirgotāji ir krāpnieki, bet, lai dzēstu jūsu šaubas, IQoptions Robots nav tiem pieskaitāms. Šīs opcijas pilnībā regulē ES, lai jūsu nauda pie viņiem būtu drošībā.

robots,iqoption,trading,binary,options
Kaspars Ozols
24.10. 2016 00:00  | 

Daudz tiek runāts par binārajām opcijām saistībā ar iespējām nopelnīt naudu caur internetu. Kas īsti ir binārās opcijas? Dzirdēti gan ievērojami veiksmes stāsti, gan plaša kritika. Lielākā daļa cilvēku par finanšu tirgiem un brokeru pasauli zina ļoti maz, atskaitot to, ka tur apgrozās liela nauda un arī to, ka tur pastāv lieli riski. Tāpēc šeit četros punktos iepazīstināsim īsos vārdos „parastos mirstīgos” ar binārajām opcijām – plaši pielietotu finansu tehnoloģiju, kurā, ja orientējas tās noteikumos un principos, var naudu nopelnīt, un, kas vēl būtiskāk, visnotaļ ātri nopelnīt ikviens interesents.

1) Kas ir binārās opcijas? Binārās opcijas ir bāzes aktīva izmaiņu prognozēšana noteiktam laika intervālam. Lai saprastu, kā tas darbojas un kādas tam ir priekšrocības, aplūkosim vispirms, kā norit investīcijas citu veidu (parastajos) finanšu tirgos. Proti, investors burtiski nopērk tos aktīvus, kuros investē naudu, un viņa peļņa vai zaudējumi ir tieši proporcionāli aktīva vērtības izmaiņām uz to brīdi, kad investors nolemj aktīvu atkal pārdot atpakaļ finanšu tirgum. Vērtības parasti ļoti svārstās, un investoram ir ārkārtīgi grūti noteikt īsto brīdi, kad aktīvu atkal pārdot, lai ne tikai nezaudētu, bet arī gūtu vērā ņemamus ienākumus. Binārajās opcijās šis process ir atvieglināts: tajās runa ir par vērtības izmaiņām konkrētā, iepriekš norunātā laika posmā.

2) Bināro opciju tirgošanās definīcija. Vārds „binārs” burtiski nozīmē „tāds, kas sastāv no divām daļām”. Šāds termins tiek izmantots, jo bināro opciju tirgošanās procesā pastāv tikai divas ieguldījuma versijas (opcijas): a) ieguldījums, apgalvojot, ka aktīva vērtība celsies, un b) ieguldījums, apgalvojot, ka aktīva vērtība kritīsies. Abos gadījumos ir tā, ka, ja apgalvojums pēc norunātā laika intervāla izrādās patiess, investors nopelna naudu (daudzums atkarīgs no prognozētā rezultāta intensitātes), bet, ja apgalvojums bijis kļūdains, investors ieguldīto savu naudu diemžēl pilnībā pazaudē. Tādēļ būtiski ir izvēlēties tādus aktīvus, kuros investors maksimāli labi orientējas. Piemēram, ja tu esi labi izpētījis zelta vērtības svārstīšanās iedabu, tad attiecībā uz zeltu arī tev būs visperspektīvāk veikt ieguldījumus binārajās opcijās. Kādus aktīvus ir iespējams izvēlēties, tas ir atkarīgs no konkrētā brokera, ar kuru slēdz bināro opciju līgumu.

3) Ar kuriem aktīviem ir iespējams tirgoties bināro opciju veidā? Tāds globāls brokeris kā www.opteck.com, kurš ir arī viens no lielākajiem pasaulē, piedāvā četru tipu aktīvus, kuru tirdzniecībā iespējams slēgt līgumus par binārajām opcijām. Tie ir:

-Akciju indeksi, tādi kā Nasdaq, Dow Jones, FTSE, Nikei un daudzi citi. Akciju indekss būtībā ir skaitlis, kas raksturo noteiktas biznesa nozares (piemēram, automašīnu tirgus, banku sektors, tūrisms u.tml.) konkrētā mirkļa akciju tirgus veselīgumu. Ekonomisti ir izstrādājuši noteiktas formulas, pēc kurām šo indeksu aprēķināt. Līdzīgi kā atsevišķu uzņēmumu akcijās arī par nozarēm kopumā tiek veiktas prognozes un uz tām balstīti ieguldījumi.

-Forex. Šeit savukārt ir runa par valūtu savstarpējiem kursiem. Nevienas valūtas kurss nav absolūts – tas ir izsakāms tikai attiecībā pret citām valūtām jeb, pareizāk sakot, katru no tām atsevišķi. Tāpēc atšķirīgi svārstīsies visas iespējamās valūtu kombinācijas. Populārākās no valūtām, kuru svārstībās tiek ieguldīts, ir ASV dolārs (USD), eiro (EUR), britu mārciņa (GBP), Japānas jēna (JPY) un Austrālijas dolārs (AUD).

-Preces un resursi, piemēram, zelts, sudrabs, nafta, kukurūza, kafija u.t.t.

-Un, protams, arī uzņēmumu akcijas. Opteck piedāvā bināro opciju līgumus par vairāk nekā 50 pasaules lielāko uzņēmumu akcijām. Precīzāka ieskata došanas nolūkos var minēt, ka starp šiem uzņēmumiem ir, piemēram, Google, Deutsche Bank un Coca-Cola.

4) Kur mācīties, kā veiksmīgi ieguldīt binārajās opcijās? Brokeris Opteck, piemēram, piedāvā veselu apmācības kursu, kurš nodēvēts prestižā vārdā – par Opteck akadēmiju. Apmācības kurss ir pieejams arī tiešsaistē, interneta adresē http://www.opteck.com/education-center. Apmācības notiek, konsultējoties ar pieredzējušiem bināro opciju tirgotājiem, kuri var ieteikt ne mazums vērtīgu stratēģisko piegājienu. Katram no akadēmijā strādājošajiem konsultantiem ir savs personīgais mācību materiāls. Apgūstot visas bināro opciju tirgus stratēģijas aizkulises, būs daudz lielāka iespēja kļūt ilgtermiņā veiksmīgam nekā tad, ja paļaujas uz „labu laimi”.

binārās opcijas, padomi
Kaspars Ozols
01.10. 2016 00:00  | 

Lai arī binārās opcijas šobrīd aug ļoti strauji, tā kā tas ir tirgus, kas atrodas nemitīgā pārmainībā, aizvien vairāk šo darījumu dalībnieku interesējas par šī tirgus nākotnes perspektīvām un iespējamajām izmaiņām. Tāpat daudzi bažās par tirgus necaurspīdīgumu un atrautību no pārējiem valūtu tirgiem, kas saistīti ar bankām un uzņēmumiem, nevis tiešsaistes brokeriem. Kāpēc tā – nav grūti saprast. Par šo domājot, jāņem vērā, ka bināro opciju tirdziniecība, kādu mēs to pazīstam šobrīd, aizsākās vien 2008. gadā. Tas nozīmē, ka tirgus pastāv nieka 7 gadus un jau ir piedzīvojis neticamu kāpumu. Cilvēkiem tomēr vēl aizvien ir diezgan maz zināšanu par to, ar ko tieši nodarbojas šis tirgus, kādi ir tā pamatprincipi un sniegtie ieguvumi. Līdz ar to arī analizējot nākotnes progresu un potenciālu, jāņem vērā, ka situācija var mainīties ik pēc pāris gadiem un tās ir izmaiņas, kuras var notikt burtiski acu priekšā. Daži brokeri un tirgoņi ir gatavi jebkādām pārmaiņām, daži diemžēl paņem sliktāko no visa.

Lai arī binārās opcijas ir populāras un kļūst aizvien zināmākas, tās tomēr nav kļuvušas par to, ko angliski dēvē par mainstream jeb kaut ko ļoti atpazīstamu, visiem zināmu. Šis tirgus vēl aizvien var radīt zināmas aizdomas, jo salīdzinoši mazās tirgus pārraudzības dēļ tajā sastopami arī negodīgi brokeri un dažādas peļņas shēmas – cita no citas atšķirīgas. Šajā rakstā esmu analizējis dažus punktus jeb precizāk sakot dažus bināro opciju tirgus aspektus, kurus būtu nepieciešams mainīt, lai šī vide kļūtu vēl drošāka un vēl populārāka vidusmēra sabiedrības vidū.

1. Jāierobežo interneta krāpniecības gadījumi

Zināma daļa bināro opciju treideru pelna naudu ar tā saukto starpnieku palīdzību. Šie tirgoņi nosūta cilvēkus, kurus interesē, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, uz dažādiem ne pārāk drošiem bināro opciju brokeriem, kur šie dalībnieki tiek apkrāpti, lai arī komisijas maksa par starpnieka pakalpojumiem ir atdota. Šāda reklamēšanas metodē ir diezgan vilinoša iesaistītajām pusēm, taču tā ietver arī ārkārtīgi paaugstinātu risku, jo visbiežāk tirgoņi zaudē visus investētos noguldījumus. Tas tā var notikt, piemēram, jo reklamētie brokeri patiesībā ir krāpnieki vai arī daļa no jaunajiem reģistrētajiem dalībniekiem patiesībā nemaz nav tirgoņi. Kā jau minēts, bieži vien arī starpnieku programas rada lielas problēmas – šie starpnieki apsola, ka bināro opciju robots pats parūpēsies par tirgošanās procesu un ka tā būs viegla peļņa, bet patiesība, protams, izrādās krietnin vien citādāka. Lai bināro opciju tirgu sāktu uztvert nopietnāk, šādi krāpnieku kanāli ir jāidentificē, jāslēdz un jāsoda. Stingrāki licensēšanas noteikumi, caurspīdīgāki nosacījumi, starpnieku pakalpojumu izslēgšana un godīga tirgoņu informēšana par to, kā jānotiek godīgai tirdzniecības gaitai, manuprāt, ir atslēga un daudz drošāku un arī cilvēkiem saistošāku bināro opciju tirdzniecības vidi.

2. Vairāk valstīm nepieciešams kontrolēt un licencēt binārās opcijas

Jo dziļāk likumdevējs un varas izpildorgāni kontrolēs binār opciju, jo labāk un drošāk visām šajā tirgū iesaistītajām pusēm. Taču, lai tas viss notiktu adekvāti, likumiem jābūt gana pārdomātiem tā, lai visām pusēm ir godīgas iespējas konkurēt tirgū. Uzņēmumiem ir izdevīgāk, ja ir vairāk valstu, kuras regulē bināro opciju tirgus, taču tikai tādā gadījumā, ja šī likumdošana ir līdzīga, lai uzņēmumiem nav jāpatērē laiks un resursi pretrunīgu likumu un noteikumu saskaņošanai dažādu valstu starpā. Daudzas valstis Eiropā jau ir ieinteresētās regulēt bināro opciju tirgu ar nodokļu ieņēmumiem kā galveno šo noteikumu pamatmērķi. Šis tik tiešām var būt lieliski risinājums, ja noteikumi tiek saskaņoti viscaur Eiropas Savienības ietvaros.

bināro opciju tirgus
Kaspars Ozols
30.09. 2016 00:00  | 

Bināro opciju treidings ir opciju tirdzniecība, kurā ir divi iespējamie rezultāti. Viens pozitīvs un daudzsološs, otrs saistīts ar risku, kurš ir neizbēgama šī tirgus sastāvdaļa. Princips ir sekojošs: tirgonis iegādājas opciju tās perioda termiņa pēdējā dienā. Ja opcija ir ienesīga, tā ģenerēs aptuveni 80% ienākumus no treidera sniegtās investīcijas. Ja opcija neizrādīsies ienesīga, treideris zaudēs jebkādu naudas daudzumu, kādu tas ir opcijās samaksājis. Ar binārajām opcijām ir neticami, ārkārtīgi viegli, ērti un patīkami tirgoties un šis ir vienkāršs process pat tiem treideriem, kuri šajā visā „spēlē” piedalās vēl pavisam nesen. Tāpat binārās opcijas pieprasa gluži mazu starta kapitālu – visbiežāk ne vairāk par pāris simtiem eiro, kurš pie labiem nosacījumiem var pāris stundās ātri vien atpelnīties ar uzviju. Bināro opciju principi un dažādi padomi treideriem – gan jauniņajiem, gan iesācējiem – ir plaši izsklāstīti iepriekšējos rakstos, tāpēc šajā sniegšu vairāk informatīvas informācijas tieši par bināro opciju izcelsmi, vēsturi un attīstību. Tie ir fakti, kurus ikvienam kaislīgam bināro opciju tirgonim un tirgus dalībniekam vajadzētu zināt!

Bināro opciju tirdziniecība vidusmēra treideru vidū oriģiniāli aizsākās pēc tam, kad 2008. gadā ASV drošības un valūtas maiņas komisija legalizēja maiņas tirdzniecību ar šīm opcijām. Kopš tiem laikiem, tirgus ir tikai un vienīgi audzis un attīstījies, turklāt – neticami strauji, gluži īsā laikā piesaistot lielu skaitu jaunu tirgus dalībnieku. Tomēr, ne visiem zināms, ka binārās opcijas patiesībā pastāvēja jau vairākus gadus pirms šī notikuma, tomēr tās bija pieejamas tikai lieliem, insitucionāliem tirgotājiem vai indivīdiem, kuriem bija iespēja ieguldīt lielas investīcijas. Sākotnējā posmā, darījumi ar binārajām opcijām joprojām bija sarežģīti un diezgan izaicinoši vidusmēra tirgoniem, taču kad institūcijas atļāva šos darījumus veikt plašākā mērogā, attīstījās arī veidi, kādos varēja notikt darījumi. Divi galvenie faktori izraisīja šo straujo augšupeju. Pirmkārt, tika paplašināts pieejamo opciju kategoriju skaits, ko papildināja arī būtiski uzlabojumi tirgošanas platformu pogrammatūrās, kas krietni vien atviegloja tirgošanās procesu. Otrkārt, bināro opciju ieviešana forekss tirgū, kurā tā guva ievērojami straujāku popularitāti nekā akciju tirgū.

Šodien bināro opciju tirgus piedzīvo vienmērīgi strauju izaugsmi. Treideri var konkretizēt ne tikai naudas daudzumu, kādu tie vēlas ieguldīt katrā darījumā, bet arī tā augstāko cenu un beigu datumu. Tāpat vērā ņemams ir fakts, ka ir iespējams iegādāties bināro opciju darījumu apdrošināšanu, izvēloties zemāku naudas izmaksas procentu, apmaiņā pret to saņemot garantiju ka zaudēta tiks tikai daļa, nevis viss opcijā veiktas ieguldījums, ja opcija nav ienesīga tās termiņa laikā. Tas viss ir radījis samērā labus priekšnoteikumus un padarījis bināro opciju tirgu par daudz profesionālāku un ienesīgāku vidi, kurā darboties, kā jauniņajiem, tā jau pieredzējušiem censoņiem, kuriem binārās opcijas ir kļuvušas par būtisku ikdienas sastāvdaļu.

Bināro opciju pasaule ir ārkārtīgi aizraujoša vide, kurā darboties, gūt jaunas zināšanas un jā – pavisam noteikti arī pelnīt naudu. Tomēr kā allaž jāņem vērā visi riski, kas varētu tikt saistīti ar šādiem darījumiem. Kādā darījumā jūs zaudēsiet, bet kādā vinnēsiet un šis būs atkarīgs no jūsu izvēlētajām stratēģijām, novērojumiem un apdomības. Pasaulē ir pietiekami daudz labu piemēru, kuros gana prasmīgiem bināro opciju treideriem nekad dzīvē vairs nav jādomā par „īstu” darbu, jo visu nepieciešamo peļņu un līdzekļus iztikai tie var nopelnīt, pateicoties binārajām opcijām.

binārās opcijas, bināro opciju vēsture
Kaspars Ozols
22.09. 2016 00:00  | 

bināro opciju tirdzniecība bieži atsaucas uz investīciju vai finanšu iespēju pār aktīvu, kur izmaksa būtu par fiksētu likmi vai nevienam. In gramatisko, bināro tirdzniecības metodi ir diezgan viegli noteikt, kā peļņu & zaudējums būtu vienmēr fiksēts. Tirgotājiem tas ir pilnīgi dabiski aptuveni iesaistās riska faktoriem, viņš varētu saņemt naudu vai neko tirdzniecības laikā. Salīdzinot ar citiem tirdzniecības metodēm, bināro tirdzniecības variants ir daudz labāk un vienkārši piekļūt.

specialitāte Binary Trading variants

Kad runa ir par tirdzniecību, tas ir ļoti svarīgi, lai uzņēmēji būtu informēti, kad pirkt un kad pārdot aktīvus. Elastīgu raksturu bināro tirdzniecības iespēju dod tirgotājiem vairāk iespēju, kur viņi var veikt tirdzniecību bez hassles. Unikālā binārā iespēju stratēģijas ļauj tirgotājiem, lai sekotu lietas, piemēram, ziņas, aktualitātēm un tāpēc daudz vieglāk veidā, bet, salīdzinot ar visiem citiem esošajiem tirdzniecības metodes.

Ir svarīgi, lai jauniem uzņēmējiem un iesācējiem par saglabājot labākās tirdzniecības stratēģijas, lai saglabātu lietas asas un lai trakta & informēti par to, kas šobrīd notikumiem tirdzniecības tirgū. Šeit ir top 5 binārā iespēja tirdzniecības stratēģijas, kas var būt ļoti noderīga, lai būtu secīga uz tirdzniecības pasaulē.

 1. Tehniskā analīze:

  Parasti, tas ir instruments, kas palīdz analīzi tendences jāievēro vēstures cenām, lai prognozētu nākotnes cenu tendences. Datu s, kas iegūti, izmantojot tehniskās analīzes rīkus, varētu prognozēt plūsmu tirdzniecības tirgus, un tas burtiski maina spēle tirgotāju tirgū.

 2. statistiskā analīze:

  Tas minēts arī kā Daily Market Analysis metodi. Lai gan, tas varētu šķist sarežģīta un gudriem process, ko glabāt uzskaites informāciju un ziņojumus atlaiž tirgus speciālisti ikdienā palīdzētu saprast aspektus veiktās tirgū. Ziņojumā attiektos uz kopējo izrādes aktīvu tirgū.

 3. Money Management:

  Kā trading vienmēr piedāvā ar riska faktors, tas būs gudrs tirgotājiem, nevis ieguldīt visu savu naudu tirgū. To darot, tas palīdzēs viņiem krist atpakaļ, ja kādi zaudējumi notikt. Investīciju procents būtu atkarīga no tā, cik daudz riska tirgotāji vēlas veikt.

 4. Analizējot valsts ekonomiskie faktori:

  ekonomiskie faktori, piemēram, IKP, politiskās vides, attiecību nodarbinātības un iedzīvotāju, jaunākais tautas finanšu tendences tirgū, un tāpēc būtu prognozēt vai radīt būtisku ietekmi pār cenām valsts / valsts aktīviem. Tātad, tas ir ieteicams, lai ieguldītāji varētu sekot uz ekonomisko stāvokli nācijas pirms startējot ieguldījumus.

 5. Iemācīties būt pacietība:

  binārā tirdzniecības variants parasti ietver ar laika ierobežojumu, kas bieži vien ilgi ilgst vairākas stundas, dienas un pat nedēļas. Tātad investori jāgaida un sekot aktualitātēm tirgus, nevis darbojas steigā. Tas būtu prātīgi, lai ieguldītāji varētu noteikt savu laika grafiku par to darbojas tirdzniecības tirgū.

Secinājums:

Iepriekšminētos ērts stratēģijas bināro opciju tirdzniecības palīdzētu tirgotājiem samazināt riska faktorus. Tomēr tirgotāji augstu novērtēja, lai attīstītu savu sistēmu, kas balstīta stratēģijas ir veiksmīgi tirdzniecības pasaulē.

binārā Trading variants,binārā tirdzniecības metodi,Binary iespējas stratēģija
Kaspars Ozols
22.09. 2016 00:00  | 

Lietošana tirdzniecības tirgus nav vienkāršs uzdevums, tāpat kā daudzi cilvēki domā. Ir vairāki riska faktori iesaistīto tirgus, kas lietotājiem ir jāzina. Lielākajā daļā gadījumu, kas notiek, ir tas, ka investori Forex tirgū būs grūti izraut no to tirdzniecības, jo tie būs tādā noteikt katru reizi cerot uz labāku peļņu to tirdzniecību.

nepieciešamība binārā tirdzniecības:

Tas nav vienkāršs uzdevums, lai cilvēki varētu vienkārši izņemt forex analizējot pašreizējo situāciju un notiekošos tendences. Tas ir grūti, nepieciešamība, lai cilvēki, lai pārliecinātos, ka tie kļūst labāk roku forex trading, kas var palīdzēt viņiem procesā ātru lēmumu pieņemšanu. Tagad tas ir iespējams, izmantojot bināro tirdzniecību. Ar palīdzību demo versiju bināro tirdzniecības, jebkura persona ieinteresēti ieguldīt Forex tirgū var izdarīt bez palīdzības ekspertu šajā jomā.

Simple lēmumu pieņemšanas procesā:

Daudzi cilvēki bieži domā, ka viņu akcijas Forex tirgū tās vērtība pieaugs lielā mērā, ja tie ir tur savus ieguldījumus uz ilgu laiku. Ja tās to dara, tie tiks sasaldējot savu naudu tādā formātā, ka viņi nevar izmantotu to. Pat tad, ja vērtība forex akciju ir palielinājusies, cilvēki turpinās savus ieguldījumus, pat tad, ja tie var beigties ar peļņu. Ja tās to dara, viņi nevar izpētīt nekādas lielākas iespējas, ka var nākt savā veidā. Lai pārliecinātos, ka šādas lietas nenotiek, cilvēki var izmēģināt demo kontu bez maksas. Cilvēki, kuri ir ieinteresēti bināro tirdzniecības var izmēģināt demo kontu un redzēt, kā viņi var gūt peļņu no saviem ieguldījumiem. Tas nav tāpat kā azartspēles vai kādu cita veida kazino sīkumi. Ir ieteikumus un risinājumus no ekspertiem šajā jomā. Tā būs noderīga vairākos aspektos par tiem cilvēkiem, kuri nav ne jausmas par to, ko viņi darīs ar to ieguldījumiem.

bez maksas investīciju:

Uzkrītoša priekšrocība bezmaksas demo kontu, ir, ka nav nepieciešams maksāt depozītu vai naudu, atverot kontu. Tikai pamata info ir pietiekami, lai atvērtu kontu. Nav veids, kā lietotāji tiks vērsta uz konkrētu ieguldījumu opciju konta lapā. Visas iespējas, kas var strādāt, binārā tirdzniecības tiks izvirzīti lietotājiem. Tā ir izvēle lietotājiem izvēlēties, kurš variants viņi gatavojas iet. Par binārā tirdzniecības koncepcija būs piemērojama attiecībā uz lielāko daļu tirdzniecības formātiem, vienalga, vai tas ir dārgmetālu vai akciju vai forex. Tas ir tikai interese par cilvēku, ka jautājumus. Trading iespēja caur bezmaksas demo kontu ir tik viegli, kā tas varētu būt, lai nodrošinātu, ka jaunie lietotāji var viegli iegūt nepieciešama informācija īsā laika posmā un bez nepieciešamības, lai uzzinātu kaut ko iepriekš.

binārā tirdzniecības,demo versija,demo kontu
Kaspars Ozols
22.09. 2016 00:00  | 

Tiešsaistes attīstība ir devusi daudz ienesīgs iespējas, lai cilvēki varētu nopelnīt skaists naudu, veicot freelancing darbus. Visvairāk izcelšana fakts par šiem freelancing darba vietas ir tas, ka viņi var būt darbu no mājām vai no jebkuras vietas. Visi tā prasa ir tikai dators ar interneta pieslēgumu, faktiski, daudzi freelancing darbu nav nepieciešama sejas vai vokālo kontaktus, starp darba devējiem un darba ņēmējiem.

Cilvēki, kuri meklē papildu naudu un mājsaimniece dod darbu uz datora , lai nopelnītu no viņu mājām. Zemāk uzskaitīti ir populāri 5 veiksmīgas metodes, izmantojot cilvēku dod naudu.

 1. Rakstīšana Raksti

  Ja jums ir labi jūsu valodā un ir spēcīgas rakstīšanas prasmes, nekā rakstot liek jums nopelnīt daudz. Būt Writerpreneur in tiešsaistē ir visvairāk secīgi un pārliecināti veids, kā pelnīt naudu tiešsaistē. Bieži vien šie darba veidi pieejami kā ārštata darbu, bet ir uzņēmumi, kas pieņem darbā darbiniekus, kā pilna laika tiešsaistes rakstnieku par savām bažām un maksā skaisti. Arī tur ir tik daudz portālu, kas darbojas kā starpprodukts platforma, kur rakstnieki un darba devējiem saņemt darbā.

 2. Pārdod prasmes Fiverr par $ 5

  Fiverr - Vadošais online balstīta tirgus, kur radoši un profesionāli pakalpojumi ir darīts profesionāli kvalificētu cilvēku, pamatojoties uz informāciju, ko attiecīgā iestāde piedāvāja fiksētu samaksas likmes. Parasti, fiverr samaksas likmes sākas no $ 5 un rada saskaņā ar darba sarežģītības. Bieži ārštata visā pasaulē izmanto šo iespēju, lai nopelnītu naudu, aizpildot uzdevumu ietvaros piešķirtajiem termiņos. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu fiverr un sākt pārdot savas prasmes.

 3. Online Palīdzības

  Ja jūs esat no skolotāja profesiju vai zināšanas kādā noteiktā jautājumā, nekā tiešsaistes apmācību būtu labākais veids, kā nopelnīt skaists naudu. Daudzi studenti visā pasaulē meklē piemērotu profesionālu rokasgrāmatu viņu akadēmiskās studijas, studenti no izglītības līdz koledžām ir nepieciešama pasniedzējiem. Noteikt laiku, savstarpēji par tiešsaistes apmācību sesiju veikšanu. Godīgi sakot, ja jūs no robotu profesijas, tiešsaistes apmācību sniegtu gandarījumu, ko nevar iegūt no mācīšanu klasēs.

 4. Kļūsti sauklis Writer par top uzņēmumiem

  Ja jums ir labas radošās prasmes, mēģiniet par rakstveidā saukļus top uzņēmumiem. Rakstīšana sauklis varētu šķist vienkāršs uzdevums, jo tā var panākt, summējot produktus uzņēmumam teikumā, bet reālā cietība ir tas būtu pievilcīgāka un cache lasītājiem. Ir daudzas brokeru vietās, piemēram, sauklis Slingers, Get saukli Brīvmākslinieks un tā piedāvā klientiem no augšas uzņēmumiem, kas bieži meklē cache zīmīgas frāzes, reklāmas saukļi, lai radītu uzlīmes. Jums tiks izmaksāta skaisti, ja jūsu rakstīšanas izdevies piesaistīt klientus.

 5. Kļūsti Website Tester

  Nu, kļūstot par mājas testeri varētu būt jauns, lai daudz, un tie varētu brīnīties, vai tiešām pastāv. Jā! Uzņēmumu daudz dod reālas lietotājiem pārbaudīt vietnes lietotājdraudzīgumu, vietās, piemēram, lietotāju testēšana dod šādas brīnums iespējas. Viss process varētu ņemt pie aptuveni 15 līdz 20 minūtes, pēc tam, kad pārbaudes nepieciešams ziņot, kā tas ir mulsinoši, salīdzinot ar citiem. Tas ir patiešām foršs, lai saņemtu samaksu par to, ka tik kritiķis vai ne?

Tāpat, var atrast daudz līdzīga veida iespējas tiešsaistē nopelnīt.

freelancing,strādāt ar datoru,darbu no mājām
Kaspars Ozols
22.09. 2016 00:00  | 

iforex.com pārskats

Site iForex.com ar Forex tirdzniecības uzņēmumi izstrādājuši ir tiešsaistes balstīta kapitālsabiedrība vai burtiskā var minēt kā organizācija, kur vairāki tirgojas grupas un indivīdi veikt savu tirdzniecības darbību. Attiecībā uz pēdējo 20 gadu laikā, iForex pieredze ņemami tirdzniecības panākumi tirdzniecības pasaulē un tirgotājiem jūtas vairāk nostiprina iesaistīties tirdzniecības darbībām ar iForex. Būt starptautiskā valūtas tirdzniecības organizācijas oficiālā vietne iForex.com piedāvā vieglums saviem klientiem vai tirgotājiem pie solīšanas, vai noslēgt derības par dažādām valūtām viegli veidā, kas padara tos dot peļņu ātri sesijā.

Tirgotāji no visas pasaules labi informēti par to, ka tirdzniecība ir spēle luck un nejauši, un viņi ir gatavi iesaistīties šādos riskantos jautājumos. Tāpat kā šī iForex arī prasa nepieciešamību veiksmi faktors. iForex viedoklis palīdz ieguldītājiem vai tirgotājiem ieguldīt jebkuru pasaules valūtu, kuru daudzi kāpums vai kritums jebkurā laikā. Tas ir tīri spēle luck un mainīt, ja tur nav reāla vai taisnība uzvarētāju tirdzniecības pasaulē.

Šeit ir daži iForex funkciju analīzes tirdzniecības pasaulē.

iForex Pierakstīšanās un piedāvājumi

Kā Forex popularitāte izpaužas palielināt par katru dienu, tas ir grūti, lai daudziem cilvēkiem atrast likumīgu vietu pierakstīšanās un kur tirdzniecībai, līdzīgi, kļuva daudz grūtāk daudziem atrast tīmekļa vietnes, kas piedāvā labākos un patieso forex prēmijas . Godīgi sakot, apmeklējot viņu oficiālā vietne iForex.com būtu labākais un apt veids, kā atrast visas likumīgās ziņas par Forex tirdzniecību. Lielākā priekšrocība jaunajiem klientiem ir viņi var iespēja saņemt bonuss ar fx tirdzniecības iespējas, ja viņi noguldīt naudu pirmo reizi. Newbie, FX tirdzniecības piedāvā plašu bonusu un reklāmas piedāvājumus, tas ir gudrs, lai sazināties likumīgās fx brokeri vai atbildīgās personas vadītājus izmantot šīs priekšrocības.

Padomi, lai iegūtu regulāru Forex Bonus

 • Pirmais, kas jādara, lai iegūtu regulāru bonusu ir atrast labu / likumīgu forex tirgotājs
 • Lai iegūtu regulāru bonusu, tas ir nepieciešams algot starpnieku veikt visas jūsu darījumu, tirdzniecības tirgū, nevis nodarbojas tiem personīgi. Brokers izmanto fiksētu tīklu, kur viņi var saņemt labākos piedāvājumus.
 • Tāpat, regulāra modernizācija lietotāja tirdzniecības konta uz sudraba vai zelta ir nepieciešams uztvērējs regulāras Forex bonusus.

Labākais veids, kā nopelnīt naudu internetā

Tas ir pierādīts fakts, ka, lai būtu secīga forex tirdzniecību, izmantojot labākos forex instrumentus un automātisko forex signālus varētu palielināt savu peļņu, kas forex tirdzniecības pasaulē, jo īpaši, ja jūs gatavojaties nopelnīt no internetā. Tools būtu palīdz tirgotājiem prognozēt valūtu pāri, izmantojot pielāgojamas grafikus un diagrammas. Ja piedāvājumu tirgotājiem viegli piekļūt un prognozēt veiksmes mantra ar tirdzniecību. Arī šie līdzekļi nāk ar lielu izmēģinājuma piedāvājumiem, kas ietver 60 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Secinājums:

Ar izmantošanu atbilstošus instrumentus un automātisko forex signāliem, būtu padara forex trading vienkārša un riska bezmaksas vienu. Arī tas ir obligāti tirgotājiem, lai saņemtu savu tirdzniecības kontu no likumīgu vietņu, lai izmantot labāko un regulāru forex bonusus.

iforex.com Review,iForex Reģistrēšanās,iForex piedāvā,iforex pieredze
Kaspars Ozols
22.09. 2016 00:00  | 

Site IQ variants noteikti uzrunā bināro opciju tirgotājiem, kuri meklē, lai pildītu savus tirdzniecības operācijas tiešsaistē. Ar savu vienkāršību un acu nozvejojot dizainu, vieta IQoption pieredze pieaugums tās lietotājiem kontos. Kā tagad, IQ variants izdevās sasniegt vairāk nekā 11.000.000 aktīvos kontus, un šie aktīvie lietotāji veic vairāk nekā 1.500.000 darījumus tiešsaistē katru dienu. Andreas Matas, izpilddirektors IQ variants ir nopelnījis tik daudz balvas un saņēmis vairākus kredītus forex nozarē saka \"Uzņēmums ir nodrošināts ar Thomson Reuters citē. Kas ir vairāk, tas ticamību nodrošina brokerim par citē \"pareizību aktīvu un valūtu. Šeit pēdiņām var izmantot ne tikai beidzas, bet arī laikā no darījuma laikā \". IQoption brokeru viedokļi nodrošina nepieciešamo drošību un aizsardzību saviem ieguldījumiem, ar kuru tirgotāji var nopelnīt aptuveni 92% no saviem ieguldījumiem bez hassles.

Šeit ir daži analīzes IQ variants grādu tirdzniecības pasaulē.

IQ variants, specializēta brokeris strādā ar savu pasūtījuma veidu bināro iespējas tirdzniecības metodes. Visvairāk izcelšana fakts par bināro tirdzniecības režīms ir tirgotāji var iespēja saņemt pieaugumus par katru īsu laiku apmēram 5 minūtes, arī bināro iespējas platformas piedāvā tirgotājiem piedzīvot tādus pieaugumus par apmēram 1 stundu un 15 minūtes.

Fakti IQ variants:

IQ variants uzsāk tirdzniecības darbību 2012. gadā, kopš viņi nāca pie skatuves viņi saskaras stabilu pieaugumu savu investoru numuriem. Daži no pamata informācijas ir par IQ variants ir uzskaitītas zemāk.

 • IQ options Started savu tiešsaistes tirdzniecību no 2013. gada
 • Minimālais deponēts prasīts no tirgotāju vai noguldītāju ir $ 10
 • Treidera minimālā Investīcijas IQ variantam ir $ 1, tas ir mazākais minimālā redzējis tirdzniecības tirgū
 • uzsverot fakts IQ variants ir tirgotāji var iespēja saņemt Maksimālais 91% no atdevi. In gramatisko, tas tiek uzskatīts par lielisku viens, salīdzinot ar daudzām citām esošajām tirdzniecības veidiem, kas tirdzniecības tirgū
 • IQ variants dod bonusu līdz pat 50% par saviem tirgotājiem / klienti
 • tirgotāji un patērētāji ir atļauts atvērt demo kontu no viņu oficiālā vietne IQoption.com

IQ option Bonusi

izmanto prēmijas no IQ variants tirdzniecības iespējas nav grūts uzdevums. IQ variants inovatīvu tīmekļa tirdzniecības brokeris piedāvā pārāk daudz prēmijas saviem klientiem, jo ​​viņu klienta hits noteiktas fiksētas pagrieziena tirdzniecības, viņi var var saņemt negaidītu pēkšņu prēmijas veidā papildus naudu.

Tāpat, katrs jauns tirgotājs pievienojas savā oficiālajā tīmekļa vietnē, kas spēj saņemt 100% reģistrēšanās bonusu, kas ir augsti, salīdzinot ar visiem citiem esošie tirdzniecības brokeri. Turklāt, atšķirībā no citām brokeru vietām, IQ variants piedāvā dāsnas prēmijas līdz pat 80% visu to kontu īpašniekiem pat to zemo veido turētājiem pārāk tiesīgas saņemt šādas augstas prēmijas. Tirgotāji var saņemt līdz pat 45% naudas atpakaļ no saviem REAL IQ option kontiem ka pārāk ar vismaz 10 $ depozītu. Un VIP IQ option kontu turētājiem, kas spēj saņemt 60% naudas atpakaļ bonusu ar sākotnējo depozītu $ 1000.

Secinājums:

Ar unikālu stratēģiju un dāsnas prēmijas, IQ variants nekad nav greifers uzmanību no tirgotājiem visā pasaulē. Viņu klientu bāze turpina pieaug ar katru gadu.

IQOption.com Review,IQOption Reģistrēšanās,IQOption pieredze
Kaspars Ozols
22.09. 2016 00:00  | 

Kādēļ Izvēloties Online Forex Trading

Forex tirdzniecības vai valūtas tirgus ir lielākais no esošajiem tirdzniecības iespējām tirgos. Ikdienas darbības forex tirdzniecības bieži pārsniedz četrus miljardus dolāru dienā. Ir tik daudzi tirgotāji, kuri uzskata, ka tā ir vieglāk un ērtāk, lai nopelnītu naudu ārvalstu valūtā, nevis visām pastāvīgām investīciju veidiem. Ar plašu izplatību tiešsaistes tirdzniecības platformu, valūtas tirdzniecība ir kļuvusi arvien vairāk populārs starp tirgotājiem visā pasaulē. Forex trading nodrošina lielisku investīciju iespējas tiem, kas vēlas paplašināt savu profilu.

Forex, mērķa tirgus

Forex ir skaidrs nozare, tās darbību, prasa milzīgas investīcijas avotu, lai korekciju varētu praktiski izlemt out. Turklāt piekļuve ziņām no visiem pasākumiem, kas var mainīt savu maksas un veidu tiek piedāvāti ikvienam.

Forex ir viens no lielākajiem šāda veida visā pasaulē. To raksturo to platību, kur klienti valūtas valūtas rasties par to pašu, tāpat kā lielie starptautiskās korporācijas un citus uzņēmumus, kas mēdz maksāt atlīdzību un ieguldījumus jomās, kurās viņu produkts tiek pārdots.

Šeit ir dažas priekšrocības FOREX ir uzskaitīti, kas varētu būt noderīga Forex iesācējiem .

Pabalstu tirdzniecības Forex tirgū

 • High Likviditātes

  Lielisks aktīvi šajā nozarē ir saistīts ar liela apjoma valūtas tirgo visā pasaulē. Likviditāte ir spēja aktīva jāpārvērš naudā ātri. Tā kā Forex tirdzniecības nozares funkcijām 24/7 un piecas dienas nedēļā, tirgotāji var izmantot tirdzniecības iespējas, kā tās notiek, nevis gaida nozarei sākt nākamajā dienā.

 • Tas ir visvairāk pasaules nozare, kas iet visu diennakti!

  Forex nozare ir decentralizēta pār-the-counter nozarei. Tas nozīmē, ka nav kaut kur tas ir visu kontrolēt nozares nozare iet ap stundu atbilstoši tirgus stundām. Tātad atšķirībā no tirdzniecības krājumi, kur vietējā rūpniecība parasti beidzas 3pm pēcpusdienā, tirgotāji var darīt forex trading online nozīmes reģionam balstās laiks.

 • Tā zemas izmaksas Darījuma

  Mūsdienu pasaulē gandrīz visi brokeri veikt tirdzniecības iespējas, bez komisijas maksas. Tikai esošās izmaksas ir darījums, bieži minēta kā starpība starp pirkšanas un pārdošanas cenām. Forex tirdzniecība ļauj tirgotājiem darīt šāda darījuma ar zemām izmaksām, salīdzinot ar visiem citiem esošajiem tirdzniecības iespējas.

 • Specializētā Trading

  Forex trading online ir problēmu bezmaksas iespēja visiem tirgotājiem visā pasaulē. Tā, forex tirgus prasa zemu kapitālu un likviditāti Forex tirgū vienmēr ir vērsta tikai uz valūtu pāriem kā galveno ieguldījumu, tas ļauj tirgotājiem, lai saprastu, daudz vieglāk un palīdz tiem uzraudzīt jebkurā laikā no jebkuras vietas.

Secinājumi

Iepriekš minētie dažas priekšrocības veikt forex trading kā pievilcīga investoriem un tirgotājiem visā pasaulē. Tie, kuri ir ieinteresēti Forex tirdzniecību ir informēta par to, ka tirdzniecība tirgū varētu būt pazīstami, tomēr, lai padarītu to par veiksmīgu tirdzniecību tas prasa daudz izglītības, pacietību un disciplīnu. Tas ir noslēpums mantra, lai iegūtu panākumus forex trading.

forex,forex iesācējiem,forex trading online
Kaspars Ozols
20.08. 2016 00:00  | 

Jau iepriekš daudz ir rakstīts par to, kas tieši ir binārās opcijas, kā tās strādā, kā ar tām iespējams nopelnīt un tamlīdzīgi, taču mazāk ir pieejamas atsauksmes par dažādiem brokeriem, platformām un to darbību. Protams, ikvienam uzmanīgam un rūpīgam kāda produkta vai pakalpojuma lietotājam svarīgs ir citu lietotāju viedoklis, kas var sniegt apstiprinājumu vai noliegumu kādām bažām un bināro opciju platformas nav (vai vismaz tām nevajadzētu būt) nekāds izņēmums.

Uzsākt dalību binārajās opcijās neapšaubāmi sākotnēji var likties kā lēkt iekšā nezināmajā un tāpat bināro opciju darbības bieži vien tiek uzlūkotas kā riskantas vai pat krāpnieciskas, kas ne vienmēr ir iedrošinoši, tāpēc citu bināro opciju darboņu atsauksmes ir lielisks veids, kā uzzināt par katra brokera plusiem, mīnusiem, par katras atsevišķās platformas darbības specifiku, iespējām nopelnīt, arī krāpšanas gadījumiem, ja tādi ir bijuši un tamlīdzīgi.

Kā meklēt atsauksmes par bināro opciju platformām?

Interneta meklētājā ierakstot „ka pelnit naudu interneta atsauksmes” jums visticamāk tiks parādīta informācija par daudzām dažādām platformām – tiešsaistes kazino, darba meklēšanas vietnēm, vakanču portāliem un tamlīdzīgi, bet šo atsauksmju vidū arī noteikti būs vairākas, kas attieksies uz binārajām opcijām un šī informācija tad nu arī būs tā jums visnoderīgākā un nepieciešamākā. Pavisam noteikti, ja neesi gluži pats azartiskākais cilvēks pasaulē, rūpīgi iepazīsties ar šīm atsauksmēm, taču neaizmirsti arī tām pieiet ar mazliet kritisku un vēsu prātu. Mēdz būt gadījumi, kad platformas savā starpā ir pārāk sīvas konkurentes, un tad tiek izmantots melnais mārketings un dažādas citas nomelnošanas kampaņas, tostarp arī viltus atsauksmes. Iedziļinies katrā no atsauksmēm, skaties un vērtē, cik tā ir vai nav atbilstoša un vai tajā vispār tiek runāts par tev interesējošo platformu. Ja lasi atsauksmju vietni, kurā kaut kas tiek novērtēts ar zvaigznītēm vai punktiem, nepaļaujies akli tikai uz šo vidējo rādītaju. Tas var būt diezgan maldinošs, kā arī nereti ir ļoti, ļoti virspusīgs, tāpēc velti mazliet vairāk laika un iedziļinies arī rakstītajā informācijā, kaut vai izlasot pilnīgi visas pieejamās atsauksmes – gan tās, kurās sniegts augstākais novērtējums, gan tās, kurās kādas platformas darbība novērtēta zemu. Tāpat atsauksmes var lietot, lai personīgi uzrunātu kādu no bijušajiem vai esošajiem lietotājiem un noskaidrotu vēl kādus papildus jautājumus, kas radušies.

Bināro opciju forumi

Es personīgi atsauksmju meklēšanai izmantoju bināro opciju forumus, piemēram, forum.binaryoptions.net/. Tā ir lieliska vietne, kurā veidojas, ja to tā var nosaukt, bināro opciju lietotāju kopiena. Tajā var gan uzdot sev interesējošus jautājumus, gan sniegt atsauksmes, padomus un ieteikumus, kā arī dalīties savā pozitīvajā/negatīvajā pieredzē ar dažādiem bināro opciju brokeriem. Manā skatījumā bināro opciju forumi ir vislabākās vietas, kurās meklēt atsaukmes jo „ka pelnit naudu interneta atsauksmes” ievadīšana meklētājā var nest pārāk daudz dažādu un ne pārāk reputablu rezultātu. Interneta forumos turpretī ir savi noteikumi, pastāv mazāka cenzūra un lietotāji tik tiešām dalās īstā pieredzē. Forumu darbības mazāk ietekmē spiediens no ārpuses (piemēram, brokeru ietekme), tāpēc arī tur uzzinātā informācija šķiet daudz uzticamāka, patiesāka un kaut kādā ziņā arī drošāka.

Bināro opciju blogi

Lai arī Latvijā nav pārak daudz blogeru, kas rakstītu atsauksmes un veidotu dažādus apskatus par dažādiem bināro opciju brokeriem, tie daži aktīvie blogeri un viņu sniegtā informācija un viedoklis arīdzan var būt labs resurss, kur gūt informāciju par dažādām vietnēm un to darbību. Bināro opciju blogeri visbiežāk ir aktīvi un pieredzējuši dalībnieki binārajās opcijās, kas nozīmē, ka viņu viedoklis ir diezgan uzticams, turklāt viņi visbiežāk spēs arī vienkāršiem vārdiem izskaidrot jaunpienācējam mazliet sarežģīto bināro opciju pasauli

binārās opcijas, atsauksmes
Kaspars Ozols
03.07. 2016 00:00  | 

Neviens neapšauba to, ka internets ir pavēris ļoti plašas iespējas teju jebkurā dzīves jomā. Tas ir atvieglojis komunikāciju, socializēšanos, kā arī atklājis pilnīgi jaunu nozari (IT), kura dod darbu miljoniem cilvēku visā pasaulē. Internets ir arī kļuvis par vidi, kurā cilvēkiem ir iespēja dažādos veidos nopelnīt samērā lielas summas, neizejot no mājām. Viens no šādiem nu jau diezgan zināmiem un populāriem veidiem ir binārās opcijas, kas ir īpašs virtuālo investīciju veids. Binārajās opcijās ir iesaistīti brokeri, kas pieņem likmes, un treideri, kas ar savām likmēm mēģina paredzēt tādu vai citādu iznākumu, piemēram, akciju kursu svārstībās. Tomēr, lai arī binārās opcijas tiek aizvien plašāk popularizētas un aizvien vairāk cilvēku tajās iesaistās, kā allaž aktuāls jautājums jebkuram cilvēkam, kurš nav gluži naivs, ir – vai binārās opcijas reāli palīdz nopelnīt? Protams, kā jebkur, kur jūs ieguldāt savu līdzekļus – vai tie būtu noguldījumi bankās, ieguldīšana uzņēmumu akcijās vai noguldīšana kādā interneta kazino platformā – galvenā baža ir potenciālā apkrāpšana un savas naudas zaudēšana. Šajā sakarā jāuzsver, ka, protams, kā jebkurā investīcijā un likmju likšanā, arī binārajās opcijās ir gan zaudētāji, gan uzvarētāji un tas ir risks, kuru uzņemas pats treideris. Rūpīgi iepazīstieties ar katra brokera nosacījumiem, pirms ņemat dalību binārajās opcijās, un tikai tad, ja ikviens no punktiem jums ir skaidrs un jūs apmierina, noguldiet savus līdzekļus un sāciet likt likmes. Zemāk sniegts pārskatāms izklāsts tajā, kā tieši nauda tiek pelnīta (vai arī zaudēta), ņemot dalību bināro opciju tirgū.

Bināro opciju darbības princips ir diezgan vienkāršs. Ņemsim vienu konkrētu piemēru, lai ilustrētu, kā tas strādā:

Esat Jūs un vēl deviņi tirgotāji, kas katrs ir licis €100, derot, ka USD/EUR kurss dienas beigās būs krities, savukārt vēl 10 citi treideri savu naudu lika uz to, ka kurss būs cēlies. Tirgošanas platformas propocija ir 80%. Dienas beigās, kurss ir cēlies. Tas nozīmē, ka Jūs un vēl deviņi treideri savus 100 euro esat zaudējuši, savukārt tie 10, kuru minējums izrādījies pareizs, katrs saņem 180 euro. Tā kā tirgošanas platformas proporcija bija 80%, bet kopā tika iemaksāti 2000 euro, laimestos izmaksājamā summa bija 1800 eur. 1800/10 = 180 euro katram uzvarējušajam, savukārt atlikušos 200 euro saņem brokeris. Protams, šis piemērs ir ļoti vispārināts un ilustratīvs, un reālajā dzīvē vinnētāju/zaudētāju sadalījums ir krietni vien nevienmērīgāks, ņemot vērā ka binārajās opcijās dalību ņem gan pieredzējuši treideri ar zināšanām un stratēģijām, gan jaunpienācēji, kuriem nav pieredzes un kuri paļaujas uz aklu veiksmi (kas neizslēdz iespēju uzvarēt).

Protams, ir dažas bināro opciju lapas, kuras maldina treiderus ar viltotas informācijas pasniegšanu (banku kontu izdrukas, banku informācija u.tml.), kas ir informācija,uz kuru noteikti nevajag paļauties. Ja vēlaties balstīt savas likmes, izmantojot patiesu informāciju, meklējiet tie oficiālās lapās un ieguldiet laiku tendenču un jaunāko aktualitāšu izpētei, nevis paļaujieties uz brokeru reklamēto informāciju. Lielākoties spēlētāji, kuri pārlieku aizraujas ar iespēju ātri gūt peļņu, bet nevēlas ieguldīt laiku savu prasmju un zināšanu celšanā, visbiežāk ilgtermiņā tomēr paliks zaudētājos, pat ja pa vidu būs gadījies kāds lielāks laimests. Galvenais ir nebūt naiviem, vienmēr spēlēt ar skaidru apziņu un noteikt savus limitus. Binārās opcijas pavisam noteikti izraisa azartu, pie kura daudzi treideri nespēj apstāties, zinot, ka nākamreiz ir tikpat liela iespēja uzvarēt/zaudēt. Ir treideri, kuri kļuvuši diezgan atkarīgi no binārajām opcijām, un šī atkarība neļauj viņiem izkalkulēt potenciālos riskus un ieguvumus. Galvenais, piedaloties binārajās opcijās, tik tiešām ir spēlēt ar prātu, pat, ja pieredze pagaidām vēl nav uzkrāta un bināro opciju pasaule ir vēl kas pavisam jauns un pakāpeniski atklājams.

binaras opcijas,peļņa,darījumi
Kaspars Ozols
03.07. 2016 00:00  | 

Binārās opcijas ir kļuvušas tik populāras kā nekad un tas ir izraisījis ne tikai pamatīgu bumu treideru vidū, bet arī licis dažādiem brokeriem un platformām attīstīties un veidoties kā sēnēm pēc lietus. Šobrīd pastāv jau 400 dažādas bināro opciju tirgus platformas. 2008. gadā tādas bija tikai desmit. Tātad šis pieaugums septiņu gadu laikā ir bijis ļoti ievērojams un tendence rāda, ka bināro opciju tirgus kļūs aizvien populārāks un plašāks pulcējot ne vien jaunus treiderus, bet arī radot aizvien jaunas bināro opciju platformas.

Lai arī pieredzējušākie treideri, kuriem binārās opcijas ir zināmas jau vairākus mēnešus vai pat gadus, jau daudz-maz ir apguvuši bināro opciju pasauli un nonākuši pie saviem secinājumiem par to,kuru brokeru un platformu sniegtie pakalpojumi viņus visvairāk apmierina, jaunpienācējiem šajā jomā ir mazliet lielākas galvassāpes, saprotot, no kura gala sākt un kuriem no brokeriem visdrošāk ir uzticēt savus noguldījumus. Lai mazliet atvieglotu šo procesu, esam izveidojuši 2016. gada labāko bināro opciju un platformu sarakstu (TOP3). Tā kā šī raksta mērķauditorija ir treideri no Latvijas, tad šajā sarakstā iekļauti labākie brokeri tieši no Eiropas (dalību ASV platformās dažkārt apgrūtina vietējā likumdošana, kas apgrūtina pieeju no citām lokācijām).

1. 24bonuss. 100% bonusi, minimālā noguldījuma summa USD 250, maksimālā atmaksas proporcija 89%

2. Banc De Binary. 100% bonusi, minimālā noguldījuma summa USD 250, maksimālā atmaksas proporcija 91%

3. IQ option. 100% bonusi, minimālā noguldījuma summa USD 10, maksmālā atmaksas proporcija 92%

Ko ņemt vērā, izvēloties brokeri un bināro opciju platformu?

Lai arī daudzi brokeri tiešām ir gana atvērti, lai sniegtu dažādu informāciju un asistētu jūs, kā vislabāk izmantot viņu pakalpojumus, brokeru un bināro opciju platformas izvēlē tomēr jāpievērš uzmanība krietni vien vairāk faktoriem. Principā var teikt, ka būtu nepieciešams izvērst tādu kā mini-izpēti un apsvērt katru no sekojošajiem aspektiem:

1. Noguldījuma bonuss

2. Naudas izmaksas nosacījumi

3. Noguldīšanas un naudas pārskaitīšanas metodes

4. Minimālais noguldījuma apjoms

5. Likmju likšanas rīki (trading tools)

6. Demo konta iespējas

7. Klientu apkalpošana

8. Lietotājam draudzīgs interfeiss

9. Maksimālā naudas izmaksas proporcija (%)

10. Lapas pieejamība vairākās valodās

Tādi, lūk, ir galvenie aspekti, kuriem būtu nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību, iepazīstoties ar katras bināro opciju platformas pakalpojumiem un iespējām. Lai arī, vispārīgi izvērtējot, daudzas bināro opciju platfomas ir diezgan līdzīgas un to nosacījumi nekā diži neatšķiras, tām var būt dažādi nosacījumi attiecībā uz bonusiem, sākotnējo noguldījumu un maksimālo naudas izmakso, tāpat ļoti atšķirties mēdz noguldīšanas un pārskatījumu metodes, tirgošanās ilgums un klientu apkalpošanas iespējas. Ne vienmēr šie nosacījumi būs kā īpaši uzsvērti un ar tiem pašam būtu nepieciešams iepazīties terms and conditons sadaļā. Tā, piemēram, iespējams jums gadīsies piedalīties tirdzniecības platformā, kura treiderim atgriež zināmu procentu no viņa ieguldījuma pat tad, ja viņš nevinē likmi, taču tā nerīkojas visas platformas. Tāpēc ir ļoti, ļoti svarīgi, lai jūs, pirms noguldāt savus līdzekļus vienā vai otrā platformā, tomēr kārtīgi, rūpīgi un skrupulozi izejat cauriem ikkatram bināro opciju platformas nosacījuma punktam un rūpīgi pārdomājiet, vai tas, ko piedāvā konkrētais treideris, tik tiešām ir pats labākais no visa plašā piedāvājuma. Šāda rīcība jūs vienkārši pasargās no vilšanās, kā arī samazinās risku tikt apkrāptam tikai tāpēc, ka platformā būs kāds viltīgs nosacījums, kuram, pats to nezinot, būsiet piekritis.

binarās opcijas,brokeri,TOP3,padomi
Kaspars Ozols
29.06. 2016 00:00  | 

Internets un dažādās online vides sniegtās iespējas ir paplašinājušas veidus, kādos cilvēki komunicē, strādā un arī gūst peļņu. Šīs naudas iegūšanas metodes ir dažādas – no freelance darbiem līdz dalībai totalizatoros un azartspēlēs, taču šajā rakstā konkrētāk izklāstīšu to, kas ir binārās opcijas. Lai arī nosaukums ir pietiekoši sarežģīts, patiesībā binārās opcijas var nest samērā vieglu peļņu, ja vien jums ir skaidrs, kuru no metodēm esat gatavs izmantot un kāpēc (par dažādajām binārajām stratēģijām iesācējiem iespējams lasīt citos rakstos). Šis raksts domāts pilnīgiem iesācējiem, kuriem binārās opcijas jēdziens un būtība vēl ir svešs. Raksta izlasīšana ļaus Jums gūt priekštatu par to, kas tieši ir binārās opcijas un kāpēc tas kļuvis par tik populāru un izplatītu investīciju veidu.

Kas ir binārās opcijas?

Lai arī binārās opcijas ir kļuvis par vienu no populārākajiem online investīciju veidiem, vēl aizvien ir gana daudz cilvēku, kuriem nav īstas izpratnes par to, ko tieši nozīmē termins „binārās opcijas”.

Vienkāršiem vārdiem skaidrojot, binārās opcijas ir samērā jauns investīciju veids, kas kļuvis ārkārtīgi populārs. Šīs popularitātes galvenais iemesls ir fakts, ka t.s. treiderim (bināro opciju tirgus dalībniekam) nav nepieciešama nekāda pieredze vai zināšana investīciju jomā, lai varētu piedalīties un gūt peļņu. Protams, šādas zināšanas gan var paaugstināt jūsu peļņu, tomēr ir pietiekami daudz piemēru un gadījumu, kuros samērā lielas peļņas guvuši treideri, kuriem tā bijusi pirmā pieredze binārajās opcijās.

Ja runājam mazliet detalizētāk, tad binārās opcijas var tikt uzskatītas par sava veida opciju līgumu jeb kontraktu. Šim kontraktam investēšanas brīdī jau ir noteikts kāds konkrēts peļņas vai zaudējumu apjoms. Tādā veidā, treiderim tirgojoties ar opcijām, ir iespēja gūt līdz pat 95% peļņu pietiekami īsā laika periodā, kas var būt gan dažu sekunžu, gan dienas laikā. Gūtās peļņas laika periods ir atkarīgs no izvēlētā tirdzniecības laika. Neveiksmīgu darījumu gadījumā ieguldījums tiek zaudēts vai nu pilnā vai daļējā apjomā. Šie nosacījumi ir atkarīgi no katra brokera. Vairumā gadījumu neveiksmīga darījuma gadījumā brokeri piedāvā treideriem atgūt līdz pat 15% no darījuma summas.

Paša darījumu veikšanas būtība ir vēl vienkāršāka. Pirmkārt, treideris sāk ar aktīvu, kuru viņš vēlas tirgot. Populārākie šobrīd iespējamie, brokeru piedāvātie varianti ir: akciju pāri, akcijas, indeksi, izejvielas un valūtas. Viss, kas treiderim ir jāizdara, ir jāizvēlas (jāmin, jānosaka, balstoties uz jums pieejamo informāciju – tas atkarīgs no jums), kā svārstīsies cenas kādā konkrētā laika posmā. Tā, piemēram, pēc nesenajiem BREXIT notikumiem un izmaiņām mārciņas kursā, iespējams derēt uz to, kā kritīsies vai kāps mārciņas kurss dienas vai nedēļas beigās. Daudziem treideriem orientēties un pieņemt pareizo lēmumu palīdz citu treideru veiktie darījumi, kas lielākoties pieejams platformas darījumu lapā.

Tātad pagaidām viss, kas jums ir jāzina par binārajām opcijām, ir tas, ka šis tirdzniecības veids nepavisam nav sarežģīts un tajā reti kad iesaistās finanšu jomas eksperti. Bināro opciju pamatprincips ir gaužām vienkāršs, kas nozīmē, ka par treideri var kļūt arī cilvēks bez pieredzes. Ja esat ieinteresēts bināro opciju darījumos, izvēlieties kādu no zināmākajiem brokeriem un izmēģiniet dažus darījumus. Tiesa gan, vairums brokeru pieprasa noguldīt vismaz 200 euro, taču visi šie līdzekļi uzreiz nav jāiegulda darījumā. Iesākumam noteikti nesāciet ar lielām summām. 20 līdz 25 euro būs pietiekams apjoms pirmajam darījumam – lai saprastu „spēles” būtību, noteikumus un gaitu.

binaras opcijas,informācija iesācējiem,bināro opciju darījumi
Kaspars Ozols
11.02. 2016 00:00  | 

Šī brīža bināro opciju pasaulē raksti par padomiem, trikiem, stratēģijām ir pāri jebkurai normai. Tomēr vienmēr ir cerība, tos lasot, atrast kaut ko jaunu. Šajā rakstā mazliet aprakstīsim standarta padomus, trikus un stratēģijas, ko izmanto parasti izmanto profesionāļi. Taču beigās varēsi izlasīt, ko jaunāku, svaigāku – ieteikumus no pašiem bināro opciju lietotājiem.

Izvēlies pareizo brokeri

Šo ieteikumu nav iespējams uzsvērt pietiekoši bieži, jo vēl tagad daudzi lietotāji uzķeras uz reklāmām un citām mārketinga metodēm, kas tikai izkrāpj naudu. Ja kaut kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiess, tad visdrīzāk tas tāds nemaz nav. Brokera izvēli ir jāveic līdzīgi kā pirmo reizi ejot pie jurista. Tu savā meklēšanas pārlūkprogrammā ieraksti atslēgas vārdus ar izvēlēto brokeri, ja redzams ir tikai labais un gari saraksti ar ieteikumiem, parocies dziļāk. Iepriekšējiem atslēgas vārdiem pievieno vēl “meli, krāpnieki”. Ja arī tad rezultāti nemainās un atrodamā informācija ir tikai pozitīva, ir jāmeklē vēl tālāk. Tavam brokerim ir jābūt sertifikātam, kam ir jāatrodas viņu mājaslapā, citās mājaslapās brokeris nedrīkst uzrādīties melnajā sarakstā. Melnos sarakstus izveido daudzas atsauksmju lapas, kas rūpējās par lietotāju drošību un labo pieredzi, izmantojot bināro opciju pakalpojumus.

Neliec vienādas likmes uz saistītām vērtībām

Šis padoms ir vairāk balstīts uz loģisko izpratni, bet jaunam un uzcītīgākam bināro opciju tirgonim tas var paslīdēt gar ausīm. Ir noteikti aktīvi, kas mainās mijiedarbojoties viens ar otru vai cits ar citu. Šajā kategorijā pirmajā vietā ierindojas eiro un ASV dolāra vērtības. Abas vērtības nekad neies vienā virzienā, bet tieši pretēji. ASV dolāra vērtībai ceļoties, eiro vērtība kritīsies, kā arī pretēji virzienā – Eiro vērtībai kāpjot, kritīsies ASV dolāra vērtība. Tāpēc nebūtu vēlams likt CALL likmi un dolāra vērtības pieaugumu, kad jau tādu pašu likmi esi uzlicis uz eiro vērtības kāpumu. Kaut vinnēsi vienu no likmēm, otra būs zaudējums. Ir vērts apskatīt arī citus aktīvus, kas savā starpā mijiedarbojas.

Arī lietotāji bieži vien forumos izsaka savas domas un padomus. Tāpēc šajā rakstā esam apkopojuši labākos padomus, trikus un stratēģijas kā pieiet binārajām opcijām. Daudzi no šiem lietotājiem jau ir ilglaicīgi bināro opciju lietotāji un ir vairākkārt ieguvuši brokeru solītos bonusus. Tomēr arī šiem cilvēkiem emociju uzplūduma brīdī sanāk pazaudēt lielu daļu sūri un grūti nopelnītās naudas. Lūk padomi, pie kuriem viņi iesaka pieturēties, lai neatkārtotu bieži pieļautās kļūdas.

1. Tiecies pēc 10% peļņas dienā. (200 – 300% peļņa ir iespējama, bet tas nozīmē ilgāka tirgošanās sesija un riskēšana ar lielākām naudas summām līdz ar to ir arī augstāka riska iespēja visu zaudēt) Ar dienišķo mērķi iegūt 10% peļņu 3 mēnešu laikā tu savu 250$ depozītu vari pārvērst par 10 tūkstošiem. Lai iegūtu 10% peļņu dienā, nevajag tik daudz piepūlēties, kā arī tev ir jāveic tikai 3 darījumi.

2. Prātā vienmēr paturi vienu STOP vērtību. Piemēram, es pārtraukšu tirgošanos, ja iegūšu 10% peļņu vai pārtraukšu tirgoties, ja bilance sasniegs noteiktu dolāru apmēru.

3. Darījumus veic tikai 30 minūšu un stundu garajās opcijās. 1 minūtes opcijas var likties kārdinošas, bet tieši šajā sadaļā cilvēki piedzīvo lielākos zaudējumus.

4. Nogaidi. Sagaidi aktīva augstāko vai zemāko vērtību noteiktajā dienā. Kad tas tuvojas augstākajam vai zemākajam punktam, tu jau vari likt likmes ar daudz lielāku pašpārliecinātību. Izvairies no likmju likšanas, kad aktīva vērtība ir tuvāk viduslīnijai.

5. Meklē vadlīnijas. Kad veic darījumus 1 stundas opcijās, seko līdzi 2 stundu grafiku tendencēm. Izmanto 1 minūtes grafikus kā signālu vai likt likmi, vai uzgaidīt. Piemēram, 2 stundu grafiki uzrāda lejupslīdošu tendenci, pirms likmes likšanas apskati vienas minūtes grafiku, ja tas uzrāda krītošus datus – liec likmi, ja augošus – nogaidi. Tiklīdz vērtība sāk kristies, liec likmi 1 stundas opcijās.

6. Noguldījumus veic minimālajā apmērā, kas ir piemērots tieši tev. Nepievērs uzmanību brokeru draudiem vai bonusu kārdinājumiem. Uzstādi savu limitu – ieguldi 250$ mēnesī, kad sāc gūt peļņu tā pat arī iekasē ieņēmumus reizi mēnesī. Tomēr vienmēr atstāj summu, lai būtu, ar ko tirgoties.

Kaut daži ieteikumi var šķist pārāk tehniski, cerams, ka tie tik un tā noderēs.

veiksmes padomi, kā kļūt veiksmīgam binārajās opcijās, binārās opcijas, kā kļūt bagātam, kā pelnīt naudu ātri, padomi peļņai, veiksmīgi ieteikumi no lietotājiem
Kaspars Ozols
11.02. 2016 00:00  | 

Šobrīd nevienam vairs nav noslēpums, ka binārās opcijas ir ātri plaukstošs bizness. Tradicionālie tirgotāji, kas tiešsaistē tirgojās ar valūtām šobrīd masveidā veikli pāriet pie binārajām opcijām. Tam ir vairāki iemesli, no kuriem galvenais iemesls ir, ka tirgošanās ar binārajām opcijām ir daudz ātrāka, vieglāka un pastāv ar zemāku riska faktoru nekā tradicionālā tirgošanās ar valūtām. Palielinātās intereses dēļ šajā finanšu līdzeklī pieaudzis bināro opciju brokeru skaits, kas pievienojas tieši šim tirgum katru mēnesi aizvien vairāk un vairāk. Tas protams nozīmē, ka konkurence pieaugs ļoti ātri un iespēja tikt pie daļas pīrāga visām iesaistītajām pusēm samazinās. Šī iemesla dēļ ne tikai šobrīd vadīt veiksmīgu sadarbības programmu ir svarīgi un vajadzīgi, bet ar laiku programmas iespaids uz notiekošo pieaugs. Ja tev ir svarīgi savai mājaslapai piesaistīt pēc iespējas lielāku publiku un novērst uzmanību no saviem konkurentiem, jau tagad ir jāsāk domāt par sadarbības mārketingu, kas būs palīgs klientu bāzes palielināšanai.

Binārās opcijas tagad oficiāli ir visātrāk augošais finanšu instruments mazumtirdzniecības tirgū.

Pēc 2008.gada bināro opciju tirgus piedzīvoja milzīgu pieprasījumu, jo Čikāgas Tirdzniecības valde sāka uzskaitīt binārās opcijas kā apstiprinātu institūciju, kuru atbalstīja ASV Vērtspapīru un biržu komisiju lēmums.

Popularitātes pieaugums ir salīdzināms ar to, ko piedzīvoja Forex, kura ir daudz lielāka nozare. Tas tikai pierāda to, ka binārajās opcijās ir vēl daudz vietas, kur darboties un uzsākt tirdzniecību.

Popularitāte un izaugsmes iespējas dod iespēju veiksmīgi izmantot saistītā mārketinga kampaņas, kas ir būtiskas turpmākai izaugsmei un katra brokera veiksmei iegūt vēlamo pirmo vietu reitingos.

Kamēr šo metodi ir grūti izpildīt pilnībā pareizi un tā pieprasa lielu piepūli, ieskaitot, konstantu tīmekļa statistikas pārraudzīšanu, ieguvums no ieguldītā saistītājā programmā tagad pārspēj jebkuru citu metodi.

Tas ir tāpēc, ka saistītais mārketings pārklāj vairākas sfēras, kurām parasti tiktu atvēlēti vairāki pašu darbinieki, lai izveidotu pārvaldīšanas komandas. Ļaujot šīs nozares pārraudzīt saistītiem uzņēmumiem tiek iekasētie labumi tiek praktiski dubultoti un izmaksas tiešām samazinātas.

Piemēram, kārtīgs komandas sastāvs saistītajā uzņēmumā ne tikai radīs nepārtrauktu plūsmu ar augstas kvalitātes iniciatīvu, kuru tava realizācijas nodaļas komanda var pārvērst kapitālā. Tas arī optimāli pārvaldīs tavu tiešsaistes reputāciju, pārliecinoties, ka tava uzņēmuma vārds parādās visur. Tava uzņēmuma vārds tiks kārtīgi iedrukāts visu cilvēku prātos, īpaši potenciālo klientu prātos pat pirms tie sniegsies pēc savas norēķinu kartītes. Šīs iespējas izmantošana arī nozīmē, ka jebkuras jaunākās ziņas, ko tu vēlies nogādāt līdz ieinteresētajai auditorijai tiks uzreiz nosūtītas tālāk ātrā veidā un tev pašam nebūs jāpakustina ne pirkstiņš, lai to izdarītu paša spēkiem.

Īsto saistību uzņēmuma noalgošana un to apgādāšana ar vislabāko un jaunāko informāciju par tavu uzņēmumu ļaus novērot klātbūtnes un reputācijas pieaugumu internetā, kas piesaistīs vairāk klientu. Tas ir cikls, kas pats sevi izveido un papildina par relatīvi mazu kapitālu. No tavas puses īpaši centieni arī nebūs vajadzīgi, lai iegūtu optimālo no šīs taktikas. Tirgū, kur nepārtraukti pieaug konkurence, ir ļoti svarīgi izvērtēt savas iespējas. Tieši saistītā mārketinga stratēģijas ir tik optimālas šī brīža situācijai.

Binārās opcijas ir laba vide, kur izveidot savu pirmo uzņēmumu, kā arī izmēģināt savu roku uzņēmējdarbības nozarē. Tomēr līdzīgi kā ar pašu darbošanos binārajās opcijās, pati uzņēmējdarbība šajā nozarē būs veiksmīga, ja tu būsi izglītots. Tāpēc meklē jaunākās ziņas, apkopo informāciju un centies būt labāks par pārējiem uzņēmējiem šajā nozarē.

uzņēmēji, uzņēmējdarbība, biznesa izaugsme, mārketinga veids, plūsmas palielināšana, saistītais mārketings
Kaspars Ozols
09.02. 2016 00:00  | 

Forex (starptautiska valūtas tirdzniecība) ir tirdzniecība ar ārzemju valūtām, kā arī lielākais un likvīdākais finanšu tirgus pasaulē. Tas pamatīgi pārspēju visus akciju un obligāciju tirgus. Tokija, Londonā un Ņujorkā tiek uzskatītas par valūtu operāciju centriem.

Starpbanku jeb ārpusbiržas (“Over The Counter”) sistēma apvieno bankas, komisijas atlīdzību uzņēmumus, investīciju fondus, uzņēmējus, investorus utt., kā kopīgais mērķis ir izmantot rīkus, paceļot cenu vai ierobežot valūtas riska pozīciju, ko izraisa valūtu vērtību maiņa.

Principā Forex komersants pelna naudu ar noteiktu valūtas likmju svārstībām. Tu vari uzsākt tirgošanos ar starptautisko valūtas kursu no mājām. Ir vajadzīgs datorā ieinstalēt tikai atbilstošās aplikācijas un izveidot tirgošanās kontu pie kāda Forex brokera.

Starptautiskās valūtas tirgus dod iespēju tirgoties 24 stundas dienā, 5 dienas nedēļā un tirdzniecisko darbību iespējams uzsākt pat ar ļoti mazu naudas summu. Daudzi brokeri piedāvā arī DEMO kontus (demonstrācijas versijas lietotāju konti) ar virtuālu naudu un ir iespējams visu izmēģināt pašam bez jebkāda riska. Tu vari izveidot pats savu tirgošanās plānu un praktiski izmēģināt jebkuru ienākumus veicinošu stratēģiju.

Tirgojoties ar un ieguldot Forex tirdzniecībā var būt izcils veids kā iegūt papildus ienākumus, neņemot vērā jau esošo darbu. Tirgojoties ar Forex nav jāmaksā nodeva par darījumu izveidošanu un slēgšanu, papildus tam Forex ir augsti likvīdas – ar vienu peles klikšķi tu vari pirkt un pārdot valūtas kursus. Forex neiespaido uzņēmumu ceturkšņa atskaišu rezultāti, jo naudu var iegūt, kad tirgus vērtība aug un plok.

Starptautiskajā valūtas tirgū viss ir atkarīgs no tevis paša, jo nav vajadzība pēc darbiniekiem, neeksistē pastāvīgās izmaksas un tu vari tirgoties no jebkuras vietas, kur ir interneta savienojums. Sākumā tu vari gūt labu peļņu tirgojoties ar mini partijām vai makro partijām, un tikai vēlāk pievēršoties klasiskajām partijām.

Forex tirgošanās iespēju ir vienkārši izmantot, bet vienmēr atceries izveidot tirgošanās plānu, kā arī sagatavot ienākumus veidojošu stratēģiju pirms finansiālās darbības uzsākšanas. Mūsdienās Forex is vissvarīgākais un populārākais finanšu tirgus visā pasaulē tāpēc noteikti izmēgini to.

forex, latviesu forex, latvian binary brokers, forex latvia, starptautiskas, forex tirgosanas,
Kaspars Ozols
07.02. 2016 00:00  | 

Kas patiesībā ir opcijas?

Opcija ir tirgojama vienošanās starp pircēju un pārdevēju par tiesībām pirkt vai pārdot noteiktus aktīvus no pārdevēja par iepriekš norunātu cenu līdz vienošanās (opcijas) derīguma termiņa beigām. Opcijas ieguvējs samaksā pārdevējam tā saucamo opcijas “premium” (vienas opcijas cenu) par tiesību iegūšanu. Opcijas vērtību aprēķina pēc noteiktā aktīva vērtības.

Pamatā esošais aktīvs, no kura tiek iegūta opcija, visbiežāk ir uzkrājumi, obligācijas, parāda vērtspapīri, ārzemju valūtas utt.

”Call” jeb pirkuma opcija dod pircējam tiesības iegādāties pamataktīvu arī nākotnē. Šo opcijas veidu pircēji pērk, kad tiek paredzēta pamata aktīva cenas palielināšanās. “Put” jeb pārdevuma opcija dod pircējam tiesības pārdot pamatā esošo aktīvu. Pārdevuma opcijas pērk, kad pircējs sāk spekulēt par iespējamo aktīva cenas kritumu.

Šo opciju pircējs var izmantot, ja darījums dodas paredzētajā virzienā, bet pircējs var ļaut opcijas termiņam beigties vai pat to pārdot.

Opciju pircējs ir “LONG” pozīcijā (kontrakta pirkšana), bet opciju pārdevējs ir “SHORT” pozīcijā, (kontrakta pārdošana). “Long Call” pilnvaro īpašnieku pirkt pamatā esošo aktīvu par noteiktu cenu, bet šī pilnvara paliek spēkā tikai opcijas termiņa laikā, kad termiņš ir galā opcijas laiks beidzas.

Pirkuma opcijas pārdevējs ir pilnvarots pārdot noteikto aktīvu par noteiktu realizācijas cenu (“LONG PUT” jeb kontrakta pirkšana). Pretstats šai situācijai ir “SHORT PUT” jeb kontrakta pārdošana.

Binārās opcijas ir viens no veidiem kā papildināt savu bankas kontu. Jebkurš var uzsākt tirgošanos ar opcijām, ja ir sasniedzis pilngadību. Minimālais ieguldījums binārajās opcijās atšķiras no katra brokera, lielākajā daļā suma sākas no 10$ līdz 100$.

Ja esi sācis apdomāt iegūt pasīvu naudas ienākumu avotu vai tikai vienreizīgu papildus ienākumu un nevēlies ieguldīt daudz naudu, binārās opcijas ir ideāla iespēja izveidot regulārus ikmēneša ienākumus, sākot tikai ar pārdesmit dolāriem.

call opcijas, put opcijas, binaras opcijas, pirkuma opcijas, kontrakta pirksana
Kaspars Ozols
06.02. 2016 00:00  | 

Pirms meties pretī savam jaunajam piedzīvojumam, vispirms iepazīsties ar to, kur, kā un kāpēc jāsāk, kā arī to kā neiekrist organizāciju lamatās, kas pelna no nepieredzējušiem tirgotājiem. Šajā rakstā tiks paskaidroti pamattermini, kurus noteikti bieži sastapsi šajā finanšu tirgū, kā arī dažas tirgošanās stratēģijas no pieredzējušiem spēlētājiem.

Veiksme akciju tirgū korelē ar riska daudzumu, kas nozīmē, ka tu vari ātri palikt bagāts vai tik pat ātri vari visu pazaudēt. Ja tavs mērķis ir būt veiksmīgam, pelnīt un iegūt nopietnus naudas ienākumus, akciju tirgus ir unikāla iespēja, pateicoties kurai tu vari tirgoties tiešsaistē no jebkuras vietas pasaulē, bez algotiem darbiniekiem, pats būt priekšnieks sev, nemaksāt par biroja īri un neuztraukties par konkurentiem. Lielākais konkurents akciju tirgū parasti ir tikai tava paša pieeja tam.

Tu vari pat sākt ar mazāku summu, piemēram ap 5 000$ un sākt pelnīt labu daudzumu papildus ienākumu. Ja tev nav pieredzes tirgojoties ar precēm vai standartizētiem termiņnoguldījumiem labāk izvairies no tā un tirgojies tikai ar akcijām.

Tava veiksme var parādīties jau pēc pārdesmit minūtēm katru dienu vai katru nedēļu. Tev nav jāatvēlē astoņas vai vairāk stundas katru dienu kā tas ir paredzēts regulārā darbā. Bet pirms tu tiec līdz šai veiksmei, tev ir uzcītīgi jāiegulda daudz darba, lai iemācītos kā pareizi un labi tirgoties akciju tirgū.

Pirmkārt, ieguldi sevī un pašmācībā. Ideālais veids kā sākt tirgoties akciju tirgū ir atrast kādu veiksmīgu cilvēku ar bagātīgu pieredzi šajā nozarē un pavērot viņa pieeju, tirgošanās plānu un tirgošanās psiholoģiju. Ja tev šādas iespējas nav, tu to vari aizvietot ar profesionāliem semināriem un vissvarīgākais pašu tirgošanās stratēģiju izmēģināšanu. Jebkurš, kas izveido labu tirgošanās plānu un pie tā patiešām pieturas, spēj kļūt bagāts, izmantojot akciju tirgu.

Akciju tirgum ir viena neatņemama priekšrocība tajā, ka ir pieejama tirgošanās demo versija – tu vari fiktīvi pirkt un pārdot akcijas vai preces, ielīmēt ievaddatus un izvaddatus vērtības parastā Excel tabulā un tad novērtēt situāciju it kā tā būtu reāla tirgošanās. Kad šī testēšana apstiprina, ka tava ideja un stratēģija tiešām strādā, tu vari ķerties pie tirgošanās īstajā vidē.

Sāc ar mazāku naudas summu, kuru pakāpeniski varēsi paaugstināt, ja tas vēl joprojām atmaksāsies. Tajā pašā laikā tu iegūsi vērtīgu pieredzi un vēlāk vari sākt apsvērt veiksmīgu akciju komersanta karjeras iespēju.

Lai gan tehniski tirgošanās ar akciju tirgu ir vienkāršā, tā paliek grūtāka no psiholoģiskā skatu punkta. Sākumā vissvarīgākais ir pasargāt savu kapitālu. Ilgtermiņā tu nekad nevarēsi gūt pelņu akciju tirgū, ja tu neapzināsies riska līmeni katrā darījumā, ko veic.

Akciju tirgū biežāk sastopamo terminu glosārijs

 • Opcija – finansiālais instruments, kas tev dod tiesības pirkt un pārdot aktīvu iepriekš noteiktā laikā par noteikti cenu.
 • Finanšu tirgus – birža ir vieta, kur notiek tirgošanās ar finanšu instrumentiem.
 • Akcija – uzņēmuma daļa.
 • Preces – tas, ar ko tu vari tirgoties
 • Brokeris – cilvēks vai uzņēmums, kas pastiprina darījumus ar finanšu instrumentiem.
 • Regulētā tirgū tirgots nākotnes līgums – līgums, kas liek īpašniekam pirkt aktīvu noteiktā laika periodā par noteiktu cenu.
 • Naudas pārvaldīšana – pārvaldīt savu naudu pēc skaidri uzstādīties noteikumiem.
akciju tirgu, finansu tirgus, akcija, reguleta tirgu, naudas parvaldisana, paradities
Kaspars Ozols
05.02. 2016 00:00  | 

Mūsdienās tirgošanās ar binārajām opcijām ir kļuvusi par neizsakāmi populāru veidu kā pelnīt naudu. Tomēr pirms metaties iekšā šajā tirdzniecības metodē, ir svarīgi izmēģināt visu, neriskējot ar pirmā depozīta zaudēšanu. Lielākā daļa brokeru saviem klientiem piedāvā demonstrācijas lietotāja kontu jeb demo versiju, ar kuru var izmēģināt tirdzniecību, izmantojot virtuālu naudu. Parasti tiek piedāvāta virtuāli 10 000$ un viens mēnesis bezmaksas izmēģinājuma laika.

Kur var iegūt šo demo versiju?

”IQoptions” piedāvā demo versiju tirgošanās kontam. Visdrīzāk kontu iegūsiet uz 14 dienām vai attiecīgi norunātajam, sazinoties ar klientu apkalpošanas centru. Savā jaunajā kontā būs iespēja ieguldīt depozītu 100$ vērtībā (protams, ar iespēju naudu izņemt, ja nebūsiet ieinteresēti šajā tirdzniecības metodē).

Ar demo versiju kontiem lietotājs gūst iespēju izmēģināt dažādas tirdzniecības stratēģijas, kā arī iegūt pieredzi tirgojoties pirms īsta konta atvēršanas. Savu demo kontu jūs varat viegli iegūt tiešsaistē, pēc reģistrēšanās procesa elektroniski saņemsiet pārbaudes e-pastu, kur varēsiet izlasīt vairāk par tirgošanos un ieguldīšanas iespējām.

Vēl viena iespēja ir izmantot demonstrācijas lietotāja kontu, ko piedāvā “OptionTrade”, lai iegūtu šo kontu nav nepieciešams veikt ieguldījumu, tomēr lietotājam būs stingrs laika ierobežojums. “OptionTrade” mātesuzņēmums paralēli pārvalda visiem zināmo māklerī “HotForex”.

Ja tev nav pārāk svarīgs ieguldījuma apmērs, lai iegūtu demonstrācijas lietotāja kontu, iesakām izmēģināt uzticamos brokerus, piemēram, “Stockpair” vai “ETX Capital”. Tomēr šie brokeri demo kontus atver par ieguldījumu vismaz 1 000$ vērtībā.

Izvēloties pirmos brokerus, kur atvērt demo kontus, vienmēr vispirms izpētiet vai tiem ir vajadzīgās licences, kā arī apskatiet uzņēmuma reputāciju, lai neiekļūtu nevajadzīgās nepatikšanās ar atsaukšanas nodevām vai pilnīgu pirmā ieguldījuma pazaudēšanu.

Tirgojoties ar binārajām opcijām, no jums ir vajadzīgs pirmais ieguldījums, tāpēc vispirms iemēģiniet savu veiksmīgo roku ar demonstrācijas kontu, kas neiekļauj obligācijas un vai riska iespējas. Visdrīzāk, pirmo reizi tirgojoties ar binārajām opcijām, jums vēl nebūs rakstura pazīmes, kas vajadzīgas veiksmīgam uzņēmējam (rīcības brīvību, pieredzi). Demo versijas tiek piedāvātas ar tieši šādu iemeslu – iemācīt tev tirgoties.

binaro opciju, lietotaja konts, pirmos brokerus, demo versiju
Kaspars Ozols
07.11. 2015 00:00  | 

Izvērtējot dažādus avotus, esam nonākuši pie secinājuma, ka tieši šāds vārdu krājums būs noderīgākais, lai uzlabotu savas zināšanas par bināro opciju tirgu. Šis vārdu šķirkļu saraksts tika izveidots vadoties pēc spēlētāju biežāk uzdotajiem jautājumiem. Mūsu izveidotā vārdnīca uzskaita visbiežāk izmantotos terminus bināro opciju mājas lapās un visā bināro opciju tirdzniecības nozarē.

Ja uzskaitījumā nav atrodams kāds no meklētajiem vārdiem, ir iespēja atrast atbildi vēl citos rakstos. Terminoloģija bināro opciju nozarē nepārtraukti mainās, tāpēc jaunumi un ziņas ir jāmeklē bieži.

At the money / Pie naudas

Šo terminu izmanto, ja aktīva tirgus cena tiek tirgota par vai slēgta tieši par izvēlēto cenu. Tas nozīmē, ka darījums nav bijis ienesīgs, bet arī zaudējumi nav izveidojušies – ieguldītā naudas summa tiks atgriezta.

Binary Option / Binārās opcijas

Termins, kas attiecas uz īpašu finanšu instrumenta veidu. Šis veids piedāvā fiksētu peļņas likmi, kas ir jau iepriekš noteikta pirms ieguldījuma veikšanas.

Boundary Instrument / Robežu instruments

Bināro opciju veids, kurā tirgotājs izlemj vai izvēlētā tirgus cena termiņa beigās būs noteiktajā cenu diapazona robežās vai ārpus tā.

Early Closure / Agrā noslēgšana

Iespēja, kas šobrīd jau ir pieejama gandrīz visās bināro opciju platformās, kas ļauj tirgotājam slēgt izvēlēto pozīciju pirms termiņa beigām. Izvēloties šo opciju var novērst lielus zaudējumus, ja ir jūtams, ka izvēlētais cenu diapazons nebūs veiksmīgs. Tomēr ar šo opciju var savākt jau izveidojušos ienākumu un turpināt tirgoties ar mazāku, bet drošāk iegūtu summu.

Expiry Level/Price / Termiņa līmenis/cena

Tas ir izvēlētās opcijas līmenis vai cena termiņa beigās. To aprēķina ar formulu: likme + pieprasītais un dalīts ar divi. Likme un pieprasītais minimums balstās uz cenām, ko nosaka likviditātes nodrošinātāji.

Expiry Time / Termiņš

Pulksteņa laiks un datums, pēc kura opcijas termiņš iztek.

High Option / Augstā opcija

Bināro opciju veids, kurā tirgotājs uzskata, ka izvēlētā aktīva tirgus cena termiņa beigās būs augstāka par pašreizējo tirgus cenu.

High/Low Instrument / Augstais/zemais instruments

Binārā opcija, kurā tirgotājs var izlemt vai izvēlētā aktīva tirgus cena virs vai zem pašreizējās tirgus cenas.

Inbound Option / Ienākumu opcija

Viena no robežu instrumenta opcijām. Tirgotājs var izlemt vai izvēlētā aktīva tirgus cena termiņa beigās paliks iepriekš noteikta cenu diapazona robežās.

Investment Amount / Investīciju apjoms

Ieguldītā kapitāla summa individuālajās binārajās opcijās.

In The Money / Ar pozitīvu patieso vērtību

Termins, kas apzīmē konkrētas binārās opcijas pašreizējo ienesīgumu.

Low Option / Zemā opcija

Bināro opciju veids, kurā tirgotājs nosaka, ka izvēlētā aktīva tirgus cena termiņa beigās būs zem pašreizējās tirgus cenas.

Market Price (before execution) / Tirgus cena (pirms izpildes)

Pārstāv vidējo cenu (slēgšanas cenu) pamatā esošajam aktīvam, kas paliek līdz termiņa pēdējam brīdim, izvēlētajā darījumā. Mērķa cena un tirgus cena var sakrist, ņemot vērā uzņēmumu izpildes politiku un noteiktā apgabala sabiedrības intereses. Tirgus cena var mainīties līdz izpildes mirklim normālos tirgus apstākļos.

Market Price (after execution) / Tirgus cena (pēc izpildes)

Pārstāv pamatā esošā aktīva vidējo cenu.

No Touch Option / Bez darbības opcijas

Bināro opciju veids, kurā tirgotājs izlemj vai tirgus cena sasniegs iepriekš noteiktu cenu visā opciju likmes termiņā.

One Touch Instrument / Vienas darbības instruments

Bināro opciju veids, kurā tirgotājs izlemj vai tirgus cena sasniegs iepriekš noteiktu cenu visā opciju likmes termiņā.

Out of the Money / Bez ienākuma

Šis termins nozīmē, ka noteiktais darījums šobrīd vēl nav ienesīgs.

Outbound Option / Izejošā opcija

Robežu opcija, kurā tirgotājs izlemj vai tirgus cena termiņa beigās būs ārpus iepriekš noteiktās cenas.

bināro opciju glosārijs, bināro opciju vārdnīca, termini, vārdu šķirkļi, uzskaitījums, bināro opciju platformas, ieteikumi tirgojoties ar binārajām opcijām, papildus zināšanas
Kaspars Ozols
07.11. 2015 00:00  | 

Sporta veidu sponsorēšana un jo īpaši sabiedrībā labi pazīstama futbola kluba sponsorēšana ir kļuvusi par ļoti izplatītu veidu kā tiešsaistes mazumtirdzniecības brokeri palielina savu popularitāti. Sākotnēji šo tendenci aizsāka forex (valūtas tirdzniecības) nozare un vēlāk to sāka izmantot arī binārās opcijas. Šī mārketinga metode tiek uzskatīta par ļoti efektīvu līdzekli tāpēc, ka tā informē lielu daudzumu publikas un, sponsorētajai komandai uzvarot, arī sponsora imidžs uzlabojas, kas šajā gadījumā ir brokeris.

Pionieris, kas aizsāka šo sporta sponsorēšanas marketinga veidu, bija “24option”, vairāk kā pirms gada. Tad “24option” noslēdza vienošanos ar futbola klubu “Juventus”. Šis pirmais solis tagad ir pamudinājis arī citus sekot šajās pēdās, kas nozīmē, ka sporta sponsorēšana tiek uzskatīta par efektīvāko marketinga instrumentu. Pie reizes tas arī nozīmē, ka bināro opciju brokeri sāk konsolidēt savu pozīciju sabiedrībā un tiek pastiprināta uzticība tiem, kā arī izveidojas laba saikne ar ietekmīgiem partneriem. Šis ir vieglākais veids kā dabūt zīmola nosaukum pasaulē, jo īpaši sporta nozarē.

Nesenākā partnerības, kas noķērusi lielāko uzmanību ir partnerības darījums starp bināro opciju brokeri “Interactive Options” un Francijas futbola klubu “Nice”. Šis konkrētais darījums, šķiet, ir guvis vēl lielāku nozīmi un ietekmi nekā jebkurš cits šāds paziņojums par līdzīgiem darījumiem pēdējā laikā. Šī partnerība līdz šim ir reālākā un vokālākā, sākot ar to, ka “Interactive Options” logo jau ir uzprintēti uz futbola spēlētāju “OGC Nice” krekliem. Beidzot ar dažādām tiešsaistes reklāmām un vietu uz reklāmas stendiem, lai uzliktu punktu uz “i”.

Būtu diezgan droši apgalvot, ka šāda darījuma veikšana no “Interactive Options” brokeru puses, parāda viņu interesi tieši par Francijas tirgu, īpaši izvēloties vienu no nacionālajām komandām pilsētā ar vairāk nekā 350 000 iedzīvotājiem. Šī pati komanda nacionālajos čempionātos ļoti labi izceļas ar sasniegumiem un ir izdevīgs darījums abām pusēm.

Tiešsaistes mazumtirdzniecības nozares visbiežākā mārketinga tendence, īpaši bināro opciju tirgū, līdz šim ir bijusi reklamēšana tikai tiešsaistē. Tomēr pašreizējā nosliekšanās uz bezsaistes mārketinga stratēģiju sāk pierādīt, ka bināro opciju brokeri arī var ietekmēt jaunu un plašu potenciālo klientu loku. Tik tiešām “Interactive Options” nesen kļuva par pirmo tiešsaistes brokeri, kas debatēja televīzijas reklāmas laikā, iegūstot reklāmas vietu Francijas televīzijā. Šī ekranizācijas laikā šis brokeris vēlējās izcelt savus izcilos panākumus kā augsta līmeņa finanšu instrumentu Eiropas Savienībā. Šis investoru instruments ir guvis oficiālu licences līgumu ar Francijas Banku starpniecību, iegūstot regulētas forex un bināro opciju tirgotāju.

Neapšaubāmi, ka šāda jauna veida publikas piesaistīšana bināro opciju brokeriem piedāvā lielu ticamības faktoru, jo īpaši tādās jurisdikcijās kā Francija, kur attiecīgā tirgus regulators (AMF) ir ļoti aktīvs un vokāls brīdinātājs par nelicencētiem brokeriem, nosliecoties uz patērētāju aizsardzības labā. AMF attiecīgi ļoti bieži atjaunina savus melnos sarakstus un uzsāk dažādas citas kampaņas, piemēram “Noslēpumainā pircēja aptauja”, apgrūtinot dzīvi negodīgiem un maldinošiem starpniekiem, kuru mērķauditorija būtu potenciālie franču investori. Izmantojot augsta profila partnerību ar labi zināmām sporta komandām var būt ļoti labs veids brokeriem kā sasniegt pozitīvu publicitāti sabiedrībā. Mārketinga iespējas bezsaistes tirgū ir izcils solis brokeriem, lai piesaistu potenciālos klientus un iegūt imidžu, kas tiek apskatīts pozitīvākā gaismā.

bināro opciju imidžs, binārās opcijas tiešsaistē, binārās opcijas bezsaistē jeb offline, futbola klubs un bināro opciju brokeri, mārketinga iespējas, peļņa, potenciālie klienti
Kaspars Ozols
11.10. 2015 00:00  | 

Ne visiem ir zināms, bet bināro opciju veidi ir daudzi un dažādi. Nav tikai viens veids, ar kuru tu vari tirgoties tiešsaistē un šoreiz ir iespēja uzzināt vairāk par katru no veidiem. Tiešsaistē būs iespēja izmēģināt katru no tiem.

Indeksu binārās opcijas.

Vienas no visbiežāk izmantotajām binārajām opcijām ir tieši tās, kurās tirgojas ar indeksiem. Pasaulē ir daudz dažādu akciju biržu un, liekot likmi šāda veida binārajā opcijā tev ir viens mērķis. Šis mērķis ir prognozēt vai tavas izvēlētās nozares vērtīgākās akcijas pieaugs vai kritīsies vērtībā. Tātad tev ir jāparedz vai noteiktajā laika posmā, kad veiksi savu tirgošanos ar binārajām opcijām, vērtība būs kāpusi vai kritusies.

Ar kādiem indeksiem es varu tirgoties?

Bināro opciju priekšrocība ir iespēja tirgoties ar jebkurām tevis izvēlētām akcijām un līdz ar interneta pieejamību ierobežojumu nav gandrīz vispār. Visbiežāk izmantotās indeksu binārās opcijas ir: CAC4, DAX, FTSE 100 un NASDAQ. Sīkāk par tām tu vari uzzināt arī citur internetā.

Kādas ir indeksu bināro opciju priekšrocības?

Galvenais piesaistes aspekts tiem, kas vēlās uzsākt tirgošanos ar binārajām opcijām, ir iespēja nekad nepirkt pašas akcijas vai kapitāla daļas izvēlētās nozares uzņēmumos. Šos indeksus veido šie uzņēmumi, bet tā kā tirdzniecības procesā netiek iesaistīti akciju brokeri, pazūd vajadzība maksāt tiem honorārus un komisijas maksu.

Valūtas un Forex tirdzniecības opcijas

Arvien vairāk cilvēku izvēlās tirgoties ar divām dažādām valūtām, pielīdzinot vienu otrai, tieši uzsākot bināro opciju izmantošanu. Šādai izvēlei ir vairāki iemesli – iespēja nopelnīt vēl, papildus pievienojot šo tirdzniecības veidu. Citi vēlas nodrošināties pret zaudējumiem, kas varētu notikt pēc fiziska pirkuma kā īpašuma pirkuma ārzemēs. Tik vienkārši kā citas valūtas iegāde pirms došanās brīvdienās vai komandējumā uz ārvalstīm var būt labs iemesls tirgoties tieši ar valūtas opcijām.

Ar kādiem valūtas pāriem es varu tirgoties?

Nav nekādu īpašu ierobežojumu vai norāžu kā būtu pareizi tirgoties tieši noteiktos valūtas pāros. Tu vari izvēlēties jebkuru lielo valūtu un pielīdzināt tai kādu citu, piemēram ASV dolāru ar Lielbritānijas sterliņu mārciņu, jenu, Austrālijas vai Kanādas dolāru. Un tie ir tikai pirmie piemēri, kas uzreiz ienāk prātā.

Vai ir iespējams tirgoties ar Bitcoin un citām valūtām?

Ja tev ir parādījusies iespēja Bitcoin pielīdzināt citām valūtām un tirgoties tieši ar o, tad tev ir paveicies. Tieši šobrīd arvien vairāk bināro opciju mājas lapas sāk piedāvāt tieši šādu iespēju, tomēr vienīgais ierobežojums pagaidām ir tas, ka Bitcoin var pielīdzināt tikai ASV dolāram. Pagaidām tā ir vienīgā valūta, kas tiek oficiāli iemainīta pret Bitcoin.

Bināro opciju tirdzniecība ar patēriņa precēm

Vēl viens ļoti populārs bināro opciju veids ir tirdzniecība ar patēriņa precēm. Šī iespēja ļauj tirgoties ar pamatlīdzekļu vērtības precēm, bet bez īstas nepieciešamības iegādāties pašus aktīvus. Ir divi visbiežāk uzdotie jautājumi tieši par šo bināro opciju veidu.

Kas ir uz patēriņu precēm balstītas binārās opcijas?

Tirgojoties ar patēriņa preču opcijām tu vienkārši tirgosies ar vērtību, kas ir piešķirta noteiktām patēriņa precēm, piemēram, zelta vai sudraba vērtībai noteiktos laika posmos. Šis bināro opciju veids ļauj gūt peļņu nekad neiegādājoties minētās preces, kas var izmaksāt pārāk dārgi.

Ar kādām patēriņa precēm ir iespējams tirgoties?

Visbiežāk bināro opciju tirdzniecības mājas lapās visvērtīgākās ir tieši zelts, sudrabs, bronza un nafta. Tieši iespēja nepirkt pašu fizisko preci un pēc tam vēl censties to pārdot, cilvēks var tirgoties ar tās vērtību. Tieši tāpēc binārās opcijas ir tik populāras visā pasaulē!

Individuālo uzkrājumu binārās opcijas

Kapitāla daļu un akciju pirkšana un pārdošana ir laika kavēklis un peļņas avots ļoti daudziem cilvēkiem. Tomēr līdz ar šādu vērtību nepastāvību un nepārtraukto svārstīšanos visas dienas laikā, tā var būt ļoti riskants piedāvājums, jo īpaši tiem, kas šajā sfērā ir jauniņie.

Ar binārajām opcijām tev ir iespēja tirgoties tieši ar vērtībām un veiksmīgi paredzēt to pieaugumu vai kritumu, nemaz nepērkot kapitālu daļas vai nezināmas akcijas. Izveidojot pareizos jautājumus, tu varēsi atrast īstās atbildes un uzlabot savas tirgošanās spējas.

bināro opciju veidi, individuālie uzkrājumi, tirdzniecība ar patēriņa precēm, Bitcoin, papildiespējas peļņai, akcijas, akciju tirgus, vērtības
Kaspars Ozols
11.10. 2015 00:00  | 

Šajā rakstā ir iespēja iepazīties ar diviem tīmekļa lietojumprogrammas atvērtās platformas interfeisu veidiem. Par pieejamību un citiem platformu aspektiem iespējams izlasīt tālāk tekstā. Rakstā iekļautas atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par katru no platformas veidiem.

Katram jaunam bināro opciju izmantotājam, sākotnēji visa šī informācija var likties apgrūtinoša un nesaprotama. Tomēr lasot vairāk rakstus par bināro opciju tēmu, ātri vien katrs spēs aptvert notiekošo un jau drosmīgi izmēģināt likmes uzlikšanu.

Bināro opciju tirdzniecības platformas tiešsaistē

Vispopulārākais veids kā katru dienu tirgoties ar binārajām opcijām, protams, ir izmantojot stacionāro datoru vai klēpjdatoru. Turpinājumā atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Vai ir iespējams piekļūt bināro opciju mājas lapās, izmantojot Mac datoru?

Ja tev pieder un tu izmanto Mac ierīces, tad tu noteikti atradīsi daudz tiešsaistes platformas, kas atbalsta un atļauj tev ar šīs ierīces palīdzību piekļūt to mājas lapām. Mājas lapu pārlūkošana un ātra darbošanās tajās ir paradīta, cik iespējams, lietotājdraudzīgāka.

Vai ir iespējams piekļūt tiešsaistes lapu Demo versijām?

Atbilde ir jā. Gandrīz visām bināro opciju mājas lapām mūsdienās ir pieejamas demo versijas, lai tie, kas nav pieredzējuši varētu izmēģināt šo procesu un saprast vai tas ir piemērots tavām vajadzībām. Tā ir iespēja bez riska izveidot lietotāja profilu tiešsaistē dažu minūšu laikā.

Vai ir iespējams izveidot vairākus lietotāja profilus vienā bināro opciju mājas lapā?

Katrā mājas lapā ir atļauts izveidot tikai vienu lietotāja profilu, kas ir savienots ar tavu bankas kontu un atbild par īstas naudas darījumiem. Tomēr ir iespēja atvērt vairākums kontus dažādās bināro opciju mājas lapās un tirgoties abās vienlaicīgi. Tomēr katrai lapai ir savi nosacījumi un rēķinies, ka naudu būs jāpārskaita uz abiem lietotāja profiliem.

Vai bināro opciju tirdzniecības mājas lapas drošas?

Katrā mājas lapā reģistrējoties, protams, kārtīgi ir jāiepazīstas ar drošības noteikumiem, tomēr mūsdienās lielākā daļa ir ļoti drošas. Nosacījumi pret bināro opciju mājas lapām ir diezgan augsti un šī nozare tiek nepārtraukti pārraudzīta. Tomēr savas drošības pēc internetā pārbaudiet atsauksmes par katru mājas lapu.

Ko darīt, ja rodas kāda problēma?

Vienmēr būs pieejama palīdzība, jo katrai bināro opciju tiešsaistes mājas lapai ir īpaši veidota klientu atbalsta komanda, kurai būtu jābūt pieejamai visu diennakti. Lielākā daļa mājas lapu piedāvā arī pamācības, kas var saturēt visas tev interesējošās atbildes, ja tik tiešām nav vēlme sazināties ar pašu apkalpes dienestu.

Mobilo ierīču bināro opciju tirdzniecības platformas

Arvien vairāk cilvēku sāk ikdienā izmantot mobilos telefonus un planšetdatorus, aizvietojot stacionāros un klēpjdatorus. Un atbilde uz jautājumu, vai binārās opcijas ir pieejamas ar mobilo ierīču palīdzību, ir jā. Tālāk atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Kāda veida darījumus es varu veikt, izmantojot mobilo ierīci?

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, mobilo ierīču bināro opciju platformu iespējas ir pilnīgi identiskas tām, kas ir tiešsaistē. Tātad visas darbības, ko varat veikt uz sava datora, būs iespējamas arī izmantojot mobilās ierīces. Sekošana līdzi modernākajām tehnoloģijām nekādā veidā neiespaidos tavu darbību ar binārajām opcijām.

Vai ir iespējams dabūt bonusu, reģistrējoties caur mobilo ierīci?

Mazās prēmijas, kas pienākas jebkuram jaunam lietotājam tiks piešķirtas neatkarīgi vai tiek izmantota mobilā ierīce vai dators. Šis bonuss tiek piešķirts katram jaunajam profilam, kas tiek savienots ar bankas kontu.

Tomēr atceraties, ka katrā mājas lapā ir atļauts tikai viens profils un šo bonusu piešķir piereģistrējoties pirmajā reizē. Neceriet uz atkārtotu bonusu!

bināro opciju platformu veidi, platformas tiešsaistē, Mac datori, demo versijas, iecācējiem, papildus peļņa, profila izveidošana, drošība, bināro opciju platformas mobilajās ierīcēs, reģistrēšanās bonus
Kaspars Ozols
11.10. 2015 00:00  | 

Sākot izmantot binārās opcijas, tavs mērķis ir pelnīt naudu, nevis vienreizēju centu pieaugumu. Lietojot binārās opcijas ir iespējams pelnīt ilgtermiņā un nepārtraukti. Šajā rakstā tiks izceltas daudzās iespējas, kas ļauj tik tiešām pelnīt naudu.

Tev, protams, ir jāapzinās, ka katrā darījumā par akcijām un to vērtību pastāv risks, ar ko vienmēr ir jārēķinās. Tomēr, izmantojot binārās opcijas apvienojumā ar pārbaudītu stratēģiju un labām zināšanām par finanšu ziņām, ilgtermiņa un īstermiņa peļņa ir garantēta.

Cik ir iespējams nopelnīt, tirgojoties ar binārajām opcijām?

Nav nekādu nosacītu ierobežojumu, kas attiecināms uz to, cik ir iespējams nopelnīt. Tomēr par katru bināro opciju darījumu ir iespējams gūt 80% peļņu. Tas ir atkarīgs no izvēlētās bināro opciju mājas lapas, tāpēc meklējot sev izdevīgo pārliecinieties, cik konkrētajā mājas lapā ir iespējama maksimālā peļņa. Meklējiet augstāko ciparu!

Kā es varu ierobežot savus zaudējumus?

Pēc statistikas apkopošanas ir secināts, ka vislabākais veids kā novērst zaudējumus, ir reģistrēties vairākās bināro opciju mājas lapās un katrā izmantot pirmās reģistrācijas bonusu, tādā veidā optimizējot savu peļņu.

Vai ir kāds labākais veids kā izmantot bināro opciju bonusus?

Kā jau minēts iepriekšējā jautājumā, labākā iespēja ir iegūt pirmās reģistrēšanās bonusu vairākās mājas lapās un likt likmes uz vairākām akciju likmēm, dažādos akciju tirgos. Protams, to visu darīt ar noteiktu stratēģiju un labām zināšanām no finanšu ziņām. Liekot likmes vairākās mājas lapās atļauj tev izmantot platformas iedoto summu, nepārtērējot savu atvēlēto budžetu. Šādi peļņu gūt ir ļoti iespējams un summa nebūs niecīga.

Kāda ir labākā pieeja, lai samazinātu bināro opciju banku darījumu nodevu?

Bieži vien veicot iemaksas vai izņemot nopelnīto no bināro opciju mājas lapas, tu vari saskarties ar diezgan lielu bankas nodevu. Šī iemesla dēļ par visām nodevām un papildus maksām ir jāuzzina pirms pašu darbību veikšanas, ir ļoti ieteicams kārtīgi izprast, par ko tiks atdota nopelnītā nauda.

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā ietaupīt ieguldot savā izvēlētajā mājas lapā, ir izmantojot debetkarti. Ar šo karti parasti naudas līdzekļi tiek uzreiz pārskaitīti no un uz attiecīgo vietu. Jo ātrāks norēķinu veids, jo mazāk vietas, kur iekasēt nodevas. Gadījumā, ja atceļat kādu iemaksu, maksājums arī tiek uzreiz aizsūtīts uz pievienoto kontu, bez papildu starpniecības. Protams, viss ir atkarīgs no vietas, kur tu dzīvo un dažādajiem nosacījumiem tur. Citur darījumi notiek vienas dienas laikā, citur prasot vairākas dienas.

Cenšaties neizmantot dažādu naudas pārskaitījumu starpnieku uzņēmumus. Šajos uzņēmumos nodevas būs ļoti augstas un galu galā sanāks samaksāt vairāk kā citādi atļautos. Laika intervāls starp naudas izsūtīšanu un saņemšanu attiecīgajā kontā arī aizņems divreiz ilgāku laiku.

Tiešsaistes maki ir vēl viena lētāka opcija naudas paskaitījumiem, un ar vien vairākās mājas lapās jau sāk piedāvāt PayPal maksāšanas iespējas. Izmantojot šos piedāvājumus, naudu ir iespējams saņemt ātrāk un sev ērtākajos brīžos, veidos.

Tomēr, lai cik iepriekš minētie piedāvājumi var būt parocīgi vai ērti, esi drošs, ka esi iepazinies ar visiem lietošanas nosacījumiem. Tādā veidā izvairoties no liekiem pārsteigumiem un tik lielu peļņu, cik gaidīts nevis citādi.

Kā es varu nodrošināt to, ka es tiešām nopelnu ar binārajām opcijām?

Visiem jau it kā ir zināms, ka tirgojoties ar binārajām opcijām ir noteikts ilgāks vai īsāks laika periods, līdz kura beigām ir jānogaida, lai saņemtu savu peļņu. Tomēr, cik cilvēku, tik viedokļu un ir tie, kas vēlās izņemt naudu, kad tā ir sasniegusi noteiktu summu. Tādiem individuāļiem ir pieejama ātrākas atkāpšanās iespēja.

Lielā daļā bināro opciju mājas lapu, tik tiešām būs iespēja izņemt noteiktu naudas summu, kad tā sasniedz peļņas punktu. Tomēr, arī šādai iespējai ir nodeva, kas jāsamaksā, kaut gan tā nav pārāk liela.

iespēja nopelnīt, nopelni vairāk, binārās opcijas, 80% lielāka peļņa, papildus peļņa, zaudējumu ierobežošana, bināro opciju bonusi
Kaspars Ozols
11.10. 2015 00:00  | 

Tirgošanās ar binārajām opcijām var būt interesanta ļoti specifiska tipa cilvēkiem. Šie būtu tie uzņēmēji, kas ir iesaistīti akciju vērtību kustībā un spēj izvēlēties starp aktīviem un Forex opcijām. Ļoti noderīgi ir, ja tu seko līdzi visām ziņām, kas ir saistītas ar finansēm, valūtām un dažādām vērtībām. Tieši šādas iemaņas ir tas, kas palīdzēs tev atkārtoti gūt peļņu, izmantojot binārās opcijas.

Tomēr, ja tev nav visas iepriekš minētās iemaņas, bet tik un tā vēlies izmēģināt roku ar binārajām opcijām, tev arī ir savas iespējas. Neesot iesaistītam uzņēmēju pasaulē, tev vienalga ir pieeja lielam apjomam literatūras, kas ir saistītas ar finansēm un internetā ir atrodami visu tirgošanas stratēģiju veidu gan iesācējiem, gan tiem, kas latiņu pacēluši augstāk. Neesot uzņēmējam, tev būs jāuzņem visa šī literatūra un ar vēsu prātu, lēnām jāmēģina aprast ar visu notiekošo. Visdrīzāk, sākot ar bināro opciju tirdzniecību mājas lapu demo versijām.

Šajā rakstā vairāk par dažādajām iespējām, kas tev parādās pieejot binārajām opcijām tiešsaistē. Nav vienas noslēpuma receptes, kas nodrošinās nepārtrauktus naudas ienākumus, tomēr ir iespējams pavērst gandrīz visu sev peļņu gūstošā veidā.

Dažādo savus darījumus

Izvēloties jaunu bināro opciju mājas lapu, pārliecinies, ka šī mājas lapa piedāvā daudzas akciju vērtības, ar ko būtu iespējams tirgoties. Platformas, kur šīs akciju vērtības ir ierobežotas, ierobežos tieši tavu iespēju nopelnīt. Ir vietnes, kuras tiek sponsorētas un ierobežos tavu izvēli, norādot ļoti minimālu vērtību daudzumu.

Bināro opciju bonusi

Viens no labākajiem veidiem kā nodrošināt lielu peļņu ir, izmantojot bonusus, kurus var iegūt pirmo reizi izveidojot lietotāja profilu. Katrā mājas lapā ir atšķirīgi bonusu veidi un tikai optimāls to pielietojums nodrošinās tavu peļņu. Tāpēc pirms reģistrēšanās ir ieteicams kārtīgi iepazīties ar visiem lietošanas nosacījumiem, kā arī aprēķināt sev to izdevīgumu.

Jauniņajiem ir ļoti liela iespēja gūt pat nelielu peļņu, jo reģistrēšanās bonusi, nodrošina atdevi pat neveiksmīgāka pirmā darījuma reizē. Protams, āķis visā ir kārtīgi aprēķināt peļņu un apsvērt veidus kā pilnvērtīgāk ir iespējams, izmantot šos piedāvājumus. Tā kā šie bonusi ir vienreizējs piedāvājums, izmantojot apdomīgi!

Peļņa no Forex tirdzniecības

Viens no svārstīgākajiem opciju veidiem, bet attapīgākajiem lietotājiem tas var būt pat labs ienākumu veids. Sākumā šis ir ieteicams tirgošanās veids un veikla peļņa. Tomēr, šis tirgošanās veids ir ieteicams tikai tiem, kas spēj izsekot līdzi visjaunākajām ziņām. Forex opcijas ir visātrāk svārstošākās vienības visā bināro opciju tirgū, tāpēc, ja nav pieeja tiešām “svaigām” ziņām un iespēja ļoti ātri reaģēt, tad šis spektrs nebūs domāts tev. Šeit vērtību var ietekmēt ne tikai finanšu pasaulē notiekošos, bet arī gadalaiks, tāpēc šajā nozarē ir jābūt ļoti uzmanīgam.

Ātrās atkāpšanās tirdzniecība

Bināro opciju tirgošanās ir īstermiņa vai ilgtermiņa process, tomēr reizēm pēc izvēles izdarīšanas, tu vari jau pēc īsāka brīža gūt nosacīti labu peļņu. Tajā mirklī cilvēkam ir iespēja veikt ātru atkāpšanos un saņemt daļējo peļņu tā vietā, lai gaidītu līdz galam, reizēm riskējot ar zaudējumiem. Ja esi jau sākotnēji guvis ievērojami labu peļņu, nav pamatojums neizmantot šo ātrās atkāpšanās politiku un paņemt jau garantēto summu, jo tā kā pat gadalaiks var ietekmē akciju vērtībās, viss var notikt.

Izvairies no ieteikumiem un baumām

Vienmēr ir būs šmaukšanās visās nozarēs, arī binārajām opcijām atrodas mājas lapas, kas apraksta padomus, uz ko labāk likt likmes vai baumo par vērtībām, kas varētu augt. Jaunam bināro opciju lietotājam šādas mājas lapas var būt ļoti piesaistošas, bet no tām ir jāturas pa gabalu! Tā kā akcijas visu laiku pērk un pārdod to vērtības ir neparedzamas un nemainīga peļņa nav garantējama. Mūsdienās viltīgākās mājas lapas pat pieprasa samaksu par šādu melu nodošanu tev. Ja cilvēkam vai uzņēmumam būtu pieejama informācija par peļņu gūstošu akciju, tad tie drīzāk iepelnītos uz to, nevis pārdotu šādu informāciju tālāk.

papildus peļņa at binārajām opcijām, nopelni vairāk, Forex tirdzniecība, tirdzniecība ar valūtu, bināro opciju bonusi, reģistrēšanās bonusi
Kaspars Ozols
31.07. 2015 00:00  | 

Pat, ja tu esi veicis vien vienu darījumu līdz šim, tad tu esi ievērojis, cik bināro opciju tirdzniecība var būt vienkārša. Kamēr bināro opciju tirdzniecība viennozīmīgi ir ļoti vienkāršots veids kā tirgoties, šī tev var būt jauna pieeja tam. Līdz ar to, ir jāapgūst bināro opciju tirdzniecības platforma, kuru turpmāk izmantosi. Lielākajai daļai jau ir resursi mājas lapā, kas apmāca tevi visā, ko vajag zināt.

Ar nākamajiem galvenajiem soļiem tev būs jāiepazīstas tuvāk, lai paplašinātu zināšanas tieši par bināro opciju tirdzniecību. Tiem, kas nemīl lasīt garus rakstus ir arī video apmācības un bezmaksas e-grāmatas tiem, kas izmanto kādu mobilo ierīci. Ir svarīgi arī apskatīt šobrīd lielākos aktīvus un izprast to nozīmi. Iesakām apskatīt vairākas bināro opciju tirgošanās tehnikas, kas pamatīgi uzlabos tavu izpratni un pieeju šai tirdzniecībai.

Pirmais solis: Pārvaldi izvēlēto platformu

Kad pirmo reizi tu ielogojies savā izvēlētajā bināro opciju platformā, ir svarīgi apskatīt tur piedāvāto materiāli, ja tāds tiek piedāvāts. Aizvien vairāk parādās bināro opciju video apmācības un e-grāmatas, kas ir tava iespēja apgūt šo tirgošanās metodi tev ērtākajā veidā. Ir svarīgi izprast izvēlēto platformu, lai varētu veikt lēmumus ātri un droši, iegaumējot visus video apmācības padomus un e-grāmatās izlasītās tehnikas.

Jo ilgāk un vairāk tu izmantosi binārās opcijas, jo drīzāk tev vajadzēs meklēt papildus materiālus, kas noturēs tevi līmenī ar citiem profesionāļiem. Viennozīmīgi ir gan apgūt visu platformā piedāvāto informāciju, gan izkārtojumu, lai aktīviem mainoties arī tu vari reaģēt pietiekami veikli.

Otrais solis: Zināt visu ap un par aktīviem

Turpinot lietot tirdzniecības platformu, tu ļoti ātri ievērosi un atpazīsi visus aktīvus. Binārās opcijas dod iespēju tirgoties gan ar vietējiem, gan ar starptautiskajiem aktīviem, to saraksti vienmēr ir pieejami tev. Aktīvi atšķirsies pa nozarēm un valstīm, tāpēc tev ir izcila iespēja neierobežot savas tirgošanās iespējas. Redzot, kas notiek vairākās nozarēs, tu vari vēl labāk izprast un ievērot izmaiņas, kas var ietekmēt tevis izvēlētos aktīvus. Jebkura mazākā detaļa, ko tu vari analizēt ir tavs ceļš pretī lieliem ienākumiem, jo uzvar tie, kas vislabāk spēj pieņemt lēmumus un izprast situāciju.

Trešais solis: Apgūsti analizēšanas tehniku pamatus

Šis solis ir svarīgākais, jo tas pamatīgi izmaina tavu iespēju lauku. Apgūstot analizēšanas tehnikas, tu spēj veikt pareizākos un ātrākos lēmumus, ietaupot uz zaudējumiem un gūstot divkāršotu peļņu. Tādas tehnikas kā fundamentālā analīze un tehniskā analīze palīdz tirgotājiem iemācīties vairāk par aktīviem, ar kuriem tie tirgojas, kā arī uzlabo ienākumu daudzumu pēc katra lēmuma.

Izmantojot daudzās pieejamās analizēšanas tehnikas un pievienojot vēl zināšanas no jaunākajām ziņām, jebkurš tirgotājs veikli pamanīs maiņu aktīvu vērtībās. Šādi, veidojot savu pieredzi ar binārajām opcijām, ar laiku parādīsies vēl papildus zināšanas no novērojumiem vien. Piemēram, to, ka lielāko daļu laika binārās opcijas mainās pēc viena šablona. Ļoti labs veids kā palielināt savu precizitāti. Visu šo iemeslu dēļ bināro opciju lietotājiem ir dikti ieteicams apgūt visu iepriekš minēto un arī pašu bināro opciju platformu. Tieši atsvaidzinot atmiņu un pielietojot dažādas tehnikas, bināro opciju lietotājs spēs nepazaudēt savu prasmi šajā nozarē.

Vienalga vai tu šobrīd plāno veikt savus pirmos soļus binārajās opcijās vai izmēģini jaunas bināro opciju platformas, ir tavās interesēs izmantot visu pieejamo literatūru par trenēšanos un tehnikām. Viss galu galā noved pie tā, ka tu tikai uzlabo savas prasmes.

bināro opciju platformas, binārās opcijas, bināro opciju mākleri, bināro opciju pakalpojumi, trīs soļi, video apmācības
Kaspars Ozols
31.07. 2015 00:00  | 

Viena no lielākajām atšķirībām starp tirgošanos ar binārajām opcijām un tirgošanos ar akcijām ir tieši plašas darba stundas. Tas nozīmē, ka tu vari paplašināt savu horizontu līdz vairākiem pasaules tirgiem un pāri vairākām laika zonām. Ar šādu plašu pieeju dažādajiem pasaules tirgiem tu vari veikt ilgtermiņa bināro opciju darījumus un galu galā tirgoties jebkurā laika periodā.

Atšķirībā no tradicionālās tirgošanās ar akcijām, kas tevi ierobežo ar noteiktām darbības stundām dienas laikā, binārās opcijas piedāvā dažādas priekšrocības, kas var uzlabot tavu pieredzi šajā sfērā. Šajā rakstā pieminēsim 3 bināro opciju iespējas, ko vari izmantot tirgojoties ar binārajām opcijām.

Tirgojies pār dažādiem ģeogrāfiskajiem apgabaliem

Tā kā, tirgojoties ar binārajām opcijām, tu vari piekļūt dažādiem aktīviem no vairākiem pasaules tirgiem vienlaicīgi, tu vari turpināt tirgoties pat tad, kad tavi vietējie tirgi ir slēgti. Vienu vārdu sakot, kad tu nevarēsi tirgoties pats savā reģionā tev būs priekšā visa pasaule, kas noteikti būs atvērta darbam. Binārās opcijas atbalsta tirgošanos jebkurā diennakts stundā. Tāpēc, ja tu dzīvo Āzijā un vēlies tirgoties ar akcijām vakarpusē, tu vari izmantot dažādos aktīvus no citām vietām pasaulē, piemēram, Ziemeļamerikas un Eiropas.

Tirgojies ar ilgtermiņa opcijām

Kā bināro opciju lietotājam tev ir iespēju veikt darījumus ar ilgtermiņa opcijām. Ar bināro opciju iespējām tu vari veikt darījumus nedēļas vai pat mēneša laika posmā. Ar šo metodi tu laicīgi paredzi, kur atradīsies izvēlētā aktīva vērtība izvēlētā tirgošanās perioda beigās – zemāk vai augstāk. Piemēram, ja tu ievēro kādu akciju, kas šobrīd aug vērtībā un tu tici, ka tas arī tā turpināsies tu vari veikt nedēļas ilgu Call opciju uz šīs akcijas. Ja tu vari pareizi noteikt šīs ilgtermiņa bināro opciju vērtību svārstīšanos, tu vari tikt pie ļoti lieliem ienākumiem tikai nedēļas laikā.

Tirgojies nedēļas nogalē

Ar vien vairāk bināro opciju platformas piedāvā tirgošanos arī nedēļas nogalēs. Tradicionāli viss notiek no pirmdienas līdz piektdienai un pie tā vairums ir arī pieraduši, tomēr vairākas bināro opciju platformas ļauj tev pārkāpt pāri šiem ierobežojumiem, palīdzot tirgoties ar binārajām opcijām arī nedēļas nogalēs. Akciju tirgus, piemēram, Tuvajos Austrumos ir vaļā sestdienās un tas piedāvā iespēju tiem bināro opciju lietotājiem no visas pasaules, kas vēlās tirgoties sestdienā.

Kā bināro opciju lietotājam ir ļoti svarīgi apzināties visas tev piedāvātās iespējas. Pakļaujoties tradicionālajām akciju tirgus darba stundām un izmantojot arī plašo bināro opciju tirgu, kas ļauj piekļūt darījumiem arī nestandarta darba laikos, tu palielini savu diapazonu un līdz ar to arī savus ienākumus.

Ja tu nevari tirgoties ar aktīviem vietējā tirgū, tad binārās opcijas tev atver durvis uz citiem aktīviem pāri dažādākajām laika zonām. Esi apķērīgs un meklē ilgtermiņa darījumus, aktīvus no dažādiem tirgiem, kā arī aktīvus no akciju tirgiem, kas darbojas arī nedēļas nogalēs. Izmantojot šīs bināro opciju platformu piedāvātos tirgošanās veidus tu nodrošini to, ka efektīvi izmanto savu laiku un veiksmīgāk pelni kā tiek, kas seko tikai tradicionālajām metodēm.

Iesācējiem būtu vēlams zināt, ka bināro opciju platformām vai brokeriem nav obligāti jābūt licencēm. Tomēr apzinoties visas bināro opciju piedāvātās iespējas un ienākumus, lielākās mājas lapas un platformas ir iegādājušies licences, lai saviem klientiem ļautu justies drošāk kā neregulētās mājas lapās. Atšķirība starp regulētu un neregulētu platformu ir pat ļoti liela, jo drošības nosacījumi ir skaidrāki un precīzāki un arī klients ir svarīgākā lomā. Ir iesakāms pirms kādas platformas izmantošanas, izpētīt, kuri ir licencēti uzņēmumi un, kuri nav.

binārās opcijas, tirgošanās nedēļas nogalē, akciju tirgus, aktīvi bināro opciju platformas, regulēti un neregulēti mākleri
Kaspars Ozols
02.07. 2015 00:00  | 

Uzlabo savus bināro opciju tirdzniecības rezultātus.

Ja iepriekš jau esi mācījies kaut ko par binārajām opcijām, tad tagad zināsi, cik svarīgi ir pilnībā izmantot visas iespējamās priekšrocības. Jo vairāk tu zināsi par finanšu tirgu un aktīviem, ar kuriem tu tirgojies, jo labāk tu uzlabosi savus ienākumus. Daudzas bināro opciju platformas un informatīvie blogi nodrošina izglītojošus rīkus, kas palīdzēs iemācīties dažādus padomus, dažādos veidos. Un vismodernākais rīks tagad ir video apmācības kursi, kas veikli un interesanti uzlabos tavas zināšanas. Šajā rakstā varēsi vairāk izlasīt tieši par to kā izmantot šos video apmācības kursus, lai jau uzreiz uzlabotu tirgošanās rezultātus un izveidotu drošu un stingru zināšanu pamatu nākotnes darījumiem.

Video popularitāte.

Tiešsaistes video popularitāte kopš parādīšanās ir pieaugusi līdz tādiem izmēriem, ka ir otrs populārākais interneta meklēšanas rīks – uzreiz pēc Google. Video apmācības ir guvušas eksponenciālu pieaugumu kā medijs, kas atļauj cilvēkiem vizuāli visu apgūt un vienkārši izpildīt dotās norādes. Bināro opciju tirgošanās nozarē šādas apmācības var būt ļoti izdevīgas, jo, pirmkārt, ļauj uzreiz apgūt kādu no platformām ar skaidrām, vizuālām norādēm. Otrkārt, jebkurš no jaunajiem paņēmieniem var būt veikli saprotams, kad tā pielietojums ir paradīts īsā video apmācībā. Šis praktiskais apmācības veids ir izdevīgs arī tāpēc, ka veicot darījumus tu vari nopauzēt video, lai vienlaicīgi varētu pielietot tajā dotās zināšanas. Tātad ir skaidrs, ka ejot soli pa solim pēc video apmācības gan jauniņie, gan jau pieredzējuši spēlētāji var izpildīt jaunākos paņēmienus bez kļūdām.

Tiešsaistes video veidi.

Gan visā internetā, gan vairākās bināro opciju platformās ir pieejams liels klāsts tiešsaistes video. Pirmkārt, tiešsaistes video apmācības tiek nodrošinātas izglītošanās nolūkiem un palīdz lietotājiem saprast, kas ir binārās opcijas un kā izveidot stratēģijas šīm opcijām. Šajā veidā tiek vienkārši un skaidri pasniegts veids kā ir izmantojami tirdzniecības signāli tirgojoties ar binārajām opcijām un pat dot ieskatu tajā, cik lielas ir iespējas nopelnīt ar bināro opciju tirdzniecību. Papildus tam, citi video piedāvā atsauksmju video par dažādām bināro opciju platformām, kas ļauj saprast kādu pieredzi var gūt konkrētajās vietās, kuras platformas ir ieteicamas un drošas lietotājiem. Un visbeidzot, tiešsaistes video var izmantot kā tirgus analīzes paņēmienu uz kāda izvēlēta aktīva. Šādā veidā tu vari labāk kontrolēt riska faktorus un palīdzēt gūt vēl vairāk pieredzi kā bināro opciju tirgotājam.

Kam ir paredzēti šie tiešsaistes video?

Tirgotāji no visas pasaules izmanto tiešsaistes video un video apmācības vienalga vai viņi tikko ir uzsākuši tirgošanos ar binārajām opcijām vai jau ir pietiekami pieredzējuši. Iesācējiem ir liels klāsts ar konsultāciju video un video apmācībām, kas palīdz tirgotājam izprast plusus un mīnusus binārajām opcijām un dažādajām platformām. Tomēr arī jau pieredzējušiem spēlētājiem ir izaugsmes iespējas – jaunāko stratēģiju pielietojums, dažādu signālu ievērošana, tirgus analizēšana un atsauksmes par akcijām –, kas palīdz krietni uzlabot ienākumus. Visi šie aspekti ir svarīgi, tirgojoties ar binārajām opcijām, un palīdzēs uzlabot tavas prasmes jebkurā no situācijām. Lai gan bināro opciju video apmācības ir izcils veids kā mācīties, izmantojot vizuālu mediju, tik un tā svarīgi ir lietot lielu informācijas rīku klāstu. Ir ļoti ieteicams izmantot dažādus rīkus, jo katrs medijs ļauj iemācīties kaut ko atšķirīgu un jaunu. Vienmēr eksistē subjektivitātes aspekts – video var būt izveidojis cilvēks, kas ir informēts tikai par sava reģiona aktīviem un nemaz nezina kā citu reģionu likumi iespaido to. Tieši tāpēc ir tik svarīgi iegūt informāciju no dažādiem medijiem. Vislabākās platformas ir tieši tās, kuras ne tikai piedāvā šos brīnišķīgos video, bet arī izlaiž dažādus rakstus, kas apskata aktīvu pozīciju no dažādiem punktiem. Ja jūti, ka tieši vizuāli, ar video palīdzību, apgūsti informāciju vislabāk, tad nebēdā – video klāsts ir milzīgs un atradīsi tieši to, kas ir vajadzīgs tev.

binārās opcijas, bināro opciju platformas, video apmācības, tutorials, online tutorials binary options
Kaspars Ozols
02.07. 2015 00:00  | 

Nav svarīgi vai tu esi tikko iepazinies ar bināro opciju tirgošanos, vai jau ilgāku laiku nodarbojies ar to, ir svarīgi iemācīties jaunas lietas, lai uzlabotu savu tirdzniecības veiksmi. Izmēģinot un pielietojot jaunus padomus un trikus, tu vari gūt vislabākos rezultātus no tirgošanās ar binārajām opcijām. Kad tu strādā ar bināro opciju akcijām, tas nozīmē, ka tev ir padziļināti jāizprot akcijas un akciju tirgus kā tā tāds. Visveiksmīgākie ir tieši tie cilvēki, kas padziļināti visu laiku papildina savas zināšanas un maksimāli tās pielieto arī praksē. Tādā veidā peļņa vienmēr ir lielāka par tiem, kas ar to nenodarbojas tik nopietni.

Neatkarīgi no tā vai esi jauniņais vai jau pieredzējis bināro opciju lietotājs, šie trīs padomi būs noderīgi un ir vēlams tos paturēt prātā, lai palielinātu tavu lēmumu precizitāti.

Padoms #1 Uzlabo savu sapratni par akcijām un akciju tirgu.

Ilgtermiņā, bināro opciju tirgotāju, kas izceļas ar iegūto peļņu, ir tieši tie, kam ir padziļināta izpratne par akciju tirgus darbību. Tiem, kas sāk ir svarīgi iemācīties visus terminus, kas ir saistīti ar akcijām un akciju tirgu. Ja tu izglīto sevi par to kā akcionāri pērk un pārdod akcijas, tev būs tiešām laba izpratne par tradicionālo tirgošanos, kas ir ļoti labs palīgs uzsākot tirdzniecību ar binārajām opcijām. Visvarīgākais ir saprast, kurā mirklī bināro opciju akciju vērtība kritīsies vai tieši paaugstināsies un tieši, kas iespaido šo vērtību maiņu. Pēc tam, kad būsi izglītojies tieši šajā sfērā un pilnībā izpratīsi kā darbojas akcijas un akciju tirgus, tu varēsi izcili uztvert visas finanšu tekstus, kas tiek publicēti tiešsaistē un vēl labāk paredzēt nākotnes izmaiņas.

Padoms #2 Seko līdzi finanšu ziņām, lai ievērotu bināro opciju signālus

Pēc pirmā padoma izmantošanas, tu viegli spēsi saprast visu terminoloģiju, kas tiek izmantota finanšu plašsaziņās līdzekļos un tirgus analītiķu izteiktajos viedokļos. Finanšu žurnālisti un analītiķi vairs nebūs šķērslis, bet tieši uzziņas avots, jo viņu rakstos un stāstos ir viegli atrast dažādākos mājienus. Tagad atliek tikai apkopot šos terminus un lasīt iepriekš minēto “autoru” rakstus, lai varētu atpazīt visus bināro opciju signālus. Ja esi izvēlējies specifisku akciju veidu ar ko tirgoties binārajās opcijās, būtu vēlams, ka tieši tai akcijai tu izveido atsevišķu trauksmes signālu. Piemēram, Google Alert piedāvā uzstādītu šādu signālu uz izvēlētas akcijas un katru reizi kā parādās jaunumi par to, tu saņem e-pastu. Papildus tam, Yahoo! arī piedāvā uzstādīt savu “Skatīt vēlāk” sarakstu, kur automātiski tiek pievienoti video no finanšu nozares – labākais avots kā vienkārši ar vienu aci izsekot līdzi visiem finanšu jaunumiem. Jo biežāk tu ieradīsi sekot līdzi visiem jaunumiem, jo ātrāk tu spēsi atpazīt visas finanšu tirgus tendences tieši savā izvēlētajā nozarē. Vērojot pārējās finanšu nozares tu spēsi piefiksēt kā pēc noteiktām ziņām mainās akcijas vērtībā – tā arī visātrāk spēsi pieņemt izdevīgākos lēmumus un gūt lielāko peļņu. Un katrai akcijai būs savs ziņu avots, kam ir izdevīgi sekot, lai varētu katru dienu veikt jaunus lēmumus un patīkami papildināt savu kontu. Ja tavā izvēlētajā nozarē tiek izlaistas speciālas finanšu atskaites tās ir pat ļoti izdevīgas, jo tur ir pārskatāmi norādīti tev svarīgi rādītāji.

Padoms #3 Atpazīsti tirgošanās iespējas globālajās akcijās

Lielākais plus binārajās opcijās ir tas, ka tu vari darboties ar akcijām no visas pasaules akciju tirgus. Daudzi pakalpojuma izmantotāji sāk ar akcijām no sava reģiona. Šī ir laba izvēle, bet ierobežo tirgotāju ar no 8 līdz 9 stundu intervālu, kamēr pārējā bināro opciju platforma dod iespēju tirgoties 24 stundas diennaktī un pāri dažādām laika zonām. Lai no savas tirgošanās iegūtu vislabāko rezultātu ir ieteicams paplašināt klāstu un iekļaut tajā ne tikai savu laika zonu un reģionu. Piemēram, ja ASV ekonomika sāk uzlaboties arī citas valstis, kā Ķīna un Japāna, var izmantot šo iespēju, pārdodot produktus un pakalpojumus ASV, lai uzlabotu savu ekonomiku. Lai labāk izprastu to, kas notiek globālajā tirgū ir jāievēro divi iepriekš minētie padomi. Mūsu pasauli jau pilnībā vieno internets un arī dažādie tirgi ir savā starpā vienoti, šī ir tava iespēja vienmēr būt soli priekšā ar zināšanām un dod iespēju pieņemt labākos lēmumus.

binārās opcijas, trīs padomi, 3 tips for trading binary option stocks, akcijas, aktīvi, tirgošanās ar binārajām opcijām, bināro opciju platformas
Kaspars Ozols
04.06. 2015 00:00  | 

Binārās opcijas tika izgudrotas Amerikas Savienotajās valstīs. Taču šis investīciju veids ātri vien guva popularitāti arī Eiropā. Patiesīvu sakot, vairums bināro opciju brokeru mūsdienās darbojas kādā no Eiropas Savienības valstīm. Neraugoties uz to, daudzi treideri bieži vien nav pārliecināti, vai šāda tipa finansu investīcijas Eiropā maz ir atļautas. Īsumā sakot, varam atbildēt, ka bināro opciju tirdzniecība nevienā Eiropas Savienības nav pasludināta par nelikumīgu. Tomēr vairumā valstu šī finansu tirdzniecība arī nekādā veidā netiek regulēta. Neraugoties uz to, ir vairākas Eiropas valstis, kurās bināro opciju tirdzniecība tiek pakļauta īpašām regulām - cilvēki, kuri dzīvo valstīs, kurās finansu tirdzniecība nav regulēta (bet nav arī nelikumīga) ir iespēja veikt darījumus pie tiem brokeriem, kuri ir licencēti šajās Eiropas valstīs ar noteiktiem tiešsaistes investīciju likumiem.Iepazīstieties ar šo rakstu, lai noskaidrotu, kā tieši Eiropā funkcionē binārās investīcijas.

Skaidrojot situāciju ar bināro opciju likumisko statusu, varam izmantot pastmarku kolekcionēšanas piemēru. Lai arī tā iekļauj monetārus darījumus, pastmarku kolekcionēšanu nekādā veidā neregulē nekādi likumi. Taču fakts, ka nepastāv šādi likumi, nepadara pastmarku kolekcionēšanu par pretlikumīgu nodarbi. Gluži otrādi - tā ir pilnībā atļauta un likumīga. Taču, ja binārās opcijas Eiropā netiek regulētas, kā mēs varam būt pasargāti no brokeru krāpniecības? Šajā gadījumā būtisks ir kāds cits faktors - Eiropā TIEK regulēta finansu tirdzniecība. Tādā veidā jūs varat vienmēr izvēlēties reģistrēties pie tādiem brokeriem, kuri ir ieguvuši finansu tirdzniecības licenci tādā valstī, kurā pastāv bināro opciju regulas. Ja finansu prognožu likumdošana nepastāvētu nevienā no Eiropas valstīm, būtu ieteicams neuzticēties nevienam no brokeriem. Taču par laimi, ir dažas valstis, kurās tomēr pastāv tiešsaistes investīciju likumdošana - un, kā skaidrots augstāk, veikt darījumus šajās valstīs licencētajos brokeros ir iespējams neatkarīgi no jūsu dzīvesvietas. Zemāk ir uzskaitītas tās valstis, kurās binārā tirdzniecība tiek regulēta.

Apvienotā Karaliste

Šobrīd finansu tirdzniecība Apvienotajā Karalistē ir likumīga un tiek arī regulēta. Savulaik finansu tirdzniecību regulēja Finansu Pakalpojumu pārvalde; mūsdienās šīs funkcijas veic Finansu Politikas komiteja (FPC) un Finansu Pārvalde (FCA). Tiem bināro opciju brokeriem, kuri vēlas darboties Apvienotajā karalistē, šajās valsts iestādēs ir jāiesniedz licences pieteikums. Bez šaubām šo licenci saņem vienīgi likumīgi brokeri, bet krāpnieciskajiem šādu pakalpojumu sniegšana tiek liegta. Līdz ar to, dzīvojot Eiropas (vai jebkurā citā valstī), veikt tirdzniecību pie Apvienotajā Karalistē licencētajiem brokeriem ir patiešām labs risinājums

.

Kipra

Kipra bija viena no pirmajām Eiropas valstīm, kurā tika legalizēta un regulēta finansu prognožu veikšana. Daudzi uzskata, ka Kipras regulas nav ņemamas nopietni vērā tā vienkāršā iemesla dēļ, ka Kipra nav uzskatāma par “lielu valsti”. Taču patiesībā Kipra ir Eiropas Savienības dalībvalsts un visas tās finansiālās regulars un likumdošana iet līdztekus Eiropas Savienības finansu tirdzniecības regulām. Kipras bināro opciju likumdošana patiesībā darbojas līdzīgi kā Apvienotajā Karalistē, jo uz abas valstis savus likumus balsta uz Eiropas Savienības pamatprincipiem.

Malta<.h3>

Maltā šobrīd tiek izstrādāta Eiropas finansu prognožu regulēšanas jurisdikcija. Tāpat kā Kipra, arī Malta ir pilnvērtīga Eiropas Savienības dalībvalsts, kas nozīmē, ka arī Maltas likumdošanai ir jāatbilst stingrajām Eiropas Savienības finansu regulām. Maltā licencēti finansu pakalpojumu sniedzēji ir tikpat droši kā tie, kuri licences ieguvuši Kiprā un Apvienotajā Karalistē.

Likumdošana nākotnē

Tuvākajā nākotnē ir paredzams, ka daudzas Eiropas valstis lems par labu finansu prognožu regulēšanas likmdošanas ieviešanai, tostarp Vācija, Itālija, Spānija, Francija u.c, kas tikai pierāda to, ka tiešsaistes investīvijas ir likumīga investīciju forma, kuru ir apstiprinājušas arī valdības Eiropā. Ja bināro opciju tirdzniecība būtu krāpšana, tādās valstīs kā Apvienotā Karaliste un visā Eiropas Savienībā kopumā bināro opciju brokeriem nekādas licences izsniegtas netiktu.

Kādi Eiropas bināro opciju brokeri ir likumīgi?

Patiesību sakot, Eiropā nepastāv nelikumīgi bināro opciju brokeri, jo šīs darījumu veids Eiropā nav nelikumīgs. Tomēr parasti par likumīgiem tiek uzskatīti tādi brokeri, kas ir licencēti vismaz vienā Eiropas valstī. Tāpēc mūsu ieteikums jums ir veikt darījumus vienīgi pie tiem finansu pakalpojumu snidzējiem, kuri ir ieguvuši licenci vismaz vienā no ES valstīm. Tādejādi, jūs varēsit būt 100% pārliecināti, ka noteiktais brokeris piedāvā likumīgus un drošus tiešsaistes darījumu pakalpojumus. Neregulētajās valstīs problēma ir tāda, ka brokeri nekādā veidā netiek licencēti, bet vienalga drīkst sniegt šādus pakalpijumus, tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgiem, izmantojot pakalpojumus no brokeriem, kas nav licencēti augstākminētajās valstīs un tomēr jādod priekšroka kādā no regulētājvalstīm licencētam brokerim

binārās opcijas, investīcijas, brokeri, tirdzniecība, aktīvi, peļņa, regulas, likumdošana, Eiropa, Eiropas Savienība, ES
Kaspars Ozols
30.05. 2015 00:00  | 

Nav svarīgi vai binārajās opcijās tirgojies ar krājumiem, indeksiem vai jebkuru citu finanšu aktīvu, ir svarīgi izprast dažus no galvenajiem ekonomikas rādītājiem. Viens no šiem rādītājiem finanšu medijos tiek minēts daudz un dikti – inflācijas līmenis. Inflācija rodas, ja cena par precēm un pakalpojumiem pieaug. Deflācija notiek, kad iepriekš minētās cenas samazinās. Ir svarīgi radīt līdzsvaru starp šiem diviem ekonomikas apstākļiem, lai izstrādātu stabilu ekonomiku un izveidotu vidi, kur izaugsme tiktu atbalstīta un mudināta.

Kāpēc šie aspekti tik ļoti ietekmē ekonomiku?

Ekstrēmos gadījumos, valstis nonāk situācijā, kur bankas un kreditorfirmas ievēro šo vērtības kritumu un samazina piedāvājamo kredītu lielumu. Sekojoši šis izveido situāciju, kur patērētājs nevar iegūt kredītu, lai iegādātos lielākas vērtības preces. Ja patērētājs nevar iegādāties preci, uzņēmumos inventārs paliek pārpildīts un nav noieta, kas liek veidoties straujai deflācijai. Tas arī var būt iemesls ekonomikas krīzei, ekonomikas sabrukumam, pret ko cītīgi cīnās bankas, lai valsti izglābtu no šāda ekonomikas statusa.

Inflācijas ietekme uz bināro opciju un akciju indeksu

Strādājot ar tirdzniecības indeksiem, binārajām opcijām vai akcijām, apskatot vēsturiskos notikumus vai izskatot arhīvu, var veikli iemācīties no kļūdām vai izanalizēt datus nākotnei. Vienalga vai ir augsta vai zema inflācija, par to rakstīs ziņās, tāpēc ir viegli pārmeklēt arhīvus ar datumiem un šajos laika periodos apskatīties opciju vērtības. Šis nelielais ieskats var sniegt tev lielu daudzumu informācijas, lai tu nākotnes darījumus gūtu priekšroku. Inflācija krājumus var ietekmēt gan pozitīvi, gan negatīvi, jo tieši šajā periodā valdība maina savu monetāro politiku, kas balstās uz inflācijas līmeni. Šīm izmaiņām ir jānotiek, lai izveidotu cenu stabilitāti, gadījumā, ja inflācija ir pārāk augsta vai veidojas deflācija.

Piemēram, ja inflācija ir pārāk augsta valdība var samazināt īstermiņa procentu likmes, lai cilvēki būtu vairāk ieinteresēti veikt naudas aizņēmumus. Šādas izmaiņas panāktu cenu stabilitāti. Daudzi ekonomisti uzskata, ka cenu stabilitāte pastāv, ja inflācijas ir robežās no diviem līdz trīs procentiem. Tajās robežās inflācija veicina ekonomikas izaugsmi, jo cena ir pietiekoši augsta, lai būtu izdevīga ražotājiem un pietiekami zema, lai patērētāji varētu atļauties to iegādāties (runājot par pakalpojumiem un precēm).

Tirgojoties ar binārajām opcijām, ir viegli ievērot inflācijas pieaugumu paredzētajās 2-3% robežās un arī virs tām, tas var būt iemesls kāpēc opciju indeksi un krājumu vērtības var strauji kristies. Ja inflācijas līmenis ir pārāk augsts, tas samazinās vidusmēra patērētāja pirkšanas spēju (vidusmēra pircējam vienkārši nebūs līdzekļu, lai iegādātos vietējos labumus), kā rezultātā akcijas vērtības stabili kritīsies. Tieši tā pat arī deflācijas līmenis iespaidos akciju vērtības, jo tas demonstrē naudas neesamību šajā tirgū un cilvēku nespēju pirkt labumus. Abi šie rādītāji ir pierādījums, ka šī tirgus vērtība cītīgi samazināsies un tajā investēt nav izdevīgi.

Visas izmaiņas inflācijas līmenī tu vari izmantot kā brīdinājumu signālu par izmaiņām bināro opciju vērtībās, jo tieši tas ietekmē cilvēku priekšstatu par viņu pirktspēju, kā arī iespējamajām izmaiņām monetārajā politikā. Nodarbojoties ar bināro opciju tirdzniecību ir svarīgi ar vienu aci vērot inflācijas līmeņus ekonomikā, īpaši nozarēs, kurās ir tavi aktīvi un ar kuriem tu rēķinies. Jo labāk tu pārzināsi kā izmaiņas inflācijas līmenī ietekmē visu ekonomiku tu spēli labāk paredzēt turpmāko situācijas attīstību un varēsi ātrāk reaģēt. Labi paredzot turpmāko situāciju tu vari nodrošināt lielākus ienākumus un mazākus zaudējumu, vai arī novērst zaudējumus pilnībā. Tomēr šāda situācijas pārzināšana prasa pieredzi un zināšanas, ko iegūsi pēc ilgāka laika šajā nozarē.

binārās opcijas, inflācija, deflācija, to ietekme uz binārajām opcijām, binārās opcijas, krīze, bināro opciju tirgošanās, aktīvi, akcīzes, licences
Kaspars Ozols
30.05. 2015 00:00  | 

Kopš 2008. gada bināro opciju tirdzniecība ir tikai augusi un ieguvusi aizvien vairāk dalībnieku. Šī unikālā tirdzniecības metode ļauj tirgotājam veikt izvēles/lēmumus par to vai finanšu aktīvu vērtība kritīsies vai augs. Ņemot vērā, ka izmantojot šo pelnīšanas metodi, tu investēsi naudu tiešsaistes pakalpojumā ir svarīgi nodrošināt savas naudas drošību un uzlabot iespējas nopelnīt, lai iegūtu tikai labāko no šīs pieredzes. Priekš tiem, kas izbauda šo vai kādu citu līdzīgu tirdzniecības metodi, šeit būs padomi, ko ievērot, lai tiešsaistē justos droši.

1. Izvēlies pieredzējušus, drošus un regulētus brokerus

Pirmais, kas jādara jebkuram cilvēkam, sākot ieguldīt naudu tiešsaistē, ir jāizpēta vadošākie brokeri. Lai arī ļoti varētu likties, ka tas ir tikai laika tēriņš un gan jau vairums cilvēku ir to izdarījuši tavā vietā – pašam ir jāapskata, jāizlasa un jāizprot. Sākumā parādījās visdažādākie brokeri, bet kopš likumu izmaiņām pēdējos gados, bēdīgās un neuzticamās mājas lapas ir noslēgtas. Vissvarīgākais ir apskatīt darbības gada sākumu un reģistrēto/aktīvo cilvēku daudzumu. Tieši tas, cik uzticamas ir šīs programmas/brokeri un apkalpes komandas, palīdzēs tev gūt peļņu. Viņiem maksā par to, lai prātā paturētu tavas intereses, tomēr krāpšana mūsdienās ir sastopama visur. Ir svarīgi apmeklēt blogus, kas raksta par šādām institūcijām, parasti tur ir visgodīgākais viedoklis!

2. Izmanto mūsdienīgos augstas kvalitātes signālu pakalpojumus

Uzticamākās bināro opciju mājas lapas ir jau sākušas lietot šo pakalpojumu. Tas nodrošina paziņojumus lietotājiem, lai tie varētu laicīgi reaģēt uz jebkādām izmaiņām aktīvu vērtībās. Ir svarīgi arī iegaumēt, ka tikai labākās mājas lapas piedāvās dažādus avotus/rakstus un pētījumus, lai izglītotu lietotāju par pareizāko bināro opciju izmantošanu, ieskaitot informēšanu par šādiem signālu pakalpojumiem.

3. Esi kursā par jaunākajām stratēģijām

Kā jau otrajā punktā varēja noprast, ir svarīgi lasīt literatūru par notikumiem pasaulē, īpaši finanšu un ekonomikas sektorā. Esot izglītots, tu būsi soli priekšā pārējiem un spēsi labāk izvērtēt bināro opciju kustību un nākošo vērtības kritumu vai augumu. Lai piesaistītu arvien vairāk lietotāju, mūsdienīgākās un drošākās bināro opciju platformas sāk veidot tiešsaistes skolas, kas dod papildus zināšanas un metodes turpmākajā tirgošanās procesā.

4.Izmanto nodrošinātu brokeri

Lai gan ir svarīgi ievērot mājas lapas vecumu, uzticību utt. vēl svarīgāk ir izpētīt kādas apmaksas sistēmas šīs mājas lapas izmanto. Ja neesi redzējis šāda veida pakalpojuma piedāvātāju, obligāti izpēti un uzzini vai tas ir licencēts uzņēmums. No šī uzņēmuma pakalpojumiem būs atkarīga tavas naudas drošība. Ir svarīgi apskatīt visus sertifikātus un pat izprintēt tos, lai tev paliktu viņu nosacījumi. Daudzi uzņēmumi savu politiku mēdz bieži mainīt un tikai šādā veidā tu nodrošināsies pret lieliem zaudējumiem.

5.Pieturies pie sava plāna

Ir ļoti viegli aizrauties ar tirgošanos, jo īpaši, ja tu nejūti naudu, ko ieguldi darījumos. Elektroniskā nauda ir vieglāk aizejoša un mazāk ievērojama. Pati aizraušanās var aizmiglot saprašanu un atvēlētais budžets var ātri vien tikt pārsniegts. Kā jau jebkurā tirgošanās veidā ir jābūt apdomīgam un jādomā ar skaidru prātu – tā ir grūti nopelnītā nauda, kas var lielos ātrumos pazust, ja neesi uzmanīgs! Ja tu izveido savu plānu un pie tā pieturies tu vari novērst daudzus riskus un iespējamos pārtērēšanās gadījumus.

Sākot savu piedzīvojumu bināro opciju pasaulē ir svarīgi izsekot šiem pieciem vienkāršajiem, bet efektīvajiem padomiem. Tie ne tikai palīdzēs uzlabot tirgošanās rezultātus, bet ļaus iet gulēt ar mierīgu prātu un vieglu sirdi.

binārārs opcijas, 5 padomi, drošība tirgojoties, tiešsaistes darījumi, ieteikumi bināro opciju lietotājiem, bināro opciju platformas, licences
Kaspars Ozols
22.05. 2015 15:23  | 

Pirmo reizi uzsākot bināro opciju tirdzniecību, tevi, iespējams, pārņems viegls satraukums par visiem piedāvātajiem bināro opciju veidiem, ar kuriem iespējams tirgoties, tāpat arī sākotnēji mulsinošs var likties lielais bināro opciju brokeru skaits. Daudzi no šiem brokeriem bināro opciju iesācējiem piedāvā izmēģināt demo kontus.

Tam, lai bināro opciju tirdzniecību vispirms izmēģinātu demo versijā ir vairākas priekšrocības - binārās opcijas no sakuma var radīt zināmu apjukumu, taču kolīdz būsi apguvis pieejamos bināro opciju un to tirdzniecības veidus, tev būs iespējams sākt gūt nopietnus ienākumus.

Lūdzu, iepazīsties ar šo rakstu, ja bināro opciju tiešsaistes darījumos esi jaunpienācējs un vēlies uzzināt vairāk par bināro opciju darījumos demo versijās un to, kāpēc tev patiešām būtu jāapsver vispirms izmantot demo kontu, ja ar šo darījumu veidu esi iepazinies tikai nesen.

Kā darbojas bināro opciju demo konti?

Pierakstoties demo darījumu kontam jebkura bināro opciju tirdzniecības platformā, kurā šāda iespēja ir piedāvāta, tu varēsi veikt dažādus darījumus pēc savas labpatikas līdzīgi kā investējot īstu naudu, taču demo versijas gadījumā lietotājam nekad netiek lūgts veikt ieguldījumu, un visi zaudējumi un guvumi nav īsti.

Demo lietotājiem netiek uzlikti nekādi ierobežojumi uz aktīvu, indikatoru vai valūtas pāru veidiem, ar kuriem veikt darījumus pret citu demo kontu, un kolīdz lietotājs ir reģistrējies, viņam tiek piešķirts demo kredīts, kuru var izmantot darījumiem. Demo kredītus ir iespējams papildināt, ja esi visus izlietojis, un ikvienam, kurš nopietni apsver veikt tiešsaistē jebkādus bināro opciju darījumus, vismaz kaut reizi būtu jāizmēģina demo konts, jo kolīdz esi reģistrējies, demo kontu vari izmantot vienmēr, pat ja jau veic darījumus ar īstu naudu.

Kā uzstādīt demo kontu?

Demo konta uzstādīšana ir ārkārtīgi vienkārša - tev ir tikai jāapmeklē jebkura no internetā pieejamajām bināro opciju brokeru vietnēm un jāatrod demo konta sadaļa; pēc tam atliek tikai ievadīt savu informāciju un tev nekavējoties tiks izveidots demo konts. Kolīdz ir aizpildīta reģistrācijas anketa, kas prasa aptuveni minūti, lietotājam tiek piešķirts lietotājvārds un parole; pēc tam atliek vienīgi ieiet savā kontā.

Pirmoreiz ieejot savā tikko izveidotajā kontā, lietotājs saņem iepriekš sagatavotu demo kredītu, kuru droši var izmantot, uzsākot pieejamo bināro opciju tirdzniecību. Demo versijā ir pieejama izvēlne, kas sniedz pieeju noteiktam darījumu tirgum - vairums bināro opciju demo versiju ir patiešam viegli lietojamas un pārskatāmas. Kolīdz ir atrasts vēlamais aktīvs, atliek tikai noteikt tā virzienu (pārsvarā nospiežot Put/Call taustiņu) atkarībā no tā, vai, lietotājaprāt, aktīva vai preces vērtība augs vai kritīsies, izvēlēties investējamo demo kredītpunktu skaitu un apstiprināt darījumu. Iespēja aplūkot iepriekš veiktus darījumus, tādējādi ļaujot treiderim analizēt savas pagātnes kļūdas un no tām mācīties. Ja jebkurā brīdī lietotājam rodas vēlēšanās uzsākt darījumus uz īstu naudu, atliek tikai pāriet uz darījumu platformas īstās naudas versiju, veikt noguldījumu un uzsākt darījumus. Neaizmirsti, ka veicot pirmo depozītu, dažās platformās tev ir iespējams saņemt arī papildu bonusu, tāpēc pārliecinies, ka to saņem!

Kādas ir demo konta lietošanas priekšrocības?

Bināro opciju platformas demo versijas lietošanai ir daudz unikālu priekšrocību. Pirmkārt, ir iespējams izvēlēties no plaša demo versiju klāsta, un, lai arī ne visas ir lietotājiem draudzīgas, ir iespējams iepazīties ar virkni recenziju un apskatu, lai izvēlētos drošāko un sev piemērotāko. Demo versijas lietošana ļauj jaunajam treiderim iepazīties ar dažādiem bināro opciju veidiem, tostarp One Touch, pilnā laika perioda bināro opciju darījumiem, kā arī darījumos ar valūtu pāriem; veicot demo darījumus neviena veiktā kļūda neizmaksās dārgi, jo tajos nekad netiek ieguldīta īsta nauda!

Bināro opciju brokeru demo versiju izmēģināšana ir drošs un vienkāršs veids, kā pārbaudīt savas spējas un izredzes bināro opciju tirdzniecībā, nepazaudējot ievērojamas naudas summas. Tieši šī iemesla dēļ ikvienam jaunajam treiderim, kuru ir ieinteresējuši bināro opciju darījumi, ir ieteicams vispirms sākt ar demo konta atvēršanu, lai gūtu tik ļoti būtisko izpratni par bināro opciju darījumu pamatprincipiem, pieejamajiem aktīvu un preču veidiem, kā arī iespējamajām stratēģijām un darījumu tipiem.

binārās opcijas, investīcijas, brokeri, tirdzniecība, aktīvi, peļņa, demo
Kaspars Ozols
18.05. 2015 15:54  | 

Daudzus bināro opciju treiderus interesē būtisks jautājums - vai bināro opciju brokeris, kuru izmantoju maz ir licencēts Eiropas Savienībā? Diemžēl daudziem brokeriem nav EU finansu regulatora piešķirtas licences, taču labā ziņa ir tāda, ka pastāv daži brokeri, kuri tik tiešām ir licencēti - šajā rakstā uzzināsi, kā šo licenci pārbaudīt, lai pārliecinātos, vai tevis iecerētais bināro opciju brokeris ir kādas EU institūcijas uzraudzīts un līdz ar to - drošs bināro opciju tirdzniecības variants

CySEC licence

Vairumā gadījumu financiālo institūciju un bināro brokeru regulējošā valsts ir ES dalībvalsts Kipra. Kipras drošības un maiņas komisiju sauc par CySEC, no kuras attiecīgi arī izveidots noteiktās licences kods. Šī licence atļauj bināro opciju brokeriem pieņemt treiderus no valstīm, kas ir ES dalībvalstīm, kā arī no valstīm, kas atsīst CySEC par likumīgu bināro opciju brokeru regulatoru. 2013. gada sākumā CySEC izlēma, ka visiem brokeriem, kas nodarbojas ar binārajām opcijām un darbojas zem Kipras jurisdikcijas, ir jāsaņem CIF licence. SpotOption, lielākā šādu pakalpojumu nodrišināšanas platforma, bija pirmā, kurai tika piešķirta licence. Aizvadīto gadu laikā aizvien vairāk brokeri ir sākuši iegūt CIF tirdzniecības licenci, tādējādi regulējot savu darbību visā Eiropas savienībā.

CIF jeb CySEC licence ir piecciparu kods ar slīpsvītru tā vidū. Tā, piemēram, brokeris 24Option pieder CySEC licencētai kompanijai Rodeler Limited, kuras licences numurs ir 207/12. Līdzīgi kā 24Option gadījumā, vairums licencēto bināro opciju brokeru savu licences numuru uzrādīs labi saredzamā vietā savā mājaslapā.

CySEC regulēti bināro opciju brokeri

Lai arī noskaidrot to, vai noteiktais treideris ir regulēts Eiropas Savienībā var diezgan vienkārši, daudziem jaunajiem treideriem nereti rodas grūtības izvēlēties atbilstošāko. Piedāvājam jums ieskatu dažos no atzītākajiem Eiropas Savienībā licencētajiem bināro opciju brokeriem, kuru platformu lietošanu ir vērts apsvērt, ja vēlaties ar bināro opciju darījumiem nodarboties Eiropas Savienībā atzītās un likumīgi regulētās bināro opciju platformās:

Boss Capital

Šī bināro opciju brokera pakalpojumi ir ieteicami nosacīti nepieredzējušiem treideriem. Boss Capital piedāvā informatīvas treideru rokasgrāmatas, kas palīdzēs iepazīt katru viņu tirdzniecības platformas aspektu. Tomēr jāņem vērā ka ne visu valstu iedzīvotāji var lietot šo platformu – Boss Capital pakalpojumi nav pieejami Izraēlas, Gibraltāra un Kipras iedzīvotājiem. Taču visu citu valstu treideri droši var izmantot Boss Capital platformu.

TradeRush

TradeRush galvenā priekšrocība ir veicamo darbību ātrums un vienkāršība. Tā, piemēram, viņiem ir ļoti vienkāršs piereģistrēšanās process. Kolīdz tas ir pabeigts, jūs varat droši izmantot viņu tiešsaistes darījumu platformu, kurā pieejama ir virkne unikālu iespēju. Līdzīgi kā Boss Options gadījumā, arī Traderush tirdzniecība nav atļauta Izraēlas, Gibraltāra un Kipras iedzīvotājiem.

Redwood Options

Uzticams un labi izstrādāts bināro opciju brokeris. Redwood Options biznesā darbojas jau vairājus gadus, un vienlīdz labi savus pakalpojumus nodrošina kā iesācējiem, tā arī pieredzējušākiem brokeriem. Nav pieejams klientiem no Izraēlas vai Kipras.

24Option

Ārkārtīgi populārs bināro opciju brokeris. Viņu vietnes popularitāti nosaka to, ka viņu darījumu vide ir ārkārtīgi loģiska un saprotama jebkura līmeņa treideriem. Pieejams ir arī plašs apmācību materiālu klāsts. Diemžēl nav pieejams treideriem no Kipras un ASV.

OneTwoTrade

LCA - Maltas regulējošas institūcijas uzraudzīts - OneTwoTrade ir uzticams Eiropas bināro opciju brokeris. Viņi piedāvā lielisku multi-lingvālu tirdzniecības platformu ar ārkārtīgi vienkārši lietotāja saskarni, kā arī piedāvā iOS un Android aplikācijas mobilo tālruņu lietotajiem. Pieejams visu valstu, izņemot ASV un Izraēlas, lietotājiem.

Protams, šie nav vienīgie Eiropas Savienībā regulētie bināro opciju brokeri. To saraksts patiesībā ir daudz garāks un jebkuram treiderim - kā iesācējam, tā arī pieredzējušam darījumu veicējam - ir būtiski izpētīt piedāvāto platformu īpatnības un īpaši pārliecināties, vai noteiktās platformas darbību uzrauga kāda regulējošā iestāde, lai pārliecinātos, kas brokera pakalpojumi ir droši un uzticami.

binārās opcijas, investīcijas, brokeri, tirdzniecība, aktīvi, peļņa, ES, licences
Kaspars Ozols
01.04. 2015 23:34  | 

Lai gan nav tāda izteikti nepareiza laika, kad tirgoties ar binārajām opcijām, tomēr pastāv tādi noteikti laiki dienas gaitā, kas ir labāk paredzēti vienai opciju daļai un mazāk kādai citai. Tirgošanās tieši šajos laikos ir ātrākais un labākais veids kā palielināt ienākumus, kas ir tieši tas, ko visi tirgotāji tik ļoti iekāro. Būtu ieteicams apsvērt zemāk minēto informāciju, kad ieplānosiet nākamo reizi dienas laikā, kuru atvēlēsiet tieši bināro opciju tirdzniecībai tieši savā izvēlētajā bināro opciju platformā.

Pirmā lieta, kam jāpievērš uzmanība ir eksaktās stundas. Tās ir stundas, kad platformas ietvaros ir iespējams veikt darījumus un tirdzniecību ar binārajām opcijām. Lai gan liela daļa brokeru piedāvā 24 stundu tirdzniecību, ņemiet vērā, ka būs dažādi ierobežojumi, izvēloties tirgošanās sfēru, jo dažiem ir tirgiem ir brīvdienas un tajās dienās tie ir tirgi ir slēgti. Daudzi brokeri, protams, sniedz pilnīgu aktīvu indeksu, kas ietver tieši tās stundas, kuru laikā var tirgoties ar katru no konkrētajiem aktīviem. Kopumā ir vajadzīgs diezgan plašs laika logs, lai katru dienu spētu optimāli nodarboties ar bināro opciju tirdzniecību. Ir arī svarīgi zināt kādos laika intervālos tieši izvēlētie aktīvi ir pieejami.

Sarakstā otrā pēc nozīmes ir atrašanās vieta, pieņemot lēmumu par darījumu veikšanas laiku, bet tikai tāpēc, ka tirgotājam ir jābūt informētam par laika zonu atšķirību un ekspluatācijas stundām katrā tirgū. Piemēram, ja kāds ASV tirgotājs vēlētos veikt darījumus Lielbritānijas darba tirgus laikā, viņam būtu jābūt nomodā ļoti, ļoti agri no rīta. Jāatceras, ka izvēloties konkrētu tirgus daļu, paturēt prātā attiecīgās laika zonas un precīzi aprēķināt darbības laiku, kas būs vietējā laika zonā.

Tirgus laiks arī ir viens no svarīgajiem apsvērumiem. Cenu vērtības var izmanīties noteiktos dienas laikos, piemēram, kad galveno un lielāko tirgu darba stundas pārklājās. Pastāv arī ievērojama atšķirība starp tirgus laikiem atvēršanās un aizvēršanās brīžos. Abos gadījumos tirgus vērtībām ir tendence palielināties tieši ap šiem laikiem. Cenu vērtības palielinās vai samazinās līdz ar kādu ekonomikas un finanšu datu laišanu apgrozībā. Daudzi tirgotāji izmanto tieši šīs informācijas izlaišanas brīdi un veic darījumus.

Atkarībā no instrumenta veida, ko tirgotājs izvēlās izmantot savai tirdzniecībai var būt noteiktā saskaņā ar kādu no opcijām visas dienas laikā. Piemēram, ja tirdzniecības apjoms ir augsts uzreiz pēc tirgus atvēršanās pieskāriena (Touch), likšanas (Put) vai saukšanas (Call) tirdzniecības opcijas var būt labākā izvēle peļņas gūšanai. Pēc tam, kad tirgus ir norimis un vērtība ir mazliet pazeminājusies, bez pieskāriena (No Touch), robežu (Boundary) vai diapazona (Range) opcijas var būt piemērotākā izvēle peļņas gūšanai. Sākot tirgoties ar binārajām opcijām sapratne, par to kuru izmantot, kurā mirklī, uzreiz nebūs, bet patrenējoties un izprotot bināro opciju darbību ātri vien būs ar vien vieglāk izvēlēties pareizos instrumentos, vienkārši balstoties uz informāciju, ko sniegs noteiktie apstākļi.

Lai gan strādājot ar noteiktiem brokeriem, ir iespējams tirgoties cauru diennakti, lielākai daļai bināro opciju platformām tomēr būs noteikts darba laiks, kas tirgošanās būs iespējama (katrai platformai ir īpašs laika grafiks, kad var slēgt darījumus). Arī katram tirgotājam ir savs grafiks, kas var ierobežot viņu spēju tirgoties, tomēr šo cilvēku mērķim ir jābūt kārtīgi iepazīties ar aktīvi vērtību svārstīšanos sev optimālajos laika periodos. Tirgošanās ar binārajām opcijām pieprasa zināmu elastības līmeni, bet tas tomēr nenozīmē, ka nav iespējams izveidot individuālu tirdzniecības shēmu, lai attīstītos un turpinātu pelnīt, izmantojot tieši tajā laikā aktīvās binārās opcijas.

bināro opciju platformas, binārās opcijas, bināro opciju mākleri, bināro opciju termini, glosārijs, call, put, touch, no touch, indices, tirgošanās laiki, laika zonas
Kaspars Ozols
01.04. 2015 23:33  | 

Lai gan nav tāda izteikti nepareiza laika, kad tirgoties ar binārajām opcijām, tomēr pastāv tādi noteikti laiki dienas gaitā, kas ir labāk paredzēti vienai opciju daļai un mazāk kādai citai. Tirgošanās tieši šajos laikos ir ātrākais un labākais veids kā palielināt ienākumus, kas ir tieši tas, ko visi tirgotāji tik ļoti iekāro. Būtu ieteicams apsvērt zemāk minēto informāciju, kad ieplānosiet nākamo reizi dienas laikā, kuru atvēlēsiet tieši bināro opciju tirdzniecībai tieši savā izvēlētajā bināro opciju platformā.

Pirmā lieta, kam jāpievērš uzmanība ir eksaktās stundas. Tās ir stundas, kad platformas ietvaros ir iespējams veikt darījumus un tirdzniecību ar binārajām opcijām. Lai gan liela daļa brokeru piedāvā 24 stundu tirdzniecību, ņemiet vērā, ka būs dažādi ierobežojumi, izvēloties tirgošanās sfēru, jo dažiem ir tirgiem ir brīvdienas un tajās dienās tie ir tirgi ir slēgti. Daudzi brokeri, protams, sniedz pilnīgu aktīvu indeksu, kas ietver tieši tās stundas, kuru laikā var tirgoties ar katru no konkrētajiem aktīviem. Kopumā ir vajadzīgs diezgan plašs laika logs, lai katru dienu spētu optimāli nodarboties ar bināro opciju tirdzniecību. Ir arī svarīgi zināt kādos laika intervālos tieši izvēlētie aktīvi ir pieejami.

Sarakstā otrā pēc nozīmes ir atrašanās vieta, pieņemot lēmumu par darījumu veikšanas laiku, bet tikai tāpēc, ka tirgotājam ir jābūt informētam par laika zonu atšķirību un ekspluatācijas stundām katrā tirgū. Piemēram, ja kāds ASV tirgotājs vēlētos veikt darījumus Lielbritānijas darba tirgus laikā, viņam būtu jābūt nomodā ļoti, ļoti agri no rīta. Jāatceras, ka izvēloties konkrētu tirgus daļu, paturēt prātā attiecīgās laika zonas un precīzi aprēķināt darbības laiku, kas būs vietējā laika zonā.

Tirgus laiks arī ir viens no svarīgajiem apsvērumiem. Cenu vērtības var izmanīties noteiktos dienas laikos, piemēram, kad galveno un lielāko tirgu darba stundas pārklājās. Pastāv arī ievērojama atšķirība starp tirgus laikiem atvēršanās un aizvēršanās brīžos. Abos gadījumos tirgus vērtībām ir tendence palielināties tieši ap šiem laikiem. Cenu vērtības palielinās vai samazinās līdz ar kādu ekonomikas un finanšu datu laišanu apgrozībā. Daudzi tirgotāji izmanto tieši šīs informācijas izlaišanas brīdi un veic darījumus.

Atkarībā no instrumenta veida, ko tirgotājs izvēlās izmantot savai tirdzniecībai var būt noteiktā saskaņā ar kādu no opcijām visas dienas laikā. Piemēram, ja tirdzniecības apjoms ir augsts uzreiz pēc tirgus atvēršanās pieskāriena (Touch), likšanas (Put) vai saukšanas (Call) tirdzniecības opcijas var būt labākā izvēle peļņas gūšanai. Pēc tam, kad tirgus ir norimis un vērtība ir mazliet pazeminājusies, bez pieskāriena (No Touch), robežu (Boundary) vai diapazona (Range) opcijas var būt piemērotākā izvēle peļņas gūšanai. Sākot tirgoties ar binārajām opcijām sapratne, par to kuru izmantot, kurā mirklī, uzreiz nebūs, bet patrenējoties un izprotot bināro opciju darbību ātri vien būs ar vien vieglāk izvēlēties pareizos instrumentos, vienkārši balstoties uz informāciju, ko sniegs noteiktie apstākļi.

Lai gan strādājot ar noteiktiem brokeriem, ir iespējams tirgoties cauru diennakti, lielākai daļai bināro opciju platformām tomēr būs noteikts darba laiks, kas tirgošanās būs iespējama (katrai platformai ir īpašs laika grafiks, kad var slēgt darījumus). Arī katram tirgotājam ir savs grafiks, kas var ierobežot viņu spēju tirgoties, tomēr šo cilvēku mērķim ir jābūt kārtīgi iepazīties ar aktīvi vērtību svārstīšanos sev optimālajos laika periodos. Tirgošanās ar binārajām opcijām pieprasa zināmu elastības līmeni, bet tas tomēr nenozīmē, ka nav iespējams izveidot individuālu tirdzniecības shēmu, lai attīstītos un turpinātu pelnīt, izmantojot tieši tajā laikā aktīvās binārās opcijas.

bināro opciju platformas, binārās opcijas, bināro opciju mākleri, bināro opciju termini, glosārijs, call, put, touch, no touch, indices
Kaspars Ozols
26.03. 2015 01:10  | 

Bināro opciju darījumu tirgū ir izveidoti vairāki bināro opciju veidi, un katra no tiem profesionāla pārzināšana var kļūt par nozīmīgu instrumentu, lai konkurences pārpildītajā tirgū gūtu dominanci. Tomēr, ja esat iesācējs bināro opciju darījumos, ir jāsāk ar opciju pamattipu iepazīšanu: celšanās vai krituma paredzēšanu. Lai arī savā būtība šīs prognozes veikšana ir ārkārtīgi vienkārša darbība, priekšzināšanas par bināro opciju specifiku iepretim citiem darījumu veidiem noteikti kļūs par jūsu stipro pusi un ļaus jums veiksmīgāk samazināt risku un izvairīties no finansiāliem zaudējumiem.

Līdztekus savai ārkārtīgajai vienkāršībai un saprotamībai call/put (celšanās/krišanās) kombinācijas priekšrocība ir tāda, ka jebkuru brokera piedāvāto aktīvu ir iespējams tirgot jebkurā pieejamajā laika ierobežojumā. Tas attiecas gan uz visparastākajiem vietējiem aktīviem, gan arī uz ārvalstu indeksiem un plašu valūtas pāru klāstu un pasaulē lielākajām precēm. Visiem no šiem piedāvājumiem būtu jābūt iespējamiem jūsu izvēlētajā bināro opciju platformā. Tas jums sniedz brīvību ērtā veidā veikt darījumus ar plašu skaitu atšķirīgu aktīvu bez jebkādas vajadzības mainīt izmantoto platformu vai programmatūru, kas nereti vien ir būtiska problēma citu darījumu veidu treideriem, kuriem nākas saskarties ar nepieciešamību nemitīgi veikt izmaiņas pielietotajā programmatūrā un brokeru platformā, ja tie vēlas izmēģināt jaunus darījumus.

Dažu pēdējo gadu laikā brokeri ir būtiski izmainījuši piedāvātā laika ierobežojuma apjomu. Vien pirms diviem gadiem 60-sekunžu opcijas bija visnotaļ eksotisks darījumu veids. Mūsdienās teju ikviens lielais brokeris to piedāvā. Daži brokeri piedāvā arī 2-minūšu darījumus. Un tas vēl nav viss. Daži brokeri nu cenšas raisīt klientu interesi par ilgtermiņa darījumiem. Opcijas, kuru derīgums beidzas darījuma dienas, nedēļas vai pat mēneša noslēgumā nu industrijā gūst aizvien lielāku popularitāti, kas nozīmē, ka vidusmēra treiderim tiek sniegtas plašākas iespējas. Tas ļauj treideriem diversificēt arī savus ieguldījumus, kas var būt lielisks veids, kā minimizēt jebkurā brīdī gaidāmā riska apjomu.

Kolīdz būsit apguvuši šo prasmi, jūs varat izmēģināt alternatīvās iespējas, kuras saviem klientiem piedāvā brokeri. Lielākais trūkums šajā gadījumā gan ir tas, ka šādas opcijas nav tik plaši pieejamas kā call/put binārās opcijas. Taču ar robežas un one-touch binārajām opcijām jūs varat darījumus pilnībā piemērot piedāvātajām izvēlēm. Pieeja, kuras ietvaros treideris izmanto call/put kā galveno darījumu veidu, taču peļņas papildināšanai un zaudējumu mazināšanai izmanto one-touch iespēju, ir labs beids, kā sevi pasargāt no nepatīkamiem zaudējumiem un peļņu gūt daudz drošākā veidā.

Vēl viens opciju veids, uz kuru mūsdienās virzās daudzi bināro opciju brokeri, ir augsta ienesīguma (high yield) darījumi. Ierastās 70-80 % naudas atgriešanas vietā tie piedāvā līdz pat 350% vai vairāk. Šāds darījumu veids ir īpaši populārs one-touch un robežas treideru vidū, taču šajā gadījumā ir nepieciešams būt īpaši piesardzīgiem. Piemēram, ja vēlaties veikt 30 minūšu one touch darījumu uz Apple akcijām un vēlaties izmantot augsta ienesīguma iespēju, mērķa cenas būs daudz tālākas nekā parastā one-touch darījumā. Šķiet visai loģiski, ja par to padomā. Brokeri nevarētu īpaši ilgi pastāvēt ja viņiem nāktos atgriezt 300% par darījumiem. Šajā darījumu veidā veiksme ir diezgan reta, tāpēc, ja vien jūs nespējat noteikta un noteiktā virzienāātri mainīga aktīva ietvaros pamanīt unikālu iespēju, šo bināro opciju veidu ir ieteicams izmantot ārkārtīgi reti.

Noslēgumā jāsaka, ka, lai arī bināro opciju darījumos tiek piedāvātas vairākas iespējas, pēc savas būtības binārās opcijas ir ārkārtīgi vienkāršs aktīvu darījumu veids. Tomēr, neraugoties uz to, ka galvenais nepieciešamais lēmums ir veikt prognozi par aktīva kāpumu vai kritumu, ir noteikti vērts veikt padziļinātāku izpēti par katru no bināro opciju brokera piedāvātajiem darījumu veidiem, lai izvairītos no pārsteidzīgiem lēmumiem un nevajadzīga riska. Pārdomāta stratēģija un zināšanas par tirgu, kā arī šim zināšanām atbilstoša bināro opciju veida izvēle var kļūt par būtiskiem faktoriem ievērojamas peļņas gūšanai.

binārās opcijas, investīcijas, brokeri, tirdzniecība, aktīvi, peļņa
Kaspars Ozols
21.02. 2015 15:27  | 

Japānas svečturi ir visizmantotākais diagrammu tips un ne tikai bināro opciju platformās. Japānas svečturus pirmo reizi izmantoja Japānas rīsu tirgotāju – vairāk kā 200 gadus pirms pirmās diagrammas tika izveidotas Amerikā.

Kāpēc tās ir vajadzīgas?

Japānas svečturus izmanto, lai: 1) analizētu vērtības un cenu kustību izvēlētajā tirgū; 2) definētu ieejas punktu. Šī diagramma ļoti palīdz saprast pēc kāda modeļa kustās vērtības. Šie modeļi var ātri pateikt vai šī brīža tendence ir atgriezeniska vai turpinoša. Atgriezeniskās jeb reversās un turpinošās tendences ir tieši tās, kas ļauj tirgotājam gūt peļņu.

Kā tās strādā?

Japānas svečturi sastāv no augšējām un apakšējām ēnām abos svečtura korpusa galos. Svečturis atspoguļo intervālu starp atvēršanas un slēgšanas cenām. Ja tirgus vērtība ir cēlusies, svečtura korpuss ir zaļš, tomēr, ja tirgus vērtība ir kritusies arī rādītāji uz svečtura nokrītas un korpuss paliek sarkans.

Izmantojot tieši šo analizēšanas veidu, tirgotāja galvenais uzdevums ir izprast un identificēt diagrammas modeli. Tieši sekojot modeļiem var saprast vai šī brīža tendence mainīsies vai turpināsies. Šī stratēģijas lietotāji, ieraugot izmaiņas tendencēs, spēs reaģēt ātrāk un nopelnīt ātrāk kā tie, kas to visu redz vienā lielā vēzienā vai pilnā sparā.

Ir vēl daži citi uz šo stratēģiju balstīti analīzes veidi. Izmantojot šo un tālāk minētās stratēģijas, katrs bināro opciju tirgotājs spēs labi paredzēt un reaģēt uz tendenču maiņām.

Caurdurošās svečtura līnijas modelis (augšupejošas tendences)

Caurdurošās svečtura līnijas modelis – tirdzniecības stratēģija, kas palīdz noteikt augšupejošas tendences maiņu uz lejupejošu tendenci (sastāvošu no divām svecēm).

Vienkāršs izkārtojums: 1) jāatrod divas svečtura diagrammas, no kurām viena slēdzas virs iepriekšējās lejupejošā svečtura korpusa vidus; 2) jāsagaida otrais augšupejošais svečturis; 3) parādoties trešajam augšupejošajam svečturim ir jāizvēlas pirkšanas opcija jeb “call option”.

Trīs melno vārnu stratēģija (lejupejoša tendence)

Trīs melno vārnu stratēģija – tirdzniecības stratēģija, kuras izmantojuma mērķis ir noteikt lejupslīdes pāreju uz augšupejošu tendenci (sastāv no garām dilstošām svecēm).

Vienkāršs izkārtojums: 1) atrast spēcīgu augšupejošu tendences periodu, kas sastāv no vairākām pēc kārtas augošām svecēm (zaļā krāsā); 2) sagaidīt maiņu – trīs sarkani svečturi pēc kārtas; 3) noslēdzoties trešajam sarkanajam svečturim, jāiegādājas ielikšanas opcija jeb “put option”.

Izvērstāka izmantošana

Svečturu tirdzniecības modeļus sākotnēji sauca par “maiņu modeļiem” vai “kicker models”, jo šie modeļi veiksmīgi brīdina par izmaiņām tendencēs (ne vienmēr pretēja virziena). Tendence var beigties vienā plakanā vietā vai arī šī brīža tendence sāk lēnāk mainīties vienā intervālā. Šo iemeslu dēļ, izmantojot svečturu tirdzniecības modeļus, ir jāņem vērā arī citi rādītāji, piemēram, atbalsts un pretestības līmeņi, izturība, mainīgie vidējie utt.

Tendenču līnijas, atbalsts, pretestība un kāpēc mums tas ir vajadzīgs?

Tendenču līnijas (atbalsta un pretestības) palīdz labi noteikt tendenču maiņas un virziena punktus. Ir trīs veidu tendences: 1) “bullish” – cenu vai vērtības paaugstināšana; 2) “bearish” – cenu vai vērtību kritums; “sideways” – cena un vērtība paliek bez izmaiņām. Tad kāpēc tirgotājiem šī informācija ir svarīga? Viens no iemesliem ir – palīdz noteikt turpmāko cenu un vērtību kustības virzienu. Otrais iemesls ir iespēja noteikt šīs tendences izturību un pēdējais iemesls ir ieejas punkta noteikšana.

Kā to izmanto?

Ir divi soļi kā, izmantojot savu bināro opciju platformu, tirgotājs var pielietot šīs tendenču līnijas. Pirmais solis – atbalsta līnijas zīmēšana. Atbalsta līnija parasti norāda to apakšējo punktu, no kura cena parasti palielināsies. Savā izvēlētajā platformā iezīmējiet horizontālās līnijas iespēju un novelciet to redzamajā diagrammā. Otrais solis – pretestības līnijas zīmēšana. Pretestības līnija parasti norāda to punktu, no kura vērtība sāk sarukt. Izvēloties to pašu horizontālās līnijas iespēju, novelciet otro līniju.

japānas svečturi, trīs melnās vārnas, bināro opciju platformas, tirdzniecības stratēģijas, tendenču līnijas, atbalsta un pretestības līmenis
Kaspars Ozols
21.02. 2015 15:26  | 

Katru dienu daudzi bināro opciju izmantotāji tiek apmuļķoti pat ar visu pieejamo informāciju interneta vidē. Protams, daudzi uzņēmumi spēj pārliecināt par savu uzticamību, mērķiem un liek klientiem paļauties piedāvājumā ar savu naudu. Tāpēc, lai novērstu šādus gadījumus, tagad ir iespēja iepazīties ar vairākiem faktiem par šīm binārajām opcijām.

Paši zināmākie fakti noteikti ir šie: ienākumi ienākumi jeb peļņa un riski jau ir zināmi iepriekš; bināro opciju izmantošana ir ātra un dažiem darījumiem ir tikai vienas minūtes termiņš; garantēta samaksa, neskatoties uz to, cik liela ir vērtības maiņa – 0,01 vai 100 dolāru vērtības paaukstinājums, bet persona saņem peļņu; nav komisijas maksas; labvēlīga vide gan profesionāļem, gan iesācējiem. Neskaitot šo, visiem jau pašsaprotamos faktus, ir arī cita interesanta informācija, kas nav tik populāra.

1. Fakts. No 189 bināro opciju mākleriem, tikai septiņas darbojas ar noteiktu reglamentu un starptautiski uzstādītiem noteikumiem. Divi no šiem septiņiem uzņēmumiem darbojas ar Loteriju un Azartspēļu licenzēm.

2. Fakts. No šiem 189 mākleriem, 62 atsakās ziņot par uzņēmuma fizisko atrašanās vietu; kā arī 58 no visiem mākleriem arī nav norādījuši konkrētu nosaukumu, ar ko uzņēmums būtu reģistrēts.

3. Fakts. Visas 189 bināro opciju mājas lapas pieder tikai 84 dažādiem uzņēmumiem.

4. Fakts. Tikai 5 uzņēmumi veido bināro opciju platformas, viena pagaidām netiek pieskaitīta, jo piedāvā savus pakalpojumus tikai vienai mājas lapai.

5. Fakts. No visiem 189 bināro opciju mārkleriem 175 mājas lapas ir angļu valodā, 91 – franču valodā, 54 – vācu valodā, kā arī japāņu valodā, 53 – arābu valodā un 51 – ķīniešu valodā. Pa vienam ir pieejamas šādas valodas: somu, hindu, ķīniešu dialektā mandarin un čehu valodā.

6. Fakts. Bonusu piedāvājumi, līdzīgi azartspēļu mājas lapām, ir tikai klientu pievilināšanai un iegūšanai no citiem pakalpojumu piedāvājumiem. Neizsekojot līdzi nosacījumiem, var novest pie iznākuma, kur pakalpojuma izmantotājs pazaudē visus savus ienākumus.

7. Fakts. Ir novērots, ka liela daļa bināro opciju tirgotāju ir daudz uzmanīgāki un skeptiskāki par apdrošināšanas uzņēmumiem, nevis par bināro opciju mājas lapām, kas liela daļa pat neseko regulācijām.

8. Fakts. Statistika par apkrāptajiem ir tik augsta tāpēc, ka klienti neuzdod jautājumus, pieņem to, kas ir rakstīts mājas lapā un nepārbauda dažādas sīkas detaļas. Esiet uzmanīgi!

9. Fakts. Bināro opciju mājas lapās, kur ir novērojama sliktas kvalitātes izvēlētās valodas tulkojums, pierāda, ka pakalpojuma sniedzējs nav nopietns un ieinteresēts laba pakalpojuma sniegšanā.

10. Fakts. Pēc kāda laika būs pieejamas tikai labākās bināro opciju mājas lapas, jo notiks dabīgā atlase, kur sliktās un neprofesionālās mājas lapas pazudīs vai bankrotēs.

11. Fakts. Izmantojot binārās opcijas, cilvēks iemācās daudz ko par tirdzniecību un darījumiem, par tirgus analizēšanu, par budžeta kontrolēšanu, kā arī par disciplīnu. Cilvēkam, kas vēlas dzīvi saistīt ar tirdzniecību binārās opcijas paver plašu mājas skolu, kur var apgūt visu tiešsaistē.

12. Fakts. Izmantojot dažādās binārās opcijas ir iespējams pielietot visdažādākās tirgus analizēšanas stratēģijas, piemēram, Japānas svece, trīs melnās vārnas utt. Japāņu sveces izmantoja rīsu tirgotāji jau 200 gadus pirms pirmās shēmas/diagrammas parādījās ASV.

13. Fakts. Lietojot bināro opciju pakalpojumus cilvēks var iemācīties vairāk par stratēģijām kā dažreiz ir iespējams skolās. Ir visdažādākās tendenču līniju, atbalstalīmeņu un pretestības analizēšanas stratēģijas. Apskatot pieejamo informāciju ir skaidrs, ka strātēģiju un paņēmienu ir simtiem. Tomēr labākais veids kā iemācīties šo visu ir ar praksi, jo latvietis nekad nav bijis domāts ekonomikai. Ekonomika ir ārzemju – ASV u.c. valstu – izveidota zinātne un latvietis to spēj tikai mazliet aptvert, jo mūsu domāšanas veidi atšķiras.

bināro opciju platformas, binārās opcijas, bināro opciju mākleri, bināro opciju pakalpojumi, interesanti fakti, 13 fakti par
Kaspars Ozols
16.02. 2015 01:59  | 

Sākot no nelielu papildienākumu gūšanas līdz pat pilnvērtīgai peļņas pamatiztikai vai lieliem ienākumiem īsā laikā - bināro opciju tirdzniecībā ir iespējams sasniegt to visu. No citiem investīciju veidiem binārās opcijas atšķiras ar savu vienkāršību (tirgus svārstību paredzēšana divos virzienos) un zemajām starta investīcijām, kā dēļ binārās opcijas īpaši iemīļojuši ir treideri-iesācēji, kuri no sākuma nevēlas riskēt ar nopietnākām investīcijām krietni sarežģītākās aktīvu tidzniecības platformās. Tā kā šis investīciju veids pamazām gūst atzinību visā pasaulē, tūkstošiem treideru - arī tādi, kuriem par šo opciju veidu nav tikpat kā nekādu zināšanu - gūst ievērojamu peļņu katru dienu. Tomēr jāatceras, ka bināro opciju tirdzniecībā panākumu iespējamība ir tikpat liela, cik liels ir arī zaudējumu risks, tāpēc ir nepieciešams ievērot zināmus nosacījumus, lai izvairītos no zaudējumiem un optimizētu savus ienākumus. Zemāk sniegtie padomi palīdzēs ikvienam treiderim, kurš pirmo reizi nonācis bināro opciju tirgū.

1. Vissvarīgākais no padomiem attiecas uz pareiza bināro opciju brokera izvēli. Ir nepieciešams izvēlēties patiešām profesionālu brokeri, kurš pārzina savu darbības lauku. Lai atvieglotu jauno treideru izvēli, ir izveidotas vairākas mājaslapas, kurās ir salīdzināti pieejamie bināro opciju brokeri - tajās ir noteikti vērts ielūkoties pirms uzsākt bināro opciju tirdzniecību. Tāpat ir arī ieteicams iepazīties ar citu lietotāju atsauksmēm, kā arī tās izvērtēt kritiski, lai izprastu, kuras atsauksmes un kritika ir no patiešām īstiem lietotājiem, nevis mākslīgi ģenerētas.

2. Ir svarīgi saprast, ka, lai arī pēc savas būtības binārās opcijas ir ārkārtīgi vienkāršs aktīvu tirdzniecības veids, kurš norit ļoti ātri, uz binārajām opcijām vajadzētu lūkoties kā uz ilgtermiņa aktivitāti. Ilgtermiņa bināro opciju tirdzniecības plāna izstrāde nodrošinās ievērojamākus panākumus laika gaitā. Izvairieties no darbībām, kas neiekļaujas Jūsu stratēģijās un strikti pieturieties pie paredzētā plāna!

3. Pirms bināro opciju tirdzniecības plāna izveides svarīgi būtu arī iegūt atbilstošas zināšanas par šo aktīvu tirdzniecības veidu - pārzināt tā specifiku, dažādās stratēģiju iespējas un attīstības gaitu mūsdienās. Šīs zināšanas ir nepieciešams arī nemitīgi papildināt. Internetā ir pieejami apmācību kursi, kā arī dažādas grāmatas; tāpat palīdzēt var arī diskusiju grupas dažādos treideru forumos. Bināro opciju tirdzniecība laika gaitā ir ievērojami mainījusies, tāpēc pilnvērtīgiem panākumiem ir nepieciešams audzēt arī savu zināšanu līmeni līdz ar šī investīciju veida attīstību.

4. Kad esat ieguvuši nepieciešamās zināšanas un izstrādājuši savu bināro opciju tirdzniecības stratēģiju, kā arī izvēlējušies vēlamo brokeri, atliek tikai rīkoties. Izdarot savu izvēli aktīvu virziena prognozēšanā, ir svarīgi izvairīties no pārlieka ieguldījuma. Iesācēji mēdz aizrauties ar pārāk lielas peļņas gūšanu, tāpēc viņi mēdz investēt pārāk lielas summas, lai arī viņiem vajadzētu sākt ar nelielu daudzumu naudas - pārāk lieli ieguldījumi nereti rezultējas dramatiskos jauno treideru zaudējumos. Der atcerēties, ka bināro opciju tirdzniecībā pietiek ar pavisam nelielu ieguldījumu, tāpēc iesācēji binārajās opcijās var mierīgi izvairīties no pārdrošiem lēmumiem.

5. Nodarbojoties ar bināro opciju tirdzniecību, allaž jātur “tīra galva.” Tā kā veicamā prognoze ir ārkārtīgi vienkārša, tikpat vienkārši ir veikt arī liktenīgo kļūdu, tāpēc nav ieteicams izdarīt savas prognozes, ja jūtat emocionālu satraukumu vai ja Jūsu domas ir novirzītas citur. Lai varētu gūt panākumus bināro opciju tirdzniecībā, ir jābūt pilnībā racionālam un sagatavotam - allaž jāseko tirgus svārstībām, jāizprot tirgus kā tāds un jāsaredz tā likumsakarības. Emocionāliem vai spontāniem lēmumiem šeit nav vietas.

Tātad kopumā var izdalīt galvenās darbības, kurām nepieciešams pievērst uzmanību, ja esat nolēmuši pievērsties bināro opciju tirdzniecību. Ir jāsāk ar atbilstošām zināšanām par to, kas tad īsti ir binārās opcijas un ar ko tās atšķiras no citiem investīciju veidiem; tad ir jāizveido atbilstoša stratēģija, uz kuras grasāties balstīt savas prognozes, pēc tam atliek izvēlēties labāko bināro opciju brokeri un, sekojot savai stratēģijai un norisēm akciju tirgū, izdarīt racionālus un saprātīgus lēmumus. Peļņai vajadzētu rasties gana drīz.

binārās opcijas, investīcijas, brokeri, tirdzniecība, aktīvi, peļņa
Kaspars Ozols
30.01. 2015 16:23  | 

Opciju tirdzniecības koncepts pastāv jau ievērojamu laiku, taču šī investīciju veida oficiāla pieņemšana citu finansu darījumu vidū ir nosacīti nesena. Kādreiz šis investīciju veids pastāvēja kā elitāru investoru nodarbošanās un noritēja kā vienkāršas darbības aiz letes ar minimālu uzraudzību. Pirmais lielais notikums, kas šo mainīja bija 1971. gadā, kad Čikāgas Tirdzniecības padome radīja pirmo strukturēto vidi opciju tirdzniecībai, nodibinot Chicago Board Options Exchange (CBOE) platformu, kas joprojām ir lielākā opciju tirdzniecības vieta pasaulē. Gadu gaitā uzlabojās noteikumi un auga opciju darījumu kvalitāte. Tika dibināta Options Clearing Corporation (OCC), lai garantētu, ka investori iegādājās un tirgojās ar aktīviem tieši tā, kā norādīts. OCC bija vara ļaunprātīgas prakses gadījumā investoru no platformas izraidīt. Binārās opcijas laika gaitā izveidojās no šīm standarta opcijām kā rezultāts īpašam nolūkam radīt lietotājiem draudzīgāku investīciju veidu ar minimāliem sarežģījumiem. Tomēr vēl ilgi bināro opciju tirdzniecība noritēja kā vienkārši, tieši darījumi. Šis tirgus saglabājās ļoti ekskluzīvs ar pavisam nelielu regulāciju.

2007. gadā OCC pieņēma spēkā noteikumu maiņu, ļaujot ar binārajām opcijām tirgoties lielākajās akciju apmaiņas vietās. ASV Drošības un apmaiņas komisija (SEC) šos noteikumus apstiprināja 2008. gada sākumā, binārās opcijas legalizējot kā tirdzniecībai derīgus darījumus starptautiskajā finansu tirgū. Tā paša gada maijā American Stock Exchange kļuva par pirmo starptautisko maiņas platformu, kura publiski piedāvāja arī bināro opciju tirdzniecību. CBOE šim paraugam sekoja jūnijā.

Pēdējos gados bināro opciju tirdzniecībā ir novērojams uzplaukums, tiekot ieviestām smalkām platformām un instrumentiem. Turklāt jaunās bināro opciju tiešsaistes versijas piedāvā lielākas aktīvu, darījumu veidu, realizācijas cenu un termiņu izvēles iespējas. Šīs iespējas veicināja dinamiskāku stratēģiju ieviešanu, kas bija tēmētas uz optimālo peļņu minimāla riska apstākļos. Turklāt tirgū ienāca daudzi jaunie bināro opciju brokeri, ceļot šī darījuma veida izaugsmi, radās aizvien kvalitatīvākas platformas, sniedzot saviem klientiem iespēju gūt aizvien lielāku peļņu. 2010. turpinājās bināro opciju popularitātes pieaugums, jo tika ieviesti jauninājumi risku un garantēto atmaksu iespējās. Turklāt lielākie brokeri ieviesa politikas, kas nodrošināja, ka šāda veida tirdzniecība kļūst tik vienkārša, ka investori varēja tirgoties ar opcijām, ērti iekārtojušies savās mājās vai par pārvietojoties. Internets sniedza iespēju tirgoties ar binārajām opcijām jebkur un jebkad.

Mūsdienās binārās opcijas kļūst par vienu no straujāk augošajiem un populārākajiem investīciju industrijas segmentiem. Tas ir tāpēc, ka tām ir daudz priekšrocību, salīdzinot ar citiem investīciju veidiem, tostarp tradicionālajām opcijām. Piemēram, tās piedāvā jau iepriekš noteiktu izmaksas un zaudējumu struktūru. Turklāt tās sniedz iespēju investoriem atvērt plašas tirdzniecības pozīcijas, izmantojot pavisam nelielu naudas noguldījumu. Tirdzniecības lēmumi nevarētu būt vēl vienkāršāki, jo lietotājiem ir gluži vienkārši jāizlemj par izvēlētā aktīva vērtības virzienu - vai nu tā kritīsies, vai augs.

Mūsdienās treideri ir uzlabojuši iespējas ar bināro opciju palīdzību radīt vērtīgu un pastāvīgu peļņu. Ir iespējamo peļņu, kā arī ir mazinājies zaudējumu risks - to nodrošina plašs bināro opciju tirdzniecības stratēģiju klāsts. Ar tik lielu piedāvājumu nav grūti saprast, kāpēc binārās opcijas no pilnībā šauras nozares tik īsā laika periodā ir kļuvusi par tik populāru investīciju veidu, kurš ir pievilcīgs kā investīciju iesācējiem, tā arī jau pieredzējušiem treideriem.

binārās opcijas, investīcijas, brokeri, tirdzniecība, aktīvi, peļņa
Kaspars Ozols
14.01. 2015 17:02  | 

Katrs, kas izmanto dažādas tirdzniecības programmatūras un metodes, kas neiekļauj standartos variantus, ir ieinteresēts labākajā.

Tie, kas ir ieinteresēti bināro opciju izmantošanā noteikti jau ir pētījuši vairākas programmatūras un to pakalpojumu sniedzējus. Vairāki šie sniedzēji savus pakalpojumus ir papildinājuši ar opcijām, kas atvieglo pakalpojuma izmantotāja darbu. Protams, programmatūras salīdzināšana, pieņemot dažādus kritērijus, tomēr pilnībā atšķiras no praktiskās izmantošanas. Jebkur, lasot par dažādiem aspektiem, kas jāņem vērā, izvēloties bināro opciju programmatūru, katram ir jāatceras, ka, lai atrastu sev piemērotāko viss ir jāizmēģina; katra vajadzības ir unikālas.

Savā piedzīvojumā, meklējot sev atbilstošo programmatūru, pakalpojuma meklētājam ir jāapsver divi jautājumi:

1) Vai šis brokeris ir regulēts?

2) Vai šīs binārās opcijas platforma ir patīkama un ērta izmantošanai?

Paturot šos pamatjautājumus prātā, jebkuram būs vieglāk iegūt labāko no bināro opciju pakalpojumiem.

Bināro opciju programmu platformu pamatfunkcijas vairāk vai mazāk ir pilnīgi vienādas, jo tieši iekļautais ir bijis klientu pieprasītākais un vajadzīgākais. Neoficiāli, bet bināro opciju visvairāk izmantotās aplikācijas, ir kļuvušas par šī pakalpojuma standartiem.

Līdzīgi citiem populāriem pakalpojumiem, arī binārās opcijas platformas piedāvā Demo versijas, kas ir izcili tiem, kas tikai nesen sākuši šādu iespēju izmantot. Tomēr šī demo versija ir paredzēta tikai mazam ieskatam, jo pasūtījumu veidošanas un slēgšanas process būs pilnīgi atšķirīgs reālajā platformas vidē. Lai tiešām uzzinātu, kas un kā, ir jāveido oficiāls profils un jāriskē.

Kāpēc ir svarīgi vai izvēlētā platforma ir regulēts brokeris?

Atbilde ir vienkārša. Šāda veida platformas pakalpojuma devējiem ir regulāri jāatbild varas iestādēm, norādot visu vajadzīgo informāciju. Jebkura kļūda vai krāpnieciska rīcība vai īpašniekiem izmaksāt lielas naudas summas, jo katrs no klientiem ir cilvēks, kas interesējās par savām vajadzībām un netaisnības gadījumā dosies ziņot uz šīm varas iestādēm!

Pamatkritēriji bināro opciju platformu novērtēšanā

Pēc šiem kritērijiem lielākā daļa bināro opciju analizēšanas mājas lapas vadās, lai noteikti atšķirības starp labākajām bināro opciju platformām.

- Minimālais depozīts: minimālā summa, kas ir jāiegulda, lai izvēlētajā platformā izveidotu kontu.

- Maksimālā peļņa: procentuālais ienesīgums (%) jeb atdeve no ieguldītā, peļņas pozīcijā. Jo augstāks ir šis procents, jo lielāka peļņa ražīgā laika periodā. Piemēram, ja pircējs investē 100 eiro, kas beidzas ar 90% ienākumiem, pircēja peļņa būs 90 eiro. Starpnieks pircējam izmaksā 190 eiro, kam seko izvēlētās pozīcijas slēgšana; pircējs var izvēlēties jaunu pozīciju un veikt jaunu investīciju.

Zaudējumu atdeve: zaudējuma atgriešanas procents (%), ko pircējs saņem, ja izvēlētā pozīcija zaudē. Jo lielāks ir šis procents, jo mazāk pircēju iedragās zaudējoša pozīcija. Piemēram, investējot 100 eiro un zaudējot pozīcijai slēdzoties, atgriešanās procentam esot 15%, starpnieks pircējam atmaksās 15$, neņemot vērā, ka izvēlētā pozīcija ir zaudējusi. Šādā gadījumā pircējs būs zaudējis tikai 85 eiro, 100 eiro vietā.

Minimālā pozīcija: minimālā summa, kas ir jāiegulda, lai atvērtu bināro opciju darījumu. Zemāka minimālā pozīcija nozīmē, ka pircējs var vairāk un biežāk investēt mazākas naudas summas savos darījumos.

Maksimālā pozīcija: maksimālā summa, ko pircējs var ieguldīt darījumā. Jo augstāka ir šī summa, jo vairāk naudu pircējs var ieguldīt kādā darījumā.

bināras, binārās, opcijas, platformas, salīdzināšana, piemēri, demo, versijas, pakalpojumi, kritēriji, novērtēšana, regulēts, brokeris, starpnieki
Kaspars Ozols
14.01. 2015 17:02  | 

Finanšu sfērā binārās opcijas ir papildiespēja pircējam, kurai ir tikai divi iznākuma veidi – pircējs var iegūt kādu noteikta aktīva summu vai vispār neko (no parasto finanšu opcijām atšķiroties ar to, ka nav nepārtrauktas dažādu spektru izmaksas). Divi galvenie veidi ir skaidra-nauda-vai-nekas binārā opcija un aktīvi-vai-nekas binārā opcija.

Binārās opcijas ir ierobežotā laika periodā aplēstās vērtības tirgū. Bināro opciju skaistumu tik tiešām var novērtēt, salīdzinot to ar cita veida investīcijām dažādos tirgos.

Vairumā gadījumos investīciju veidos investori paši pērk aktīvus, kuros iegulda naudu un to vai investors nopelna vai nē nosaka aktīva vērtība. Ja investors aktīvu atkal pārdod tirgū, kad tā vērtība ir augusi, viņš noteikti nopelnīs, jo starpība ir viņa. Tomēr, ja pēc aktīva nopirkšanas, aktīva vērtība krītas un investoram tā ir jāpārdod tik un tā, investors zaudē naudu, jo atšķirība aiziet no paša kabatas. Šāda veida investīcijas liek vienmēr uztraukties un pārbaudīt vai nav laiks iet prom no tirgus un veikli pārdot investīcijas.

Bināro opciju gadījumā mēs veidojam tirdzniecību par pašu tirgu, nevis iekš tirgus, tāpēc psiholoģiskais stresa līmenis ir daudz zemāks un ne tik izteikts, jo investora uzdevums ir tikai paredzēt aktīvu kustību noteiktā laika posmā.

Bināro opciju definīcija

Vārds „binārs” nozīmē „tāds ar divām daļām”. Bināro opciju platformās investoram ir jāizdara viena izvēle no divām – „Call” vai „Put”. „Call” nozīmēs, ka aktīvu vērtība augs, bet „Put” – vērtība mazināsies. Izvēloties vienu no šiem aktīviem ir pirmais solis pretī bināro opciju investīcijām. Piemēram, ja investoram interesē zelts un tā tirgus, un ir informēts par tā specifikām iespēja precīzi paredzēt tirgus vērtības augšanu vai samazināšanos ir vieglāk.

Vienkāršākais skaidrojums binārajām opcijām – pircējs nobalso jā vai nē par kādu finansiālu aktīvu un iznākuma izmaksa ir visu vai neko. Binārās opcijas ir vieglāki saprotamas par tradicionālajām tirdzniecības metodēm.

Kā man iesākt bināro opciju tirdzniecību?

Jāsāk ar aktīva izvēli, piemēram, investoram tik tiešām ir interesants zelta tirgus. Izvēloties, ka šo aktīvu, seko lēmums vai vērtība augs vai samazināsies nākamās stundas laikā (laika periodi katrā platformā ir atšķirīgi) un kāds būs ieguldījuma veids. Investora lēmums visdrīzāk nozīmēs 100% peļņā.

Pērkot binārās opcijas potenciālo ienākumu daudzums ir skaidri zināms un uzrādīts pirms pirkuma veikšanas. Binārās opcijas var iegādāties uz finansiāliem produktiem ar iepriekš minētajām izvēles iespējām. Dažās platformās piedāvā arī „Put”/„Down”. Visas binārās opcijas ir piedāvātas ar noteiktu un ierobežotu laika termiņu.

Piemēri

Pircējs izvēlās skaidra-nauda-vai-nekas bināro opciju ar „Call” uz kāda lauksaimniecības uzņēmuma krājumiem uz 100 dolāriem, kur binārā izmaksa sastāda 1 000 dolāru. Turpinot, noteiktā termiņa beigās, ja krājumi tirgojas virs 100$ - pircējs iegūst tūkstot dolāru. Ja krājumi tirgojas zem simts dolāriem, netiek iegūta nekāda naudas summa. Taču, ja krājumi tirgojas tieši uz 100 dolāriem, pircējs iegūst atpakaļ ieguldīto naudu.

Investors seko ārzemju valūtas kustībai un ievēro, ka USD kļūst pārsvaru pār JPY. Uzliekot likmi, ka vērtība būs virs 120.5 pēc pulksten četriem, nopērkot 10,000 bināros līgumus, ja, pēc noteiktā termiņa, vērtība ir augusi pircējs ir ieguvis vienu miljonu izmaksās. Ja par 1 kontraktu pircējs samaksāja 75 dolārus, par katru kontraktu iegūs 25 dolārus – 250,000 kopējais ienākums jeb 33% atmaksa no ieguldītā.

Padomi sākot izmantot binārās opcijas

Vienmēr ir jāveic tirgus izpēte. Izmantojot binārās opcijas, ir daudzi mainīgie, kas obligāti jāpatur prātā, lai zinātu vai vērtība celsies vai kritīs. Neizpētot, izvēlēto tirgu, risks zaudēt naudu ir ļoti liels.

Izmantojot bināro opciju tirdzniecības iespējas, nav ieteicams izmantot „bonusus”, jo ar tiem starpnieks var noslēgt pieeju pircēja naudai. Un piekļuvi nevar iegūt līdz nav sasniegta līdz kāda tiešām augsta ienākuma summa.

Vienmēr ir jāatceras, ka neviena tirdzniecības metode nenodrošina 100% atmaksu, bet riska faktors ir mazs, ja tiek veikta laba tirgus izpēte.

binārās, opcijas, piemēri, definīcija, call, down, put, papildiespējas, aktīvi, investīcijas
Kaspars Ozols
24.12. 2014 15:17  | 

Mūsdienās finansu tirdzniecības tirgū bieži dzird par bināro opciju tirdzniecību. Viedokļi par šo metodi ir dažādi – ir arī kritisks viedoklis, taču nenoliedzams ir fakts, ka pati bināro opciju tirdzniecība ir ārkārtīgi vienkāršs darījumu veids. Šis raksts tev palīdzēs saprast, kāpēc bināro opciju tirdzniecība ir viens no labākajiem veidiem peļņas gūšanai un ienākumu vairošanai. Tas varētu šķist pārāk labi, lai būtu patiesi, taču, izmantojot pareizās stratēģijas un tehnikas, tev ir diezgan lielas izredzes kļūt par uzvarētāju. Būtībā ikviens, kas ir iesaistīts tiešsaistes tirdzniecībā tev pastāstīs, ka forex tirdzniecībā nav viegli darboties, īpaši ja vēlies to darīt vien īsu laika periodu, turklāt sākumā būs nepieciešamas diezgan lielas investīcijas. Valūtu tirdzniecība gan forex, gan arī bināro opciju tirgū ir ar augstu risku un var iztukšot tavu kontu, īpaši tirdzniecības pirmajos mēnešos. Tomēr binārajām opcijām ir ievērojamas priekšrocības šajā ziņā, jo tajās netiek prasīts, lai tavā kontā tiktu ieguldīti tūkstošiem dolāru, lai tikai tu varētu uzsākt tirgoties. Tādējādi tev pastāv daudz mazāks kapitāla risks. Turklāt atšķirībā no forex tirdzniecības un it īpaši sākumā tev nav nepieciešams apgūt daudz sarežģītu stratēģiju, lai tikai gūtu nelielu peļņu.

Binārās opcijas ir zināšanu, prasmju un riska menedžmenta kombinācija, kura tiek ietverta ļoti vienkāršotā tirdzniecības metodē. Tāpēc binārās opcijas tiek uzskatītas par tiešsaistes tirdzniecības revolūciju. Tās ir ideāli piemērotas iesācējiem, taču netiek aizmirsts arī par pieredzējušiem treideriem – viņi var izmantot dažādus instrumentus, kas palīdzēs no saviem darījumiem iegūt vislielāko peļņu. Procesa vienkāršība slēpjas tajā, ka vārds „”binārs” nozīmē tikai vienu lietu – cena var vai nu celties, vai kristies, un šāds koncepts bināro opciju tirdzniecību ir padarījis tik populāru topošo treideru vidū. Nav nozīmes, vai tev ir iepriekšēja finansu pieredze vai arī aktīvu tirdzniecībā esi iesācējs – bināro opciju jomā ir dažādi līmeņi ikviena veida treiderim. Ja ir jāapkopo viss līdz šim pateikties, būtu jāsaka, ka katrs bināro opciju treideris cenšas paredzēt valūtu, akciju vai preču (kas ir personiskās izvēles jautājums) cenu virzību. Paskaidrojot vienkāršāk – vērtība vai nu aug, vai krīt, un ja tu vēlies gūt panākumus bināro opciju jomā, tev ir veiksmīgi jāparedz cenu virzība. Tāpēc, kā to piedāvā pats bināro opciju nosaukums, ir tikai divi iespējamie iznākumi – uzvara (peļņa) vai zaudējums.

Peļņa rodas tad, kad treideris ir pareizi uzminējis aktīva vērtības maiņas virzienu, kas nodrošina drošu naudas atgriešanu 60-90% apmērā pa virsu sākotnējam ieguldījumam. Zaudējums rodas nepareizas prognozes gadījumā, un tad tiek pazaudēta lielākā daļa sākotnējo investīciju vai pat visa ieguldītā summa. Bināro opciju pieejai ir vairākas priekšrocības, ja salīdzinām ar tradicionālajām metodēm. Piemēram, likmju, slēpto maksu un dažādu instrumentu neesamība padara binārās opcijas par vienkāršu tirdzniecības veidu iesācējiem un lielisku iespēju kā sekot līdzi sava kapitāla riskam. Tāpat arī tā kā ir tikai divas iespējamās pozīcijas, nav vienkāršāka veida kā iegūt zināšanas par notiekošo tirgū.

Būtībā ir tikai divi jautājumi, kurus katram bināro opciju tirdzniecības iesācējam būtu nepieciešams paturēt prātā. Pirmkārt, cik daudz ir nepieciešams investēt noteiktā pozīcijā un otrkārt, vai noteiktajā laika periodā aktīva vērtība augs vai kritīsies. Kolīdz būsi apguvis prasmes veikt šīs izvēles, nekas cits nav pat jāapsver. Atliks vienīgi gaidīt, vai tavas prognozes piepildīsies. Viens no pievilcīgākajiem bināro opciju tirdzniecības aspektiem ir to caurspīdīgums. Pateicoties laicīgi aprēķinātiem riska līmeņiem, ir iespējams izvēlēties, cik tieši un uz cik ilgu laiku investēt. Ar šādām zināšanām tu, būdams pieredzējis treideris, spēsi uzlabot naudas menedžmentu, kas arī ir viens no svarīgākajiem binārās tirdzniecības aspektiem. Pateicoties tirdzniecības vienkāršumam, tirgus spēlētājiem ir vairāk laika koncentrēties uz pašu tirdzniecību, nekā uz katra atvērtā darījuma detaļām. Tātad kopumā varam droši sacīt – ja esi iesācējs aktīvu tirdzniecībā, bet vēlies sākt pelnīt ar vienkāršu prognožu veikšanu, kas tev aiztaupīs daudz laika, nervu un kas galvenais – neprasīs lielus sākumieguldījumus – droši apsver izmēģināt bināro opciju tirdzniecību. Iespējams, tas ir tieši tas, ko meklē.

binaras opcijas, tirdznieciba, aktivi, pelna, brokeri, prognozes
Kaspars Ozols
23.12. 2014 19:04  | 

Bināro opciju tirdzniecība vairākās valstīs jau ir kļuvusi īpaši populāra. Taču vairums cilvēku joprojām uzdod jautājumu - vai tiešām ar binārajām opcijām ir iespējams pelnīt? Šajā rakstā ieskicēsim patiesību, kas slēpjas aiz šī jautājuma, parādot, kā vari iemācīties gūt peļņu ar bināro opciju palīdzību.

Īsi atbildot, var teikt - jā, ar finansu tirdzniecību ir iespējams nopelnīt, ja ar to nodarbojies pie likumīgiem brokeriem un apgūsti binārās tirdzniecības pamatnoteikumus. Finanšu aktīvu tirdzniecībā patiesībā nav tik sarežģīta, kā daudziem no mums šķiet. Tev nav jābūt ekonomikas ekspertam, lai gūtu peļņu, izmantojot binārās opcijas. Patiesībā tas ir diezgan vienkārši. Daudzi ieinteresētie tirgotāji uztraucas par to, vai ar binārajām opcijām maz ir iespējams ko nopelnīt. Acīmredzot tas ir pilnīgi saprotams jautājums, ņemot vērā, ka cilvēkiem tiek solīta peļņa, vienkārši sēžot pie datora un veicot minējumus. Ar bināro opciju tirdzniecību ir iespējams pelnīt, taču pie tā ir jāpieliek zināmas pūles. Finansu investīcijas nav azartspēles, jo iespēja gūt peļņu ir klātesoša katrā tirdzniecības reizē. Bināro opciju tirdzniecību nevajag uztvert kā azartspēļu spēlēšanu - tikai tā ir iespējams to pārvērst reālā peļņā. Ir jāseko vienkāršai izmeklēšanas stratēģijai, lai radītu nepārtrauktus ienākumus. Tāpat arī jo vairāk tu ar to nodarbojies, jo vienkāršāk tas kļūst.

Kā tas darbojas?

Bināro opciju tirdzniecībā tev tiek dota iespēja paredzēt dažādu finansu aktīvu, piemēram, akciju, valūtu pāru, preču un indeksu kustību. Prognozes veikšanu sauc par finansu investīciju darījuma iegādi. Tai ir tikai divi iznākumi. Tas ir tāpēc, ka aktīva vērtība noteiktā laika ietvarā var vienīgi augt vai arī kristies. Tavs uzdevums - paredzēt, kas notiks. Lai veiktu līguma iegādi, tev nāksies investēt noteiktu naudas summu. Parasti pietiek pat ar 10 dolāriem. Ja līdz darījuma beigām tava prognoze piepildīsies, tu saņemsi atpakaļ sevis ieguldīto summu, kā arī komisijas maksu, kas kļūs par tavu peļņu. Ja kļūdīsies - pazaudēsi investēto summu. Finansu aktīvu tirdzniecība nav azartspēles, jo ja tu pievērs uzmanību tam, kas notiek biznesa pasaulē, ir iespējams veikt precīzas prognozes.

Vai tas ir likumīgi?

Pirmoreiz tiešsaistes finansu tirdzniecība parādījās ASV un to paveica atzīstami finansu pakalpojumu sniedzēji un investīciju firmas. Pēc tam šo praksi pārņēma vairākas valstis un to padarīja par likumīgu finansu tirdzniecības un investīciju formu. Šobrīd finansu investīcijas oficiāli tiek regulētas daudzās pasaules valstīts, tostarp ASV, Lielbritānijā, Kiprā, Japānā, Dienvidāfrikā un daudzās citās. Finansu investīciju pakalpojumu sniedzējiem ir jāiziet neatkarīga novērtēšana, ko veic dažādas valsts aģentūras. Vienīgi likumīgus pakalpojumus piedāvājošajiem uzņēmumiem tiek piešķirta atļauja. Finansu aktīvu tirdzniecība tiešsaistē ir atļauta visās pasaules valstīs - arī tajās, kurās vēl netiek regulētas finansu investīcijas.

Vai man ir jābūt ekspertam, lai gūtu peļņu?

Nepareizs priekšstats liek mums domāt, ka finansu tirdzniecībā ar veiksmīgu bināro opciju tirdzniecību var nodarboties vienīgi nozares speciālisti. Iespējams, tā tas ir ierastajā akciju tirdzniecībā, taču ne finansu likmju likšanas jomā. Tev nav jābūt speciālistam, lai paredzētu noteiktu aktīvu kustību. Aplūkosim divus piemērus no simtiem dažādo iespēju un vinnesta stratēģiju, kuras vari izmantot, lai paredzētu aktīvu kustību.

Ja vēlies gūt peļņu ar bināro opciju tirdzniecību, tev būtu jāmeklē uzņēmums, kas grasās laist apgrozībā ilgi gaidītu produktu. Šādā gadījumā vari būt gandrīz 99% drošs, ka uzņēmuma akciju vērtība nākotnē augs. Vēl viena iespēja ir uzzināt, ka ASV Federālo Rezervju banka grasās drukāt naudaszīmes. Informācija par to ir pieejama ziņās. Tādos gadījumos ASV dolārs savu vērtību zaudē. Šādās situācijās ir iespējams veikt diezgan precīzas prognozes, ka konversijas likme starp dolāru un citām valūtām pieaugs. Ņem vērā, ka tās ir tikai divas no neskaitāmām iespējamām stratēģijām, kuras vari izmantot ikreiz, kad veic prognozi. Kā vari redzēt, ar binārajām opcijām ir iespējams gūt peļņu, ja izvairies no nejaušu minējumu veikšanas.

binaras opcijas, tirdznieciba, aktivi, pelna, brokeri, prognozes
Kaspars Ozols
27.10. 2014 09:31  | 

Kļuvušas par diezgan populāru investīciju veidu, binārās opcijas izmēģina dalībnieki no teju katra investīciju aprindu sektora. Šajā investīciju veidā acīmredzot jābūt kaut kam unikālam, kā dēļ tik īsā laika periodā šāda tirdzniecība ir ieguvusi tik plašu popularitāti - jaunajās investīcijās roku iemēģina kā iesācēji, tā arī rūdīti „veterāni”. Īsi izskaidrojot bināro opciju būtību - šo investīciju noslēpuma atrisinājums ir sniegts jau pašā nosaukumā. Binārās opcijas nozīmē veikt lēmumu starp divām iespējām - tirgus cenas krišanos vai celšanos. Treideris investē noteiktu summu, izvēlas sev vēlamo aktīvu un prognozē vai noteiktajā laika ietvarā tā vērtība augs vai kritīsies. Lēmums var būt rūpīgi apsvērts un pārdomāts, bet tikpat labi tas var balstīties intuīcijā un pēkšņās priekšnojautās - bez “uz augšu”/”uz leju” prognozes veikšanas nekādi citi rādītāji nav jāatzīmē. Ārkārtīgi vienkārši, līdz ar to potenciālu vieglu pelņu, kā arī tikpat vieglus zaudējumus nesoši. Vai tie ir galvenie iemesli, kas binārajām opcijām piesaista tik daudz dažāda līmeņa treideru. Katrā ziņā nav dūmu bez uguns – neapšaubāmi bināro opciju investīcijām ir savi plusi, kas liek tās izmēģināt aizvien lielākam investoru skaitam. Protams, tas nozīmē arī savus trūkumus.

Plusi

Pirmkārt un galvenokārt ir jārunā par ātro atmaksu. Kur vēl dažu stundu, pat minūšu laikā ir iespējams atgūt 70% vai par vairāk kapitāla atdeves? Ieņēmumu var būt arī augstāki, un vienmēr pastāv iespējamība samazināt procentu daudzumu, ja uzminēts tiek nepareizi. Daudzi brokeri piedāvā arī īpašas iknedēļas „one-touch” iespējas ar astronomiskiem ieņēmumiem līdz pat 500%

Nākaimais pievilcīgais faktors ir šī investīciju veida vienkāršība. Pieņemamie lēmumi ir diezgan tieši un skaidri. Izvēlies aktīva veidu, termiņa beigu punktu un savas pozīcijas apjomu. Pēc tam atliek vien izlemt, kāds būs īstais virziens attiecībā pret brokera sniegto vērtību. Nekādi citi lēmumi nav nepieciešami, ja vien nevēlies iesaistīties sarežģītākās likmju stratēģijās, kuras brokeri nereti arī piedāvā

Vēl viens patīkams faktors, kad bināro opciju investīcijas padara tik pievilcīgas ikvienam investoram ir tas, ka šis investīciju veids treideri nepakļauj stresam un satraukumam. Tas ir īpaši nozīmīgi iesācējiem –atšķirībā no citiem investīciju veidiem, kur lielu satraukumu un raizes rada izlemšana par atbilstošo pozīcijas noslēgšanu, binārajās opcijās tās beigu laiks tiek noteikts automātiski.

Bez šaubām jāmin arī ir ārkārtīgi vieglā iekļūšana bināro opciju tirgū. Ierasto opciju tirdzniecībā brokeri parasti pieprasa, ka treideru sākumsumma ir mērāma dažos tūkstošos dolāru - to viņi dara, lai nekļūtu par zaudētājiem gadījumos, kad treideri neatsaucas papildu nodrošinājuma pieprasījumam un nepapildina savus kontus . Taču tā nenotiek bināro opciju gadījumā - nav nekādu papildu nodrošinājuma pieprasījumu. Pēc tādiem gluži vienkārši nav vajadzības, jo treidera potenciālos zaudējumus nosaka summa, kādu tas izvēlas investēt. Šī summa nāk no tev pieejamajiem finansu resursiem.

Lielais vairums bināro opciju tirdzniecību norit tiešsaistē. Tas ir liels pluss, ņemot vērā to, ka, piemēram, forex tirdzniecībā visbiežāk ir nepieciešams lejuplādēt speciālu programmatūru. Binārās opcijas ir ārkārtīgi vienkāršs investīciju veids, kurā nepieciešami vien pāris klikšķi, pārejais norit automātiski.

Mīnusi

Augsta atmaksas iespējamībā nozīmē arī augstu risku. Ņemot vērā to, ka tavas investīcijas dažu minūšu laikā var sniegt 85% peļņu gadījumā, ja tava prognoze ir pareiza, jāatcerās arī par monētas otru pusi - nepareiza lēmuma gadījumā atpakaļ parasti tiek atgriezti 5-15% no ieguldītās summas. Skan skarbi, taču ir jāņem vērā tas, ka citos investīciju veidos treideri nepareizas likmes gadījumā saņem knapi 1% no summas, ko tie ieguldījuši. Tāpat arī īsais laika ietvars nozīmē to, ka binārajās opcijās ir grūti veikt pastāvīgus lēmumus attiecībā uz tirgus svārstībām. Tas gan nav uzskatāms par īpaši bīstamu risku, tomēr nedaudz apgrūtina treidera lēmumu pieņemšanu.

Lielākā daļa treideru visbiežas vēlas, lai sekmīgu viņu lēmumu veikšanu nodrošina papildu tirdzniecības instrumenti. Bināro opciju brokeri piedāvā daudz mācību materiālus, komentārus un atbalstu, taču pamata instrumentu panelis nenodrošina nekādus instrumentus, kas varētu būt noderīgi rūpīgi apsvērtā investīciju lēmuma veikšanā. Ir diezgan viegli aizrauties ar to, ko redzi un zibenīgi reaģēt, aizmirstot par svarīgiem rādītājiem Fibonači līmeņiem u.c. faktoriem, kas varētu ietekmēt tavu lēmumu

Kā vēl vienu bināro opciju mīnusu var minēt demo versiju trūkumu. Citos investīciju veidos brokeri iesācējiem piedāvā iziet t.s. demo versijas, kurās topošais investors var iepazīties ar tirgus specifiku un noteikumiem, neieguldot īstu naudu. Tā kā binārās opcijas ir ārkārtīgi vienkāršs investīciju veids, kurā vienīgā izvēle ir veicama starp to, vai tirgus cena augs, vai kritīsies, nav nekādas nepieciešamības ieviest šādas demo versijas. Iesācējiem tas var šķist mazliet biedējoši, taču jāatcerās tas, ka, lai arī bināro opciju tirgū tu uzreiz sāc investēt reālus ieguldījumus, atšķirībā no citiem investīciju veidiem tie var būt patiešām nelieli, samazinot arī tavus potenciālos zaudējumus.

Apskatītie bināro opciju plusi un mīnusi ļauj labāk izprast šo investīciju dabu. No vienas puses binārās opcijas ir ārkārtīgi vienkāršs investīciju veids, kas nepieprasa īpašu piepūli - viss ir saprotams, un iespējamā peļņa var nākt pat dažu minūšu laikā. Līdz ar to binārās opcijas ir ieteicamas iesācējiem, kurus sākotnēji, iespējams, biedē sarežģītā citu opciju pasaule, kurā pieņemamo lēmumu ir krietni vien vairāk un tiem jābūt rūpīgāk pārdomātiem. Var arī saprast, kāpēc binārās opcijas labprāt izmanto investori, kuri aktīvu tirgū darbojas jau gadiem - bināro opciju vienkāršība ir kā svaigs gaisa malks, vienkārša spēle, kurai tikpat kā nav noteikumu. Pārzinot tirgus īpatnības, vienkāršā lēmuma veikšana šādiem treideriem nesagādā nekādas grūtības.

Kam nevajadzētu pievērsties binārajām opcijām? Binārās opcijas nav ieteicamas gadījumā, ja tev patīk “līdz ausīm” atrasties investīciju pasaulē. No treidera netiek prasītas nekādas īpašās prasmes un dotības un daļai investoru šāda bultiņu klikšķināšana var šķist garlaicīga. Binārajās opcijās peļņas un zaudējumu risks ir ļoti liels, taču papildu instrumentu trūkums nozīmē, ka treidera pārziņā nav nekādu veidu, kā tos mazināt. Vienīgais, ko nepieciešams veikt, ir pareizs lēmums.

Ņemot vērā šeit apskatītos bināro opciju trūkumus un priekšrocības, katram treiderim pašam ir jāapsver, vai šis investīciju tirdzniecības veids ir vispiemērotākais. Tomēr jāatzīst, ka reti kurais tajā nesaskatīs vilinājumu - bināro opciju tirdzniecība šo “spēli” padara pievilcīgu un saprotamu dažāda līmeņa tirgus dalībniekiem. Protams - kā jau katru investīciju gadījumā nepieciešams ir rūpīgi iepazīties ar tirgus specifiku, lai lēmums, lai arī cik tas vienkāršs nebūtu, nenestu zaudējumus. Viens pareizs klikšķis bināro opciju tirdzniecībā var nozīmēt milzu peļņu.

investīcijas, aktīvi, tirdzniecība, treideri, brokeri
Kaspars Ozols
17.09. 2014 22:49  | 
Ļoti vienkārši un saprotami - binārās opcijas (jeb binārā tirdzniecība) mūsdienās ir kļuvis par gana populāru investīciju veidu. Ieguldīšanas binārajās opcijās vairāk līdzinās derībām, kurās Jūsu ieguvumu nosaka pareiza prognoze, nosakot vai Jūsu izvēlētā aktīva cena noteiktā laika periodā būs augusi vai mazinājusies. Tieši tik vienkārši - vienīgā izvēle, kas jāveic treiderim binārajās opcijās, ir “jā” vai “nē”. Nopelnīt lielu summu (protams, tāpat kā pazaudēt) ir iespējams dažu minūšu laikā. Tieši šīs vienkāršības un nelielā azarta piesitiena dēļ binārās opcijas kļūst aizvien populārākas treideru vidū. Paredzot cenu izmaiņas binārajās opcijās, vienīgais, kas jāpārzina, ir tirgus tendences, taču nav nekādas nepieciešamības ar tām iepazīties detalizēti. Binārajās opcijās nav nepieciešams zināt izmaiņu apjomu, vai jebkādus citus parametrus. Vienīgais, kas jānosaka - cena augs vai kritīsies. Peļņa vai zaudējumi ir summa, kura ir atkarīga nevis no tā, par cik procentiem konkrētā aktīva cena ir augusi vai samazinājusies, bet gan no prognozes uzminēšanas iespējamības. Principā, ja runājam ļoti vienkāršoti, binārās opcijas var uzskatīt par derībām ar iepriekšējām zināšanām (azartiskākie treideri, protams, var arī neveikt nekādu izpēti un gluži vienkārši minēt, jo peļņas iespējamība jebkurā gadījumā ir 50%). Būtībā ir praktiski neiespējami atrast tādu investīciju veidu, kura lietošana būtu vēl vienkāršāka un ātrāka par binārajām opcijām. Protams, binārajās opcijās zaudējuma iespēja ir tikpat liela, kā peļņas, un šim investīciju veidam ir arī savi trūkumi. Pieredzējušākiem treideriem šāda iznākuma minēšana var šķist pagalam nenopietna un primitīva, taču ļoti liela daļa treideru ir tik tiešām iemīļojuši izmantot bināro opciju brokerus. Binārās opcijas ir arī lielisks veids, kā iegūt pirmās iemaņas vērtspapīru tirgū. Binārajās opcijās netiek operēts ar nekādiem vērtspapīriem, bet gan tiek spekulēts ar cenu izmaiņām - tas ir labs veids, kā treiderim-iesācējam apgūt vērtspapīru tirgus specifiku, kā arī izjust pirmo riska sajūtu un iegūt pamatiemaņas, izvēloties investējamās summas apjomu.

Pamatnosacījumi bināro opciju tirdzniecībā

Pašos pamatos bināro opciju investīciju veikšanai nepieciešamo darbību ir ārkārtīgi maz. Vispirms nepieciešams no plašā klāsta izvēlēties sev tīkamo bināro opciju brokeri, tad jaunizveidotajā kontā jāiegulda konkrētā brokera noteiktā minimālā naudassuma (visbiežāk - aptuveni 200 USD, taču nereti tā var būt arī mazāka), un tad treideris ļoti vienkāršotā veidā var droši nodoties cenu kāpuma/krituma prognozēm - viss, kas jādara, no saraksta jāizvēlas aktīva veids, kurā investēt, tad jāprognozē cenu svārstības (visbiežāk tās apzīmē ar Call/Put, Up/Down, kā arī High/Low), jāatzīmē darījuma termiņš un investējamā summa. Nekā cita treidera pārziņā nav (lai arī ir iespējams izvēlēties brokeri, kurā tiek piedāvāta arī izvērstākas prognozes veikšana). Pēc noteiktā termiņa beigām treideris atbilstoši viņa prognozes pareizumam vai kļūdai saņem naudu vai arī atvadās no saviem ieguldījumiem. Protams, nezinātājam no malas var šķist, ka binārās opcijas nav nekas vairāk par vienkāršu bultiņu spaidīšanu, taču, lai arī šajā investīciju veidā tik tiešām nekā sarežģīta nav, iepriekšējas pamatzināšanas par aktīvu tirgus specifisku un šībrīža tendencēm ir ārkārtīgi svarīgi peļņas noteicējfaktori, kuri var treidera prognozes padarīt neticami ienesīgas. Jāņem vērā, ka peļņas apjomu lielā mērā nosaka tas, cik liela ir pareizas prognozes iespējamība. Vislielāko peļņu saņem tie treideri, kuri riskē un pareizi prognozē, visvairāk investējot opcijās ar mazu iespējamību. Tāpēc vēlamas būtu arī zināšanas ne vien par cenu svārstību iznākumu, bet arī par to, cik viegli nosakāmas tās būs saskaņā ar bināro opciju brokeri.

Bināro opciju priekšrocības un trūkumi

Ir ārkārtīgi daudz faktoru, kas binārās opcijas padara par ātru, vienkāršu un drošu peļņas veidu iepretim citiem investīciju veidiem. Jau tika pieminētas tādas iezīmes kā vienkārša prognozes veikšana. No bināro opciju specifikas izriet arī tas, ka treiderim nav “jāpārdzīvo” ierastais akciju tirdzniecības stress. Vairumam treideru standarta investīcijās nekādas problēmas nesagādā pozīcijas atvēršana, taču problēmas sākas tad, kad jāizlemj par tirdzniecību. Tas ir daudzu treideru klupšanas akmens. Binārajās opcijās nekā tamlīdzīga nav. Lai arī tas aiztaupa daudziem tik tīkamo adrenalīna kāpumu, vairums treideru tomēr novērtē atslābumu, ko sniedz automātiski noteikts prognozes beigu punkts. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams veikt nekādas iemaksas vai komisijas maksājumus - bināro opciju brokerus pilnībā uztur veikto darījumu ienākumi, tāpēc investoriem nav nepieciešams ieguldīt nekādas papildsummas. Minami ir arī daži bināro opciju mīnusi, kurus noteikti ir jāņem vērā. Kā jau minēts iepriekš, visvienkāršākie darījumi sniedz vismazāko ienesīgumu. Lai investors tiktu pie patiešām vērā ņemamas peļņas, nepieciešams ieguldījumus investēt patiešām riskantos darījumos ar grūti nosakāmu prognozējamību. Tas, protams, nozīmē arī paaugstinātu iespējamību acumirklī pazaudēt visus iekrājumus. Diemžēl pašlaik iznākums visbiežāk ir labvēlīgs brokerim. Lai bināro opciju investīcijas nestu jebkādu peļņu, investoram jābūt sekmīgam savā prognozē vismaz 55% gadījumu, kas ir uzskatāms par augstu rādītāju. Iekams uzsākt investīcijas bināro opciju tirdzniecībā, ir ieteicams apzināties visus riskus, kurus uzņematies ieguldot savus līdzekļus šajā ārkārtīgi vienkāršajā opciju veidā. Ja esat gatavs šādiem riskiem un vēlaties pārbaudīt savas iespējas iegūt ātru peļņu - droši “iemēģiniet roku” binārajās opcijās!
investīcijas, binārās opcijas, prognozes, cenu svārstības, treideris, brokeris
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Binary.com

Binary Ltd.
Vecâkais un pazîstamâkais binâro opciju brokeris; bezmaksas konta izveidođana prasa mazâk nekâ minűti.
Mans ātrais padoms: Viňi piedâvâ ďoti zemu nepiecieđamo noguldîjumu, taču nopietnas peďňas gűđanai jums bűtu jânogulda vismaz $200.
Minimālā iemaksa: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
A modern broker with a small minimum required deposit
Mans ātrais padoms: The broker allows nonstop trading including the weekend with trades from as little as $1
Minimālā iemaksa: $10
 
 


  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ? Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

  Karina (213.226.141.*) rakstīja

Sweiks varam tikties dzive lai vari palidzet ka man ari pelnit tadu naudu esmu vientula mamima ....tapec tas ir steidzami ludzu

Sweiks ludzu palidzi man tas ir steidzami esmu no Skrundas varam tikties?

  Vilnis (91.131.145.*) rakstīja

Gribu paajautāt ,kā veicas ar tirgošanos?

Sveiki Karina,Gribu pajautāt vai Jūs iekļuvāt tajā darbā,tirgošanās ar binārajām opcijām,un ja izdevās,ka veicās? Ja izdevās varbūt varat arī man palīdzēt? Es no Saldus,

  Diâna (81.198.143.*) rakstīja

Iesâcéjam .

Labvakar ! Vēletos papildus ienakumus, kredītu nomaksãšanai. Izlasiju, viss saprotami, (reğitrejusies nēsmu ),baidos, ka varu ko nepareizi sakli škinat. Kā arī interesē, kā nodokļi tiek maksati ? Lûdzu paskaidrojiet! Ar cienu Diāna.

  Jurgis (83.99.166.*) rakstīja

sveiki

Ludzu atsurtiet info kadi ir noteikumi un kas jadara lai pelnitu Paldies !

  Gatis (87.110.155.*) rakstīja

Nodokļi    IQoption.com

Labdien! Jau kādu laiciņu tirgojos, demo kontā IQoption.com tirdzniecības platformā un esmu nolēmis tirgoties reālajā kontā. Joprojām neesmu nekur atradis rakstu kā notiek nodokļu samaksa. Vai tiesa, ka sūtot naudu uz virtuālo maku un pēc tam izņemot jebkurā Lv bankomātā, nodokļi nav jāmaksā? Kā tas notiek, un kas ir vajadzīgs, ja sūtu naudu uz savu bankas kontu, lai maksātu nodokļus? Jau iepriekš Paldies!

  Kaspars Ozols (210.55.43.*) rakstīja

Re: Nodokļi - Gatis

Sveiki, tas, ko jūs aprakstiet, ir teorētiski iespējams. Jūs variet lietot Skrill vai Neteller un lietot priekšapmaksas kartes naudas izņemšanai. Ja Jums nepieciešama papildus informācija, tad ieteiktu vērsties pie kāda vietējā nodokļu eksperta ar šo jautājumu.

  Iluta (85.254.72.*) rakstīja

Lūdzu palidzibu

Sveicināta gribētu jums pajautāt kā lai varētu nopelnīt naudiņu 1000 Euro man 5 bērni un ziemā nāk klāt jāpērk malka un bērniem drēbes būtu kāds labs cilvēks kas ļoti palīdzētu būtu ļoti pateiciga

  Kaspars Ozols (140.200.76.*) rakstīja

Re: Lūdzu palidzibu - Iluta

Jūs variet lietot manu stratēģiju lai pelnītu vairāk. Tā ir ļoti vienkārši saprotama un to var lietot visi. Izlasiet instrukcijas, izveidojiet tirgošanās kontu un sāciet tirgoties!

  ieva (195.20.127.*) rakstīja

Esmu iesācēja, palīdziet lūdzu

Sveiki. Izlasīju Jūsu rakstu, mani tas uzrunāja un gribētu mēģināt. Mans jautājums būtu tāds, tieši kurā adresē būtu vislabāk reģistrēies man kā iesācējai? Vai tā ir tiesa, ja es iemaksāju sākuma 250 eiro, es viņus jebkurā brīdī varu izņemt ārā? Kādi būtu Jūsu ieteikumi man. Paldies, Ieva+

  Kaspars Ozols (155.32.220.*) rakstīja

Re: Esmu iesācēja, palīdziet lūdzu - ieva

Es ieteiktu izvēlēties vienu no regulētajiem brokeriem (iezīmēti zaļā krāsā). Pēc reģistrēšanās būtu vēlams veikt depozītu - šo depozītu, protams, varēs izņemt jebkurā laikā, taču lai tirgotos ir nepieciešams kapitāls. Bez kapitāla tirgoties nav iespējams.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.